Panasonic VT50 wszystko o serii (TX-P50VT50 TX-P55VT50 TX-P65VT50) testy, opinie etc.

brutalus

Member
Kolega peterka najzwyczajniej w świecie trafił na wadliwy produkt i każdemu mogło się to zdarzyć, więc nie ma co snuć teorii o powystawowych tv i niekompetencji MM.
 

andrju75

New member
ponawiam pytanie.
Czy 50VT50 to cena standardowa na ten model ew jakaś promocja?
W mojej gazetce cisza [Toruń]

Cena standardowa tego modelu to ponad 8k kolego.W Bydgoszczy wczoraj (26.05)rzucili jedną sztukę 50VT50 na Saturn w cenie niecałe 8.400,-.W eurortvagd widnieje tylko na stronie w cenie 8.399 .A tak fizycznie to poza tą jedną jedyną sztuką z Saturna to w Bydzi nie znajdziesz nigdzie tego modelu.
 

damaioshin

New member
Znam cenę standardową.
Na poprzednich stronach są wpisy o zakupie za 6300 stąd moje pytanie, niestety forum się psuje i przerzuca do innych działów więc nie mogę zweryfikować kiedy takie info dokładnie się pojawiło.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Kolega peterka najzwyczajniej w świecie trafił na wadliwy produkt i każdemu mogło się to zdarzyć, więc nie ma co snuć teorii o powystawowych tv i niekompetencji MM.

Dokładnie też tak myślę . Ale coś za dużo tych przypadków ostatnio z Panasem .Pierwszy 55VT30E którego kupiłem miał uwaloną matryce na 3/4 powierzchni i nie było tego widać na tv wyłaczonym czyli do końca nie wiadomo czy to nie była czasami wada fabryczna . Teraz znowu białe plamy na VT50 . Coś za wiele tych przypadków . :) Pozdrawiam
 

dziadek266

New member
Znam cenę standardową.
Na poprzednich stronach są wpisy o zakupie za 6300 stąd moje pytanie, niestety forum się psuje i przerzuca do innych działów więc nie mogę zweryfikować kiedy takie info dokładnie się pojawiło.
Info o cenie 6299 zł było podane 24.05, po rozmowie ze sprzedawcą. Gazetka się ukazała i potwierdziła. Mieli kilka szt na magazynie. Sam bym kupił, ale 50" to trochę mało jak dla mnie. Zmiana z 46" prawie niezauważalna.
 

jacku6

New member
Koledzy , pierwsze rozczarowanie 50VT50E . Po dwóch dniach użytkowania tego telewizorka , pojawiło się kilka białych plam między jak by tą szybą przednią a matrycą . Nie do usunięcia domowym sposobem . Im telewizor gra dłużej tym więcej tych plam i większych . Dzwoniłem do sklepu gdzie kupiłem i jutro jade wymienić na inny egzemplarz . Coś mam wrażenie że Chińczyk co składał ten tv był głodny . A na poważnie to obawiam się że model VT30 był ostatnim modelem wysokiej klasy bo matryca pochodząca z Japoni , a ta w VT50 być może już z Chin . Czyli byłby to kolejny przykład , że co z tego że telewizor zaprojektowany w Japoni jak robiony gdzie indziej . Mam nadzieje że przykład mojego tv będzie odosobniony . Ale pisze ten post dla tych co kupili też , niech sobie sprawdzą . Plamy te wyglądają jak w zimie po chuchnięciu na szybe . Takie białe placki , które widać przedewszystkim na wyłaczonym tv przy ciemnym świetle , lub poprostu na czarnym tle ale po rozgrzaniu się telewizorka również widać wtedy na obrazie . Porażka . W poniedziałek będe wymieniał na inny egzemplarz ale jak się okaże że znowu będzie to samo to podziękuje pewno i wróce do VT30 , która to nie ulega wątpliwości jest o klase lepiej wykonana i z lepszych materiałów . Teraz na bank żałuje że się właśnie VT30 pozbyłem .Pozdrawiam


przypomnielem sobie ze czytalem gdzies na forum chyba brytyjskim av forum o podobnym przypadku u paru ludzi z vt50 i okazalo sie ze wszyscy za telewizorem mieli jasne swiatlo albo okno bardzo naslonecznione albo jakies lampy i jakims dziwnym trafem swialo przedostawalo sie przez tylni panel i padalo na przednia szybe tworzac takie placki... heh tak z tego wyszlo bo po zaslonieciu czy zgaszeniu gdy brak swiatla z tylu te plamki znikaly... nie wiem czy to prawda ale dziwne to troche ale ktos to potwierdzil, moze sprawdz to
 

peterka1000

Member
Bez reklam
przypomnielem sobie ze czytalem gdzies na forum chyba brytyjskim av forum o podobnym przypadku u paru ludzi z vt50 i okazalo sie ze wszyscy za telewizorem mieli jasne swiatlo albo okno bardzo naslonecznione albo jakies lampy i jakims dziwnym trafem swialo przedostawalo sie przez tylni panel i padalo na przednia szybe tworzac takie placki... heh tak z tego wyszlo bo po zaslonieciu czy zgaszeniu gdy brak swiatla z tylu te plamki znikaly... nie wiem czy to prawda ale dziwne to troche ale ktos to potwierdzil, moze sprawdz to

Koledzy to już nie są żarty , przestrzegam przed kupowaniem Panasonica 50VT50E lub przed Media Marktem , bo nie wiem kto jest winien . Dzisiaj wróciłem z w/w sklepu i przywiozełm drugi egzemplarz tego telewizora . Ku mojemu zdziwieniu , jest dokładnie 6 plam i dokładnie w tych samych miejscach co w tym poprzednim . Telwizor na 100 % inny bo z obawy przed matactwem sklepu kumpel stał przy moim telewizorze , aja brałem drugi nowiótki z magazynu . Pytanie teraz brzmi : czy Media Markt wie o tym że ich ceny są takie niskie bo mają produkt niepełnowartościowy , czy poprostu Panasonic wypuścił wadliwą serie tych telewizorków . A hipoteza o odbiciach jest w tym wypadku nie uzasadniona z kilku powodów : po pierwsze to dziwne że w 3 różnych pomieszczeniach plamy te były w tym samym miejscu albo niech ktoś zrobi tak aby plamy były dokładnie idealnie w tym samym miejscu i to 6 plam . Więc jutro zaczynam walke ale już nie o wymiane tylko o zwrot kasy za ten telewizor . Więc przestrzegam raz jeszcze aby Ci co kupują w Media Marktach 50 calówki jak i poza tą siecią zwracali na to uwagę . Obawiam się że to wina maszyny co te matryce wycina i takich przypadków jak mój będą krocie w takim wypadku . Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

peterka1000

Member
Bez reklam
Obstawiałbym wadliwą serię i stąd tak niska cena.

Możliwe że tak jest ale wtedy musi być klient o tym poinformowany , jak nie jest jest to zwykłe oszustwo i podpada pod prokuratora . Kiedyś kumpel kupował samochód w salonie i też była przecena ale poinformowali go że cena wynika z tego że mieli mały przypadek w salonie i obdarli drzwi . Serwis to pomalował i stąd przecena . Wtedy taki zabieg jest zgodny z prawem . Ale ja pytałem przed zakupem pierwszego tv czy są to pełnowartościowe telewizory i stwierdzili że im nawet nie wolno sprzedawać towaru niepełnowartościowego , chyba że informują o tym klienta że towar powystawowy czy ponaprawowy . Wtedy tak . Ale mnie poinformowano że to telewizor pełnowartościowy . A wtedy to jest oszustwo jak by tak nie było .
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Nie wiem jak podchodzi do tego MM,ale tak niskiej ceny nie ma nawet na Ceneo,więc sądzę że dokładnie o problemie wiedzą.

Telewizor Panasonic TX-P50VT50E - Ceneo.pl

Dowiedziałem się z nieoficjalnego źródła ale za to pewnego , że przez miesiąc MM ma wyłaczność na telewizory 50VT50E i dlatego ma takie ceny bo zakupili dość dużo sztuk . Pytałem np o 55 calowy model i ten mają w cenie około 10000 zł . Kierownik się zdziwił że wiem o takiej sprawie ale potwierdził z uśmiechem . Więc stąd niska cena tych tv . Ale nic podobnego że są one uszkodzone czy niepełnowartościowe . Więc mnie to nie obchodzi , czy oni wiedzą o tym czy nie . Jak wiedzą zresztą ale się nie przyznają to muszą mi kase oddać i szukać sobie frajerów co kupią i problem przemilczą bo ja nie przemilcze . Jak jutro gość nie odda kasy albo nie zaproponuje jakiegoś rozwiązania pozytywnego w tej sprawie , będą mieli poprostu proces sądowy i tyle . Kupie sobie drugi telewizor gdzie indziej a z nimi pójde na otwatą wojnę , którą mam z góry wygraną . I jeszcze sprawę naświetle bo mam kumpla w TVN . Żeby miał mnie szlag trafić to skończe z tą Polską tandetą . Pozdrawiam
 

peterka1000

Member
Bez reklam
A może właśnie dlatego kupili większą partię,bo sami tanio kupili?:wink:

Może ale nie wiem czy celowo nie rozumiesz czy nie chcesz rozumieć . TO JEST PRZESTĘPSTWO . I wątpie , że taki sklep jak MM zaryzykowałby takie posunięcie , czy też sam Panasonic . To wyjdzie na jaw szybko i kary się takie posypią że odechce się jednym i drugim kombinować . Więc nie ma takiej opcji .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja sprawdziłem dziś po telefonie peterka 1000- u mnie nie ma żadnych plam , na żadnych modelu - ani 50Vt50 , ani 55 Vt50, anu 65VT50.
Ci którzy chcą sprawdzić zapraszam.
 

damaioshin

New member
Teorie spiskowe.
Peterka też bym się uśmiał gdybyś mi powiedział o koledze z TVN.
A tak na serio, MM nie ma wyłączności na ten tv. Wadliwy egzemplarz jest tak samo możliwy jak wadliwa partia. Po prostu masz pecha.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Nie wiem jak to jest naprawde , mnie interesuje żebym dostał towar zgodny z umową , czyli w 100 % sprawny technicznie i wizualnie i tyle . Nie ma sensu się przezbywać skąd maja , taniej , nie taniej . W każdym razie jestem przekonany na 1000 % że szydło z worka wyjdzie za kilka miechów jak Panasonica szlag zacznie trafiać z reklamacjami . Szybciej popłyną na dno aniżeli im się wydaje . Wystarczy że takich telewizorków w całej Europie będzie z 5000 sztuk i dostaną po kieszeni aż zaboli , a w ich obecnej sytuacji to gwózdek do trumny . Bo nikt mi nie wmówi że 6 plam w 2 identycznych egzemplarzach , o takiej samej wielkości , takiej samej liczbie , takim samym umiejscowieniu i wreszcie takim samym kształcie plam jest przypadkowe . Odrazu widać że to jakać wycinarka do matryc , czy wtryskarka natryskująca substancje polaryzującą czy inna maszyna zawiniła . Czyli nie ma szans że tylko dwa egzemplarze się takie trafią , tylko cała linia zprodukcji czy to dziennej czy też tygodniowej albo i miesięcznej . Taka prawda P.S tych plam nie ma sznas sfotografować , bo próbowałem dość dobrym aparatem to zrobić ale nic na fotce nie wyjdzie bo jak pisałem to jest na matrycy czy też filtrze i jak się to fotografuje nawet bez lampy błyskowej to nic na fotce nie widać. I tak samo nic nie widać w jasnym świetle , tylko w ciemności czy też pokoju z zaciemnionymi żaluzjami , wtedy dopiero wyłazi szydło z worka ale widoczne z 2 metrów nawet
 
Ostatnia edycja:
Do góry