Panasonic TX-P50VT30E

plejak

Banned
Panasonic vt 30

W pokoju mogę osiągnąć odległość od ekranu 5,5 metra. Ta odległość jest moim wyborem. Jako znawca tematyki HDTV powinieneś wiedzieć, że aby zobaczyć wszystkie szczegóły pełnej rozdzielczości, odległość od ekranu powinna wynosić 4 x przekątna w calach.

pozdrawiam
Każdy wie z jakiej odległości widać szczegółowość hdtv.Mnie chodziło byś potwierdził lub nie czy oglądasz tv 55 calowy z 2.5 metra(nawet sygnał sd) - bo tyle wynosi maxymalna odległość od niego w Twoim pomieszczeniu.Piszesz że masz 5,5 metra - to po co ta pokrętna odpowiedź.:krol:?
 

Marucins

Member
TX-P50VT30E Podobno jest gdzieś dostępny, to zacząłem szukać. Skąpiec, Nokaut,... pusto.

Gdzie mogę kupić za rozsądne pieniądze tego Panasa?
 

africashox

New member
TX-P50VT30E Podobno jest gdzieś dostępny, to zacząłem szukać. Skąpiec, Nokaut,... pusto.

Gdzie mogę kupić za rozsądne pieniądze tego Panasa?

Ja kupiłem w Mixelectronics, sprawdź na ich stronie. Z tego co wiem mają dostępne 2 sztuki w sklepach w Wadowicach i Brodnicy. Zawsze możesz tam zadzwonić i dogadać się co do ceny i transportu. Ja tak właśnie zrobiłem i udało mi się kupić za nieco ponad 6 000 zl, ale przywieźć sobie go sam musiałem co nie było problemem w moim przypadku.
Pozdrawiam
 
3D i inne

Trochę z innej beczki-czym odtwarzacie i z jakim efektem filmy z dysków zew. czy odtwarzaczy?Chodzi mi o mkv i m2ts no i 3D oczywiście,ogólnie o duże pliki pow.10GB?Tv słabo sobie radzi więc trzeba użyć zewnętrznego playera.Chcę kupić coś uniwersalnego,ale chyba trzeba będzie wziąść osobno odtwarzacz blu ray i sieciowy,chyba że macie jakieś inne pomysły?Proszę o konkretne podpowiedzi.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Też z chęcią wysłuchałbym rad kogoś kto już do VT30 podpiął jakiś player. Ja zastanawiałem się nad Dvico Tvix S1. Ten przynajmniej jest ładny z ładnym pilotem. Obecnie do kupienia za 600zł. I też wydaje się mieć wszstko co potrzebne.
 

Marucins

Member
Ja kupiłem w Mixelectronics, sprawdź na ich stronie. Z tego co wiem mają dostępne 2 sztuki w sklepach w Wadowicach i Brodnicy. Zawsze możesz tam zadzwonić i dogadać się co do ceny i transportu. Ja tak właśnie zrobiłem i udało mi się kupić za nieco ponad 6 000 zl, ale przywieźć sobie go sam musiałem co nie było problemem w moim przypadku.
Pozdrawiam

Zaraz po 9 zadzwonię do sklepu w Brodnica (najbliżej Białegostoku) i zobaczę czy coś z tego wyjdzie. Poproszę aby wysłali kurierem, może uda się troszkę z ogólnej ceny zakupu zejść.


Udało mi się jeszcze znaleźć w www.rtvmax.pl cena na stracie bardziej przyzwoita.
 
Ostatnia edycja:

bionix

New member
Witam. Do swojego 50 vt30 mam podlaczony dune smart d1. Spisuje sie bardzo dobrze, wszystkie filmy smigaja bez zarzutu. Odtwarza blureye z folderow jak i z iso (50gb). Ladne menu ze zmiennymi tapetami, wygodny pilot, intuicyjna obsluga. nic sie nie tanie. W sieci widoczny jako dysk sieciowy. Odpala takze pliki z otoczenia sieciowego wystarczy dodac tylko udostepniony katalog do playerka. Jakies pytania? piszcie..
 
D

Deleted member 121090

Guest
Witam. Do swojego 50 vt30 mam podlaczony dune smart d1. Spisuje sie bardzo dobrze, wszystkie filmy smigaja bez zarzutu. Odtwarza blureye z folderow jak i z iso (50gb). Ladne menu ze zmiennymi tapetami, wygodny pilot, intuicyjna obsluga. nic sie nie tanie. W sieci widoczny jako dysk sieciowy. Odpala takze pliki z otoczenia sieciowego wystarczy dodac tylko udostepniony katalog do playerka. Jakies pytania? piszcie..
Bionix.
VT30 też sporo formatów które mu podepnę z zewnętrznego twardego mi obsługuje. Powiedz mi czy zobaczę jakąś róznicę na plus w zastosowaniu w takich przypadkach playera?
 

redlum

New member
Bez reklam
brak problemów z napisami; brak problemów z przewijaniem; obsługuje 99% formatów filmowych (czyli brak problemów ze ścieżką dźwiękową w DTS, obsługuje płyty BD z ISO i folderów z menu); itp

Ciężko jest przekonać sceptyczne osoby do takiego playera. Bo jak ktoś ogląda scenowe AVI i MKV to mu ten player w TV starczy. Ja musiałem kupić oddzielny aby podłączyć pod kino domowe i projektor.

@wrx - C200 to już wiekowa konstrukcja - ja długo zastanawiałem się nad A210 oraz Dune smart D1 i wybór padł na ten drugi.

@Marucins - napisz PM do Kikiego w sprawie tego TV - ostatnio coś pisał że magazyny są pełne towaru

PS jak komuś się nie śpieszy to polecam poczekać na modele z nowymi chipami np Xtreamer Prodigy Announcement!
 
Ostatnia edycja:

bionix

New member
Tak jak to opisal kolega redlum. Odpalasz i ogladasz, a nawet jak zdarzy sie jakies przesuniecie napisow wzgledem filmu latwo mozna sobie doregulowac.
Tez poczekalbym na odtwarzacze z nowym procesorem... pelne wsparcie dla BD3D.
 

Marucins

Member
Ja kupiłem w Mixelectronics, sprawdź na ich stronie. Z tego co wiem mają dostępne 2 sztuki w sklepach w Wadowicach i Brodnicy. Zawsze możesz tam zadzwonić i dogadać się co do ceny i transportu. Ja tak właśnie zrobiłem i udało mi się kupić za nieco ponad 6 000 zl, ale przywieźć sobie go sam musiałem co nie było problemem w moim przypadku.
Pozdrawiam

Odnośnie tego TX-P50VT30E Złożyłem zamówienie. Ale że jest to sklep zwykły (i normalnie nie realizują zamówień telefonicznych z innego końca Polski) pieniądze muszę wysłać na ich konto a oni dopiero wyślą mi towar.

Mam nadzieję iż nie narobię sobie biedy.
 
D

Deleted member 121090

Guest
A czy będą na rynku jakieś playery z dwoma wyjściami HDMI. Wtedy jeden kabel szedł by mi od razu do TV a drugi przez amplituner. Mógłbym wtedy gorszy jakościowo materiał przerobić w ampie na 1080p. A ze warto to wiem. Jak ogladam płyty DVD przez Onkyo 905 to różnica w obrazie do płyty BD jest malutka.
Skoro tak radzicie to może na tego Prodigy poczekam. Chociaż Ultra już jest dostępny. Też go biorę pod uwagę. Warto?
 

redlum

New member
Bez reklam
Nie rozumiem po co puszczać jeden kabel do TV a drugi przez amplituner? Chyba po to jest amplituner - aby podłączyć do niego wszystko co się ma i potem jednym kabelkiem do TV.

PS Widzę że masz wiekowy amplituner i może ci brakować wejść HDMI (ja mam Onkyo 605 - co ma tylko dwa ale czekam na Yamahe V771).
 
D

Deleted member 121090

Guest
Nie rozumiem po co puszczać jeden kabel do TV a drugi przez amplituner? Chyba po to jest amplituner - aby podłączyć do niego wszystko co się ma i potem jednym kabelkiem do TV.

PS Widzę że masz wiekowy amplituner i może ci brakować wejść HDMI (ja mam Onkyo 605 - co ma tylko dwa ale czekam na Yamahe V771).
Wiekowy ale bije na głowę wiele dzisiejszych nowości. Ma 4 wejścia HDMI i 2 wyjścia. Z tym nie mam problemu. Ale jak np. będę przeglądał zdjęcia z twardego w playerze czy szperał w necie to też przez amplituner? Nie za wygodne to rozwiązanie. Poza tym mało ekonomiczne. jak nie potrzeba to po co odpalać tego potwora?
 
Do góry