Panowie - nadchodzi nowy model Philips 47PFL9732D !!!!!!!

Musio1968

Member
Bez reklam
To i tak lepiej / 10920 zł / niż prawie 16000 złotych ! Skąd oni biorą takie ceny ??? Kwota 10000 za 47 cali na wstępie sprzedaży jest interesująca a po kilku miesiącach powinna spaść do bardzo atrakcyjnego poziomu ! Mam nadzieję że Kiki dokona testu i porówna do obecnego lidera Sharpa XL1 !!!
Pozdrawiam :) :) :)

Kiki pisał że jest zainteresowany testem tego LCD więc trzymam go za słowo i czekam ! Obiecał się zaintesesować po powrocie z Berlina ! Mam nadzieję na szybki test i porównanie z Sharpem i np. plazmą Pioneera !!!
Pozdrawiam :) :) :)
 

Patrycjusz

New member
ja jednak optuje za XL1/XL2.
HD1 płacisz dodatkowo za twardy dysk,a ma taką samą matrycę jak XL1 ( nie wiem jeszcze czy XL2 ma już coś nowszego czy matryca ta sama co XL1).
Więc cena XL1/XL2 jest dużo niższa od HD1, a w porównaniu, przynajmniej mnie, chodzi o wierność odwzorowywania kolorów, płynność itd. czyli wskazanie, który najlepiej sobie radzi z sygnałem SD i HD, reszta to tylko dodatki, które nie mają wpływu na jakoś odbioru, tylko na komfort obsługi.

pozdrawiam
(jeśli z tym podobieństwem matryc coś pomieszałem, to niech mnie ktoś poprawi)
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Nie przesadzajmy z tymi porównaniami !!! Bo przecież chodzi o porównanie modeli o podobnych walorach technicznych oraz o podobnej cenie a nie o porównania dwóch modeli z różnych półek cenowych lub technicznych !!!
Czekam na test Philipsa bo na pewno ożywi to forum a może i dzięki temu ktoś kupi ten model i opisze swoje wrażenia z codziennego użytkowania !
Pozdrawiam :) :) :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips miał bardzo ładne stoisko na targach. Od razu widać ze to potentat światowy. Zarówno prezentacja dla odwiedzających targi jak i specjalne pokazy .Świetnie przygotowa prezentacja i kompetentne osoby. Co było wyjątkiem w innych firmach .Zadbano o wszystkie szczegóły .
Telewizor miał swoje wyjatkowe miejsce i pokazy. Rzeczywiście robił wrażenie , ale nie było możliwości porównać z żadnym konkurencyjnym modelem. Na to trzeba teraz poczekać , już jutro sprawdzimy jego dostępność.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Kiki - jesteś WIELKI !!! Mam nadzieję na szybki test-porównanie Philipsa 47PFL9732D do innych modeli LCD / zdjęcia i opinia fachowca / ! Pozdrawiam
Ps. Kiki - czy już widziałeś najnowsze LCD Philipsa o nazwie " Aurea " ?
 

Edi907

New member
dane techniczne







Format obrazu 16:9
Jasność 550 cd/m2;
Współczynnik kontrastu (typowy)1200:1
Dynamiczny kontrast ekranu8000:1
Czas odpowiedzi (typowy)3 (odpowiednik BEW) ms
Kąt widzenia176 (poz.) / 176(pion.)
Długość przekątnej ekranu (cale)47 cale
Długość przekątnej ekranu (cm)119 cm
Typ ekranuEkran LCD HD z aktywną matrycą W-UXGA
Rozdzielczość panelu1920 x 1080 pikseli
Przetwarzanie kolorów4 biliony kolorów (RGB 14 bitów)
Funkcje poprawy obrazuTechnologia Perfect Pixel HD Engine , HD Natural Motion , Dynamiczna poprawa kontrastu ,
Rozdzielczość obrazu 1080p 50/60 Hz ,
Rozdzielczość obrazu 1080p 24/25/30 Hz ,
Tryb filmowy 3/2 – 2/2 pull down ,
Filtr grzebieniowy 3D ,
Active Control z czujnikiem oświetlenia ,
Eliminacja poszarpanych linii , wybieranie kolejnoliniowe , układ eliminacji zakłóceń , funkcja Widescreen Plus ,
Ekran Clear LCD 100 Hz ,
Podwójna liczba klatek na sekundę Funkcje poprawy ekranuEkran z powłoką przeciwodblaskową AmbilightFunkcje
AmbiLightAmbilight Surround ,
Autom. adaptacja do zawartości wideo ,
Pełna obsługa w trybie gotowości ,
Wydajna lampa energooszczędna
System oświetlenia AmbilightKolorowa dioda LED Funkcja ściemnianiaRęczna i za pomocą czujnika światła
Obsługiwana rozdzielczość wyświetlaczaFormaty komputerowe640 x 480, 60 Hz , 800 x 600, 60 Hz , 1024 x 768, 60 Hz , 1280 x 1024, 60 Hz , 1360 x 768, 60 Hz
Formaty wideo480i, 60 Hz , 480p, 60 Hz , 576i, 50 Hz , 576p, 50 Hz , 720p, 50, 60 Hz , 1080i, 50, 60 Hz , 1080p, 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz , 1080p, 50 Hz, 60 Hz
DźwiękMoc wyjściowa (RMS)2x8 W
Funkcje poprawy dźwiękuCyfrowa obróbka sygnału (DSP) , Korektor graficzny , dynamiczne wzmocnienie tonów niskich
System dźwięku funkcja Virtual Dolby Digital , BBE
 
Ostatnia edycja:

Edi907

New member
No i Już jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Kod:
[URL]http://www.allegro.pl/item242707560_philips_100hz_fullhd_47pfl9732_z_aiwa_platz_raty.html[/URL][URL="http://www.allegro.pl/item242707560_philips_100hz_fullhd_47pfl9732_z_aiwa_platz_raty.html"]
[/URL]





;)
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Test w VideoMixie był ale ja czekam na test Kiki-go i jego testerów bo dzięki jego zdjęciom oraz opiniom wiem że taki sprzęt jest wart swoich pieniędzy !!! :) :) :)
 

Musio1968

Member
Bez reklam
A już myślałem że dzięki nowościom Philipsa coś się ruszy na tym forum, ale niestety Kiki nie pisze o testach tych " cudeniek " !!! A szkoda bo myślałem że po wakacjach będą testy, tym bardziej że Kiki pisał że jest zainteresowany testem najnowszego Philipsa ! Smutne !!! :) :) :)
 

NickSon

Member
Widocznie kiki woli "szarpa" ;) a tak na serio to widzieliście w sklepach już te nowe modele Philipsa? Gdzie w warszawie można zobaczyć 9732 i 9632? Pytanie. Kiki czy mogłbym prosić na priv o cennik tv sprzedawanych u Ciebie na prezentacjach? Nosze się z zamiarem zakupu do końca roku tv 42 cale full HD jeśli u was nie ma czegoś takeigo jak cennik to ceny najlepszych 42 full HD w tym 9732 i 9632.
Pozdrawiam
 

Musio1968

Member
Bez reklam
NickSon - masz rację tutaj dominuje Sharp i Pioneer !!! A szkoda bo Philips swoimi nowymi modelami wnosi dużo " świeżości " !!! Ale jestem cierpliwy / chyba / i zaczekam na test Kiki-go bo pisał że jest zainteresowany takim testem !!! Pozdrawiam :) :) :)
 
Do góry