Panasonic TX-P50VT30E

riculek

New member
Nie wprowadzaj w błąd. Gość podał przykład modelu ST30 w którym zauważył tą wadę. Posiadacze VT30 z linku który zapodałeś odpowiedzieli mu że tej wady ich VT30 nie mają.

Absolutnie nie jest moja intencja wprowadzanie kogokolwiek w błąd, jeśli tak sie poczułeś to wybacz. Jednakże gdybyś doczytał ten watek z link'u do końca to zobaczyłbyłbyś że wielu użytkowników właśnie VT30stek ma ten problem. Jednakowoż ja sie tylko pytam czy szanowni Forumowicze mają taki sam problem, gdyż pragne zweryfikować opinie i wyrobić sobie zdanie.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Absolutnie nie jest moja intencja wprowadzanie kogokolwiek w błąd, jeśli tak sie poczułeś to wybacz. Jednakże gdybyś doczytał ten watek z link'u do końca to zobaczyłbyłbyś że wielu użytkowników właśnie VT30stek ma ten problem. Jednakowoż ja sie tylko pytam czy szanowni Forumowicze mają taki sam problem, gdyż pragne zweryfikować opinie i wyrobić sobie zdanie.
No to ja nie mam.
 

claudio

Member
Ja pobawilem sie naprawde troche ustawieniami obrazu w 50VT30 i niemam duszków, skokow obrazu, zmian jasnosci, czy zielonych przebarwien. Na poczatkowych ustawieniach na Normal widzialem haczenie i duszki w czasie meczu oraz raz zmiane jasnosci(przynajmniej tak mi sie wydaje ;)) Zmienilem na THX + male poprawki i niema WAD (jak narazie :p) Nic z tych rzeczy mi i mojej kobiecie nie dokwiera, nie przeszkadza w tym TV.
 

Zulus

Member
Jest dostępna kolejna aktualizacja dla VT30. Jak zauważyłem w tej aktualizacji dodano kilka nowych stron w Viera Cast. Jak ktoś coś jeszcze zauważy, to może o tym poinformować :)
 

Attachments

  • DSC00049.JPG
    DSC00049.JPG
    30,8 KB · Wyś: 852

redlum

New member
Bez reklam
to ta fabryka o której dawno się mówiło że ją przenoszą do chin. Na początku Panas zbudował nową fabrykę w chinach - tego nikt nie odebrał jako wzrost sprzedaży PDP. Zaś jak zamykają fabrykę - to już wszyscy krzyczą że Panas kończy z produkcją plazm.
 

Alcatraz

New member
"Dawno się mówiło"? Tak dawno to być nie mogło ponieważ fabryka ma dopiero 2 lata (wybudowana w grudniu 2009r.) więc chyba budując ją nie planowali od razu przenosin. To jednak przykre, że plazmy nie wytrzymują konkurencji i ich produkcja staje sie nieopłacalna. Przy ok. 20% udziale w rynku telewizorów każde zmniejszenie produkcji czy zamknięcie fabryki może oznaczać koniec. Jeszcze coś z innego artykułu:

Panasonic plans 50% reduction in TV panel capacity as losses loom. Three of its six TV panel plants will cease production – including one complete shutdown at its giant Amagasaki plasma facility (above) – with the loss of at least 1000 jobs through early retirement, and the company is in talks to sell of one of its LCD operations to a consortium including rivals Hitachi, Sony and Toshiba.

Ostatnie zdanie też jest bardzo znamienne.
 

doktor1975

New member
Panowie mam zapytanie .Jaki system plików macie na pendrive lub dysku zew. FAT32 czy NTFS . Wrzuciłem Avatara 3D 10.1 GB na pena plik mkv system NTFS i nici .Wyskakuje że nie obsługuje tego pliku .
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
to ta fabryka o której dawno się mówiło że ją przenoszą do chin. Na początku Panas zbudował nową fabrykę w chinach - tego nikt nie odebrał jako wzrost sprzedaży PDP. Zaś jak zamykają fabrykę - to już wszyscy krzyczą że Panas kończy z produkcją plazm.
Panasonic zaprzeczyl ze konczy produkcje pdp
Informacja przekazna przez Reutersa nie jest prawdziwa
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...lazm-i-ogranicza-produkcje-plazm-kosztem.html
Na tej stronie jest zrodlo tej informacji
Powolny koniec plazm Panasonika - PC World - Testy i Ceny sprzętu PC, RTV, Foto, Porady IT, Download, Aktualności
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
No to po pesymistycznych teraz optymistyczna wiadomość
Według WhatHiFi Panas 55VT30 został najlepszym telewizorem powyżej 52':

Best 52in+ TV: Panasonic TX-P55VT30

Zresztą panele PDP Panasa wygrały większość kategorii.
 

Fella

New member
No to dla odmiany chyba najlepsza strona z testami TV jaką znam. Dla mnie najlepiej i najbardziej profesjonalnie przeprowadzane testy. Niestety tu Panasonic VT30 nie błyszczy......

Google Tłumacz

Spokojnie sobie wyszukacie dany model.


Pozdrawiam
Fella
 

robertos80

New member
No to dla odmiany chyba najlepsza strona z testami TV jaką znam. Dla mnie najlepiej i najbardziej profesjonalnie przeprowadzane testy. Niestety tu Panasonic VT30 nie błyszczy......

Google Tłumacz

Spokojnie sobie wyszukacie dany model.


Pozdrawiam
Fella

co to znaczy nie błyszczy?
jak wybieram zakładki:
Sports Fans : Sports Fans - TelevisionInfo.com
Movie Nights: Movie Nights - TelevisionInfo.com
Perfect Picture: Perfect Picture - TelevisionInfo.com

to jest na pierwszym miejscu
 
Do góry