Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

cm812

New member
najlepiej jakby miał cenę ET5 ;)
Tak na poważnie to T5E już jest coraz mniej a podobno (i test to rozwieje) nie wiele odstaje od E60, pozostaje tylko wygląd i cena - o parametrach zdecyduje test!

a gdzie on? ;)
 

amoorek78

New member
Dobrze jakbyś pisał bez błędów szczególnie jeśli chodzi o nazwy modeli.
Bo pewnie nie chodziło Ci o E60 ale nie każdy może się domyśleć.
 

mystaloba

New member
Dzisiaj od godz. 21.00 do 7.00 rano w Media Expert super promocja na ET60 w wersji 42" i 47".

- 42" w cenie 2617zł.
- 47" w cenie 3108zł.


Szkoda, że nie ma 55" :( Długo nie zastanawiałbym się!
 

amoorek78

New member
Cena wygląda atrakcyjnie.
Cena początkowa była 3599zł a w Euro po 4299.
A tu nagle wyskoczyli z ceną 3100 ?
Nowy telewizor od razu na takiej wyprzedaży ?
 

tomasso301

New member
Cena wygląda atrakcyjnie.
Cena początkowa była 3599zł a w Euro po 4299.
A tu nagle wyskoczyli z ceną 3100 ?
Nowy telewizor od razu na takiej wyprzedaży ?


Witam,

Jestem nowy na forum.
Skorzystałem z informacji i zamowiłem właśnie wersje 42 calową. Wcześniej planowałem kupic ET5 (w Euro AGD po 2590 zł), lub LG LM640s, ale w tej sytuacji dopłacając ok 60 złoty kupię nowszą wersję Panasonica - mam nadzieje, że nie gorszą od ET5 (żonie śrenio sie podobała ramka w et5, ale wiadomo - to kwestia gustu). Jeśli już dotrze do mnie, podziele się wrażeniami. Bardzo dziękuję za "cynk". Prawdę mówiąc w znacznej mierze sugerowałem się opiniami na tym forum. W SKLEPIE WIEKSZOŚĆ tv LCD ma obraz dość podobny dla przeciętnego odbiorcy (w danej klasie cenowej) - bardzo trudno o dobry wybór bez porady, a do sprzedawców nie mam dużego zaufania. Obecnie mam starego soniacza CRT 21" Trinitron, więc na pewno moja ocena będzie bardzooo subiektywna.

Pozdrawiam
Tomek
 

amoorek78

New member
@mystaloba dzięki za info.
@Since no chyba, że kolor tyłu telewizora, ale chyba ET60 ma czarny tył, wyższe modele mają pewnie biały ?

Pewnie i tak zajrzałbym na stronę MediaExpertu jeszcze dziś w nocy (codzinnie przeglądam ceny) ale twój post na pewno mi w tym pomógł.
No i cóż, w końcu się zdecydowałem i już zamówiłem 47" ET60 - myślę, że powinienem być zadowolony - szkoda tylko, że nie ma DVB-S i CI+, ale w sumie gdyby to było i tak nie wiadomo czy działałoby poprawnie.
 

amoorek78

New member
@tomasso301 ja mam aktualnie Philips 19" (kolory ma super jak dla mnie).
Ale przesiadka na tego ET60 47" też pewnie zadowoli domowników.
Żona tylko cienką ramkę preferuje w kolorze białym lub srebrnym, ta na pewno przypadnie do gustu.
 

tomasso301

New member
@tomasso301 ja mam aktualnie Philips 19" (kolory ma super jak dla mnie).
Ale przesiadka na tego ET60 47" też pewnie zadowoli domowników.
Żona tylko cienką ramkę preferuje w kolorze białym lub srebrnym, ta na pewno przypadnie do gustu.


@amoorek mój soniacz też niczego sobie, chociaż ostatnio wpada coś w czerwień - ale ma już prawie 20 lat - należy mu się emerytura.

Ja godzine temu obudziłem moją żonę by zaakceptowała zakup- kiwnęła głową na TAK :) nie pytając o szczegóły.

Szkoda, że nie ma tunera satelitarnego - bo mam cyfrowy polsat, ale z tego co wyczytałem to na kartach CI w polsacie wolno przełączają się programy (nawet do 7 sek)- ale nie chcę tu wprowadzać w błąd.

Pozdrawiam
 

amoorek78

New member
@tomasso301 Mój też ma 20 lat, kiedyś służył jako monitor do Amigi :)
Moja żona nie wie, nie chciała wydawać 3500zł ale na tę cenę raczej przystanie.

No szkoda, przydałby się tuner sat i byłoby super.
Z tym przełączaniem pewnie zależy od dekodera w telewizorze.
 

amoorek78

New member
W MediaExpert gdzie zamówiłem TV model ten nie ma literki "E" na końcu.
Na Euro.com.pl jest z literką "E" a różnica w obu sklepach to 900zł.
Czy jest to jakaś różnica z tą literką "E" czy bez ???

Widzę, że promocja nocna się skończyła ale cena promocyjna została :)

Ta literka raczej nie ma znaczenia bo np ET5 w tym sklepie też nie ma literki E jak i inne tv.
 
Ostatnia edycja:

mystaloba

New member
Witam,
Zaglądam w oczekiwaniu na test E60, ciekawe jak wypada w konfrontacji np z Samsungiem ES6800 czy LG LM765
E60 nie będzie na rynek europejski tylko amerykański.


Nigdy eletro.pl. Dla mnie to masówka, która nie idzie na jakość a na ilość. Do tego podobno sami sprzyjają sobie w pisaniu komentarzy na różnych porównywarkach cenowych.
 

kpr

New member
W MediaExpert gdzie zamówiłem TV model ten nie ma literki "E" na końcu.
Na Euro.com.pl jest z literką "E" a różnica w obu sklepach to 900zł.
Czy jest to jakaś różnica z tą literką "E" czy bez ???

Widzę, że promocja nocna się skończyła ale cena promocyjna została :)

Ta literka raczej nie ma znaczenia bo np ET5 w tym sklepie też nie ma literki E jak i inne tv.

To raczej euro dodało sobie literkę E, bo na stronie Panasonica widnieje model bez E ;)
 

tomitek

New member
Nie znalazłem nigdzie informacji dotyczącej długości gwarancji TX-L47ET60 w media expert - może ktoś znalazł. Martwi mnie też brak literki E na końcu - mam nadzieję że tv nie pochodzi spoza oficjalnej polskiej dystrybucji.
 

cicik

New member
Nie znalazłem nigdzie informacji dotyczącej długości gwarancji TX-L47ET60 w media expert - może ktoś znalazł. Martwi mnie też brak literki E na końcu - mam nadzieję że tv nie pochodzi spoza oficjalnej polskiej dystrybucji.

wlasnie wracam z ME, gwarancja jest "normalna" czyli panasonic 24m.
widzialem jak gra i zamowilem 47cali.
pozdr
 
Do góry