Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

Jocker89

New member
Witam wszystkich, mam ten tv od kilku dni a dokładnie model 42ET60 i chciałbym się dowiedzieć co powoduje jego wyłącznie po kilku godzinach pracy. Nadmieniam, iż jak się wyłączy a następnie po włączeniu pokazuje taki komunikat: "ostatnie wyłączenie zasilania wykonał tryb czuwania" Najmocniej przepraszam, jeżeli takie coś było poruszone już na forum, aczkolwiek nie mogę tego znaleźć.

Pozdrawiam
 

telanis

New member
Masz włączony tryb eko. Jedna z funkcji tego trybu powoduje wyłączenie telewizora po określonym czasie pod warunkiem że nie będziesz używał żadnych funkcji TV. Krótko przed wyłączeniem (chyba 3 min.) pokazuje się stosowny komunikat. Jest to funkcja którą można wyłączyć.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka
 

Turturum

New member
Moja ciotka stała się posiadaczką tego TV lecz wersji 42 cale, w sumie to całkiem przyzwoity telewizor, mam takie pytanie, jak ustawić by po włączeniu TV domyślnie pojawiał się obraz na cały ekran zamiast "ekranu opcji", czy jak to się nazywa, z którego dopiero po kliknięciu OK przełączamy się na pełen ekran.

Jak będę u niej przy okazji to chciałbym to ustawić bez poszukiwań właściwych funkcji.
 

Jocker89

New member
Masz włączony tryb eko. Jedna z funkcji tego trybu powoduje wyłączenie telewizora po określonym czasie pod warunkiem że nie będziesz używał żadnych funkcji TV. Krótko przed wyłączeniem (chyba 3 min.) pokazuje się stosowny komunikat. Jest to funkcja którą można wyłączyć.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka


Dzięki za odp. Generalnie kilka razy pokazała się ta informacja i kilka razy nie, aczkolwiek jakiś czas temu wyłączyłem tą opcje a dokładnie auto gotowość. Zobaczymy czy będzie to się dalej powtarzać
 

daniel197900

New member
Witam posiadam taki tv zakupiłem go w Angli ale nie posiada polskiego menu czy jest jakiś sposób na wgranie języka polskiego???
Dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Marne szanse.
Wysyłaliśmy modele z Polski. Wówczas masz polskie menu i możesz korzystać nawet z polskich aplikacji poprzez VPN.
 

madboo

New member
mam pytanie naczytałem się, że plazmy nie można transportować poziomo. w związku z tym mam pytanie (laika). chciałbym ją powiesić wysoko pod sufitem w sypialni - musiał by być lekko pochylona. czy to wpłynie na trwałość/jakość tv/obrazu?
 

Predo

Banned
czytałem test tego TV i w minusach są jakieś tam drgania.. czy faktycznie one występują?
Ogólnie w porównaniu z Philipsem 6008 gorzej wypada ale czy na pewno tak jest? Prosiłbym użytkowników Panasonica o doradzenie.
 

Ulababu

New member
Panowie proszę o szybką i fachową pomoc ;]
Tydzień temu zakupiłem Samsunga UE46F6640 i jest w sumie ok, ale okazało się, że jest trochę za mały ;]
Kupowałem w MM więc mam możliwość zwrotu.
Upatrzyłem sobie PANASONIC TX-L50ET60E
Jak myślicie, będzie to dobry wybór, czy szukać czegoś innego?
Proszę o szybką reakcje bo jutro mam zamiar wymieniać;]
Zależy mi bardziej na jakości obrazu i bezproblemowym odczycie filmów z HDD, niż na innych bajerach 3D,smart TV itp.
 

Ulababu

New member
Samsung tez bezproblemowo czyta HDD, zresztą który TV nie czyta :) Ewentualnie mając na priorytecie jakość obrazu i wychodząc z założenia oglądanie TV raczej tylko wieczorem, wymyśliłem jeszcze plazmę Panasa TX-P50ST60E
Co Wy na to ;) ?
 

Predo

Banned
ponawiam zapytanie:
czytałem test tego TV i w minusach są jakieś tam drgania.. czy faktycznie one występują?
Ogólnie w porównaniu z Philipsem 6008 gorzej wypada ale czy na pewno tak jest? Prosiłbym użytkowników Panasonica o doradzenie.
 

kolor

New member
Witam, mam TX-L42et60e i podczas przeglądania stron pojawia taki komunikat. Tv podłączony do routera kablem ale i bezprzewodowo jest to samo. Proszę o radę dlaczego tak się dzieje.
pozdrawiam
 

Attachments

  • zdjęcie0181.jpg
    zdjęcie0181.jpg
    545,1 KB · Wyś: 137

dawidd_80

New member
Witam

Od dlugiego czasuuuu czytam Wasze opinie stad moje zapytanie odnosnie wyboru TV..po krotce przedstawie warunki pracy TV..pokoj z zaluzjami..ogladamy zarowno w dzien jak i w nocy..filmy czasem..jak dzieci spia:)..nie gram na konsolach..a jak bede to na drugim tv..
Mamy teraz sony 46ex700 naprawde jestem zadowolony..czas na cos wiekszego..55 cali..
i teraz :) plazma odpada..dlatego ze pobiera 2 razy wiecej pradu...bo obraz wiadomo lepszy..

moje typy : w sumie tylko IPS (szkoda ze ta czern gorsza..ale katy dobre..pewnie wszystkie od LG..pasywne 3d..wygodniejszy gadżet)

Sony 55w805 (tegoroczny..lubie sony)
cena 5500 zl

Panasonic tx-l55et60 (tegoroczny)
cena 5000 zl

lg 55la660s (tegoroczny)
cena 4300zl

no i moj przodownik..:)

Panasonic tx-l55et5 (zeszloroczny)
cena 4050 (allegro nowy)

ta cena chyba bardzo dobra..ludzie kupuja..ciekaw jestem jaka roznica miedzy nowym modelem..Panasonic tx-l55et60..taka zauwazalna..albo czy warto doplacic 1000zl..badz 1500 do sony...:)

Z gory dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam
Marcin
 

dawidd_80

New member
dodam ze TV chodzi praktycznie caly dzien...:)
i bardzo duzo oglada sie filmow i programow z ipli..tvn..i tvp..czasem podlaczany jest laptop po hdmi..filmy z pendrive..
 

mmatys85

New member
Witam mam dylemat a nie bardzo mogę znaleźć odpowiedz na moje pytanie. Waham się między Panasonic 42 ET60 a Philips 42PFL6008K. Głównym kryterium ma być jakość obrazu po podłączeniu PS3. Prosiłbym użytkowników ET 60 o opinie jak sprawuje się obraz w grach czy widać przeskoki przy dynamicznych scenach, grach sportowych itd. Każda sugestia i opinia mile widziana.
Pozdrawiam
 

lennyx

New member
Mam pytanie do użytkowników TV L47ET60, czy macie w aplikacji Youtube takie symptomy że film ładuje się poprawnie, widać że załadował się z pewnym wyprzedzeniem w stosunku do tego co oglądamy, obraz wyświetla się prawidłowo bez żadnych zacięć, natomiast dźwięk co chwilę zanika, tzn. nic nie słychać, gdy dam Pause i Play na 2-3 sek, to dźwięk wraca, po czym znów za kilkadziesiąt sekund znika. Jest to trochę denerwujące. Na początku użytkowania TV tak się nie działo, gdy łącze słabo działało to po prostu zacinał się cały film razem z dźwiękiem.

Raczej nie jest to wina łącza (posiadam 4Mbit), ponieważ TVN player w tym samym czasie działa bezproblemowo, dzieje mi się tak mniej więcej od tygodnia. Nawet najprostsze bajki w słabej jakości na Youtube tak się zachowują i gubią dźwięk. Dźwięk wysyłam po światłowodzie na amplituner, ale na TV jak pogłoszę sile głosu również nie ma dzwieku.

Software zaktualizowany na TV do ostatniej dostępnej wersji. Czy ktoś z was miał podobny problem?
 
Do góry