Panasonic TX-P55VT50 - test otwarty. Najlepszy obecnie telewizor na świecie ?

Jazztomek

New member
No faktycznie podpiąłem dysk zewnetrzny. Nie wnikam co ma dysk do wifi ale wyłączalem tv z pradu wielokrotnie i nic nie pomogło.
 

wolwark

New member
Spróbuj podłączyć kablem (skonfigurować etc.) a potem rozłacz i spróbuj połączyć się bezprzewodowo -jak się uda to będzie oznaczało że masz to co wszyscy :)
 

Jazztomek

New member
Nie mam możliwości podpiac kablem. Modem mam w innym pomieszczeniu niż TV. Mozesz opisać "problem jak wszyscy"? Z drugiej strony może niech go wezmą i naprawią.
 

wolwark

New member
Pisząc "wszyscy" miałem na myśli to że znalazłem na forum sporo postów które opisywały podobny problem (podłaczenie HDD powodowało kłopoty z Wifi)
 

daro0305

New member
zakup 50vt50

witam,
noszę się z zamiarem zakupu tv w rozmiarze 50 cali, myślałem nad LCD hx-850 ale jak zobaczyłem obraz na tej plazmie w sklepie to już wiedziałem czego chcę:)
proszę, powiedzcie mi o co chodzi w Panasonicu z tym problemem 50hz, nigdzie nie można znaleźć jasnej wypowiedzi...,
mam obecnie lcd 42", jak włączam sygnał z dekodera sat, to jest napis na ekranie 50hz, jak np. włączam ps3 to jest 60hz...
czy to wszystko będzie na plazmie ok działać?
 

daro0305

New member
...

jeszcze mam takie pytanie,
posiadam pokój od strony południowej, 3 okna na ścianie, oczywiście w słoneczny dzień rolety materiałowe na oknach idą w dól, ale i tak jest w połowie jasno w pokoju, ciemności nie ma, jak się sprawdzi przy tym vt50? wiadomo, w sklepie oglądałem i wszystko ok, ale to w sklepie to sztuczne oświetlenie, proszę o pomoc
 

wolwark

New member
Ja mam cztery potężne okna (bez rolet-jedynie firany) i moim zdaniem jest całkiem nieźle-a z pewnością o wiele lepiej niż z moim starym CRT.
 

Jazztomek

New member
Pisząc "wszyscy" miałem na myśli to że znalazłem na forum sporo postów które opisywały podobny problem (podłaczenie HDD powodowało kłopoty z Wifi)

Wolwark,
wielkie dzięki za podpowiedź. Jak tylko odpiąłem dysk- wifi zaczęło śmigać. Teraz tylko zostało odwołać panów, ktorzy w poniedziałek z rana wyruszą z Łodzi do mnie po TV, który zaczął działać. :)
a może niech przyjadą. Opiszę im dokładnie na czym polega problem i usuną go (w sensie panasonic) przy okazji kolejnego upgradu softu?

tak czy owak, Wolwark, jeszcze raz dziękuję,
pozdrawiam
Tomek
 

jarod12

New member
czy za 5590 zł warto już go kupić czy cena jeszcze spadnie, jak myślicie? teraz Gt50 w ogóle nie opłaca się kupować, biorąc pod uwagę koszt okularów a i ST50 jest wątpliwe. Nie rozumiem tych relacji cenowych, a może VT50 to jakiś bubel i teraz to wychodzi na jaw, stąd relatywnie niższa cena?
 

Domingo

New member
Filmy z pendriva

Mam 2 pytania:

1. Dlaczego podczas oglądania filmów z pendriva obraz (ruch) jest nienaturalny, lekko przyspieszony ? Oglądam w trybie THX Cinema, IFC wyłączone. Czy można to jakoś zniwelować ?

2. Jak załadować z pendriva plik z napisami ?
 

Jacek144

New member
Mam 2 pytania:

1. Dlaczego podczas oglądania filmów z pendriva obraz (ruch) jest nienaturalny, lekko przyspieszony ? Oglądam w trybie THX Cinema, IFC wyłączone. Czy można to jakoś zniwelować ?

2. Jak załadować z pendriva plik z napisami ?

Odpowiem na drugie pytanie-tak samo jak bez napisów,tylko trzeba napisy włączyć.
A jak to zrobić to przeczytasz na str. 81 instrukcji
 

piter100

New member
Witam,od czterech lat posiadam plazmę Pioneer kuro lx6080,ale chciałbym coś nowego,i większego,myślę na zamianie jej na panasonica TX-P65VT50.Czy warto?Ma ktoś jakieś porównanie,moja plazma ma już pięć lat i wtamtym czasie była najlepszą na rynku,ale technika idzie naprzód,może warto poczekać na VT60?
pozdrawiam
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
A może ZT60?

USA

ZT (Procesor czterordzeniowy)
65" TC-P65ZT60 3.849 dolarów
60" TC-P60ZT60 3.449 dolarów

VT (Procesor dwurdzeniowy System LSI for High Quality and Multi-channel Distribution | System LSIs | Products | Semiconductor | Panasonic Global )
65" TC-P65VT60 3.149 dolarów
60" TC-P60VT60 2.899 dolarów
55" TC-P55VT60 2.099 dolarów


ST (Procesor MT5590)
65" TC-P65ST60 2.799 dolarów
60" TC-P60ST60 1.899 dolarów
55" TC-P55ST60 1.599 dolarów
50" TC-P50ST60 1.299 dolarów
Tylko seria ZT60 dorówna KURO ale poczekamy na tą nowość aż do czerwca:x a cena pewnie ta sama tylko w euro:x:x:x:x:x:x:x:x
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,od czterech lat posiadam plazmę Pioneer kuro lx6080,ale chciałbym coś nowego,i większego,myślę na zamianie jej na panasonica TX-P65VT50.Czy warto?Ma ktoś jakieś porównanie,moja plazma ma już pięć lat i wtamtym czasie była najlepszą na rynku,ale technika idzie naprzód,może warto poczekać na VT60?
pozdrawiam

Ja bym nie wymienial.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli chcesz wymienić to na - Sharpa 70LE835, Philips 60 PFL 9607 lub poczekaj na nowe plazmy Samsunga lub Panasonica. Te model dają Ci dobrego nastepcę.
 

RHJG

New member
Bez reklam
A ja bym wymienił na nową plazme Samsunga lub ZT Panasonica;oczywiście po pierwszych rzetelnych testach. Miałem Kuro KRP 500A i nie było tak różowo-został tylko mit...
 

bekdas

New member
cena Panasonic TX-P65VT50

witam,
kto wie dlaczego panasonic nagle zaczal obnizac cene Panasonic TX-P65VT50?
jeszcze 2 tygodnie temu pytalem o mozliwosc zakupu <10tys
nikt nawet nie znal ceny zblizonej
dzisiaj juz sa oferty
pozdrawiam
 
Do góry