Panasonic TX-P50VT30E

D

Deleted member 121090

Guest
Mysle ze wiecej by kosztowala opcja z dwoma hdmi niz koszty pradu

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
To też możliwe. Szkoda ze producenci jeszcze na taki pomysł nie wpadli. Myślę że takie rozwiązanie znalazłoby nabywców. Jeszcze chyba można do playera splitter sygnału zastosować. Taki akurat mam do N-ki.
 

redlum

New member
Bez reklam
Czytałem o playerach BD3D z dwoma wyjściami HDMI - ale mają inne zastosowanie. Jednym kablem podłączasz do starszego amplitunera (bez obsługi 3D) aby mieć dźwięk HD, a drugim do TV3D aby mieć obraz 3D.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Czytałem o playerach BD3D z dwoma wyjściami HDMI - ale mają inne zastosowanie. Jednym kablem podłączasz do starszego amplitunera (bez obsługi 3D) aby mieć dźwięk HD, a drugim do TV3D aby mieć obraz 3D.
A nie wiesz o jakie konkretnie modele chodzi?
 

rip426

New member
witam wszystkich i pozdrawiam - to tak w ramach pierwszego postu ;)

mam pytanie odnosnie vt30 - czy wiadomo cos o problemach z dzialaniem tego TV z dekoderem "n" i/lub z sygnalem typu 1080i? bo przyznam szczerze, ze jestem z lekka zawiedziony. prawie godz przesiedzialem, szukajac jak wlaczyc FHD na tv/dekoderze, bo to co zobaczylem bardziej mi przypomina obraz SD :/ dla przykladu tvn24, na wczesniejszym xl2e wygladal jak zyleta, teraz to SD jak nic. bez znaczenia czy przelacze w dekoderze z 720p na 1080i wyglada nadal paskudnie. cos mi umknelo w ustawieniach, czy ten typ tak ma? obraz z ps3 wgniata w fotel, ale z samego dekodera. hmmm. bylo lepiej.
co do samego tv - 55'' robi wrazenie, ale mniejsze niz przesiadak z 29'' na 46'' ;) blacha z tylu zbiera ladunki i lekko "kopie", musze sprawdzic uziemienie. ogolnie TV b.cichy, nic nie bzyczy, terkocze, szumi, a tego sie troche obawialem. generowany dzwiek...yyyy...dziwny. taki plaski, mimo zabawy z korektorem. tez nie tego sie spodziewalem. ogolnie "jakosciowe" pierwsze wrazenie b.srednie. zobaczymy jak dalej
 

wrx

New member
Bez reklam
brak problemów z napisami; brak problemów z przewijaniem; obsługuje 99% formatów filmowych (czyli brak problemów ze ścieżką dźwiękową w DTS, obsługuje płyty BD z ISO i folderów z menu); itp

Ciężko jest przekonać sceptyczne osoby do takiego playera. Bo jak ktoś ogląda scenowe AVI i MKV to mu ten player w TV starczy. Ja musiałem kupić oddzielny aby podłączyć pod kino domowe i projektor.
Ja to w ogole nie pojalem nigdy tego, ze ludziom chce sie walczyc z odtwarzaniem przez TV - co wiecej, dla niektorych to moze przesadzic o zakupie danego TV, jesli nie odtwarza jakiegos formatu!

wrx - C200 to już wiekowa konstrukcja - ja długo zastanawiałem się nad A210 oraz Dune smart D1 i wybór padł na ten drugi.
A mnie sie wydawalo, czytajac opis, ze C200 jest w tej chwili najlepszym odtwarzaczem, jaki mozna kupic - ergonomia, funkcjonalnosc...

Odnośnie tego TX-P50VT30E Złożyłem zamówienie. Ale że jest to sklep zwykły (i normalnie nie realizują zamówień telefonicznych z innego końca Polski) pieniądze muszę wysłać na ich konto a oni dopiero wyślą mi towar.

Mam nadzieję iż nie narobię sobie biedy.

W ZYCIU BYM TAK NIE ZROBIL!!!!

PS Widzę że masz wiekowy amplituner i może ci brakować wejść HDMI (ja mam Onkyo 605 - co ma tylko dwa ale czekam na Yamahe V771).
Ja juz ze 3 razy pytalem blackninja kiedy bedzie mial V771 (2 hdmi out potrzebne), ale on nie wie - a na Allegro jest dostepny...Nie rozumiem.:hmm:
 

redlum

New member
Bez reklam
miałem podobnie tylko że z Comedy Central - na początku nie moglem się przyzwyczaić do nowej plazmy - bo na starej HDready ten kanał wyglądał o niebo lepiej. Teraz już nie zwracam na to uwagi.

PS Dodatkowym czynnikiem jaki może tutaj być ważny to wielkość obrazu - jeśli ciągle masz taką samą odległość oglądania jak przy poprzednim mniejszym TV - to słabsze kanały mogą się wydawać bardziej pixelowate
 

Zulus

Member
Mam pytanie dotyczące tunera dvb-s ( satelitarnego) Chcę podłączyć do tunera w telewizorze antenę z konwerterem monoblok na Astrę i Hot Bird z jednym wyjściem antenowym. Czy tuner satelitarny w VT30, ma wbudowaną obsługę diseq ?
 

redlum

New member
Bez reklam
wrx - hehe tez juz dwa razy pytalem blackninja o V771 :)

Byc może te z allegro nie sa z polskiej dystrybucji, mi blackninja mowil ze audioklan jeszcze ich nie ma.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Marucins

Member
W ZYCIU BYM TAK NIE ZROBIL!!!!

Zobaczymy co z tego wyjdzie (tak to wyglądało).

<- Złożyłem zamówienie telefonicznie.
-> Wysłano do mnie maila ze sklepu odnośnie dokładnych danych do faktury i adresu dostawy.
-> Otrzymałem mail z ostateczną cenę wraz z kosztami dostawy (100 pln)
<- Zatwierdziłem
-> Otrzymałem mailem kopię faktury, z normalnie liczoną formę płatności - przelew, wraz z kontem banku
<- Po wpłaceniu, telefonicznie potwierdziłem to i zapytałem czy mają zaksięgowany $$
-> Potwierdzili i towar dziś wysyłają.

Główna ścieżka kontaktu to email + telefon
 

Pe.te

New member
Mam pytanie dotyczące tunera dvb-s ( satelitarnego) Chcę podłączyć do tunera w telewizorze antenę z konwerterem monoblok na Astrę i Hot Bird z jednym wyjściem antenowym. Czy tuner satelitarny w VT30, ma wbudowaną obsługę diseq ?

Tak, Diseq 1.0.
Bez problemu obsługuję Astrę i HB.
Generalnie może sterowac maks. 4 konwerterami.
 

Marucins

Member
Panowie jak wygląda sprawa nagrywania w telewizorze VT30?

1. Napiszcie jak to wygląda.

2. Jakie są wielkości zapisanych plików dla różnych ustawień jakości obrazu (chodzi mi o to ile materiału można nagrać po podpięciu np 1TB dysku)?

3. Czy dysk 2,5" też można podpiąć?
 
Do góry