Panowie - nadchodzi nowy model Philips 47PFL9732D !!!!!!!

Musio1968

Member
Bez reklam
Kiki - odpisał i przekazał informację, że jak tylko Philips będzie dostępny to przeprowadzi jego test ! Podobno oferowane obecnie najnowsze Philipsy pochodzą z importu i nie posiadają polskiej gwarancji ! Pozdrawiam :) :) :)
 

mrdark

New member
Witam
Doczytalem, ze posiada jakas powloke na ekran, jesli to cos w stylu samsunga m87 to bedzie doskonalosc, co prawda nieco odbija swiatlo, ale za to podwyzsza kontrast, wyrazistosc itd. Czy ktos wie cos na ten temat?
 

Musio1968

Member
Bez reklam
mrdark - bardzo ciekawe ! Może Kiki lub Ar2 coś na ten temat wiedzą a może ktoś napisze / był na targach / Bo chyba Philips wcześniej nie stosował powłok /szybek / na swoich LCD ! Pozdrawiam :) :) :)
Ps. Który model to posiada 9732 czy Aurea ?
 

Patrycjusz

New member
KIKI, AR2 kiedy wreszcie dostaniecie Philipa???????????????????
Wątek już ma 4 GWIAZDKI, a nadal nie ma testu i konkretów.

pozdro dla Ar2 i Kiki oraz reszty
 

Patrycjusz

New member
Panowie - nadchodzi nowy model Philips 47PFL9732D !!!!!!!

Panowie - nadchodzi nowy model Philips 47PFL9732D !!!!!!!


CZY JUŻ DOSZEDŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak ktoś ma, widział, niechaj nawija.

 

Musio1968

Member
Bez reklam
Patrycjusz - masz rację ! Co się dzieje ? Ciągle czytamy o Sharpach, JVC, Pioneerach, itd. a na forum Philipsa totalna " posucha " Czy nikt jeszcze nie kupił najnowszych LCD Philka ? A może użytkownicy są nieśmiali ? Czekamy !!! :) :) :)

Ps. Podobno Aurea pojawiła się w Szkle Kontaktowym TVN !
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Chyba Philips sabotuje sprzedaż swoich najnowszych LCD-ów ? Bo jak wytłumaczyć ich brak na hurtowniach, inne firmy sukcesywnie wprowadzają nowe modele na Nasz rynek a o nowych modelach Philka cisza !
Edi907 - skąd masz taką informację, miałes zamiar kupić ?
Pozdrawiam :) :) :)
 

NickSon

Member
Wystarczy tej podniety!!! piszecie ciągle o niczym....
Cierpliwości !!!
Cięzko wysłac meila do philipsa i zasięgnąć informacji? jak wyglada ich dystrybucja?
Ja w MM widziałem 32calowe 9632 moze w innych sklepach sa wieksze wystarczy podzwonić a nie pierdzielić w kołko to samo.
Na allegro też są ale nie z Polski bo gw 12 mcy
Action ktory teraz ma mydło i powidło w ofercie ma wszystkie modele 97 i 96 oczywiście wszystko na telefon mogę w poniedziałek zadzwonić i zapytać jak sie ma sprawa zamowienia konkretnych modeli i napisze.
narazie to Musio podniecony nigdzie nie był nic nie sprawdził a podnieca sie ze TV brak. Samo nie przyjdzie na śmietniku tez nie znajdziesz. Tu na forum faworyzowane są inne marki i koniec!i Nie ma co sie rozpisywać na ten temat tu np sharp XD1 czy RD2 są najlepsze a What Hifi ogólną ocene dało tym modelom bardzo mizerną. Na usprawiedliwienie forumowiczów i sprzedawców jest to że dwie marki które nie są faworyzowane są poprostu droższe od konkurencji tzn Sony i Filip.
W poniedziałek napisze co sie dowiedziałem.
Nie dywagować o niczym !!!
Pozdro
 

mrdark

New member
Właśnie, tendencja na forum faktycznie jakby wspieranie i faworyzowanie sharpa, jvc.Po za tym chcialem dodac ze musio uczestniczy w forum i zawsze ma cos ciekawego do przekazania, wiec oszczedz sobie sobie takie wstawki w jego kierunku, tym bardziej ze jestes tu nowy.
 

Patrycjusz

New member
NickSon napisał:
Wystarczy tej podniety!!! piszecie ciągle .....
Pozdro

hahaha, uśmiałem się (nie złośliwie)
Masz rację z tym faworyzowaniem (przynajmniej tak to wygląda, ale oczywiście nikogo o to nie posądzam i doceniem wkład wszystkich forumowiczów i testerów, a każdy potencjalny klient musi tą wiedzę poprostu przesiać przez sito i wybrać co dla niego najważniejsze, najlepsze)

Co do Musio, to faktycznie lekko pojechałeś, ale i tak cały post odebrałem pozytywnie.

Co do pisania wkólko to samo, to zobacz również sharpa xl2, jeszcze go nie ma, a ile o nim napisano ;)

NickSon, jak coś załatwisz to pisz.
Swoją drogą myślę, że jak kiki obiecał test, to będzie, tylko faktycznie cierpliwości.

Edi907, czemu taka czarna czcionka, czyżbyś już pogrzebał Philipsa ;)

pozdro
 

Edi907

New member
Musio1968
Informację mam, bo przez trzy dni wraz z kolegą, który ma sklep RTV wydzwanialiśmy za wszystkimi hurtowniami, które współpracują z nim i Philipsem, tak chcę go kupić i na razie czekam zobaczymy, kiedy się ukaże i ile w ostateczności będzie kosztował.


;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry