Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

Riv11

New member
Bez reklam
No, znalazłem, ale teraz to już nie wiem dlaczego jesteś taki oburzony traktowaniem polskiego klienta, skoro informacja brzmi: Dostępny: UE (z wyjątkiem Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Cypru i Malty).
 

gyro4841

New member
Na stronie RTV EURO AGD jest już dostępny ET60 55" z małym dopiskiem "na zamówienie". Cena to 7499zł! Dosłownie pogłupieli! Różnica między 50" a 55" to prawie 3tyś. zł.! Należy czekać aż tv pojawi się na półkach to może wtedy cena spadnie do tych 5,5-6tyś. zł. Ale jak będzie oscylowała w okolicach 7,5K to ciekaw jestem ile DT60 będzie kosztował w tym rozmiarze ? 9,5K ?

LINK

Witam
kilka dni na innej stronie (3dni)
Telewizory LED LCD PANASONIC - TX-L55ET60E PANASONIC TV LCD LED 3D / POLSKA DYSTRYBUCJA / 2 LATA GWARANCJI / NO - Panasonic
-1000PLN niezły zjazd cenowy :)
TX-L55ET60E PANASONIC TV LCD LED 3D / POLSKA DYSTRYBUCJA / 2 LATA GWARANCJI / NOWOŚĆ 2013​
Cena katalogowa: 7.499,00 złCena produktu: 6.499,00 złOszczędzasz: 1.000,00 zł

Ps. chyba warto jeszcze poczekać :)
 

przemo73

New member
Bez reklam
Faktycznie pogłupieli, albo chcą złapać naiwnych z kasą na początek. Przeliczając ceny na cale wychodzi, że w przypadku 47" za jeden cal zapłacimy 85,09 pln, analogicznie w przypadku 50" za jeden cal wychodzi 93,98 więc różnica do przyjęcia, jeśli chodzi o 55 calową wersję to jeden cal kosztuje nas 136,35 i to jest już spore przegięcie.
Za 7499 można mieć Philipsa 55PFL8007 w konkurencyjnej elektrosieci.
Trzeba poczekać...
 
Ostatnia edycja:

peza

New member
Witam mam wersje 42 cale po przesiadce z 32 calowego podstawowego modelu lcd panasonica roznica kolosalna. Obraz extra glownie hd super. Interfejs bardzo fajny i.prosty wedlug mnie dziala szybko. Filmiki na youtubie rewelka w jakosci hd. Glos puszczony przez amplituner denona wiec bardzo ladnie gra. Glosniki z tv wedlug mnie graja ok jak na tak cieniutki tv. Design bardzo ladny pilot intuicyjny. Mam tylko prosbe czy ktos moze udostepnic ustawienia obrazu chodzi o te zaawansowane bede wdzieczny. Mnie ten tv kosztowal 2667zl z przesylka. Ogladam tv z 3m i 42 cale sa ok.
 

Riv11

New member
Bez reklam
Faktycznie pogłupieli, albo chcą złapać naiwnych z kasą na początek. Przeliczając ceny na cale wychodzi, że w przypadku 47" za jeden cal zapłacimy 85,09 pln, analogicznie w przypadku 50" za jeden cal wychodzi 93,98 więc różnica do przyjęcia, jeśli chodzi o 55 calową wersję to jeden cal kosztuje nas 136,35 i to jest już spore przegięcie.
Za 7499 można mieć Philipsa 55PFL8007 w konkurencyjnej elektrosieci.
Trzeba poczekać...

Fajnie obliczasz cenę. Rozumiem, że twoim zdaniem Panasonic jest za tani bo kosztueje 6499,00. A Philis 55PFL8007 jest po7499. Nawet nie wiem ile to wychodzi za cal teleizoa, ale z całą pewnścią cal philisa jes droższy od cala telewiza panasonca. I po co komu testy? Wystarczy obliczyć ile kosztuje cal telewzoa i już wszystko wiadomo.
 

beny

New member
OK cena bedzie nizsza za 55" powinna byc jak dla mnie ok 6tys ale szkoda ze niema obiecanego Testu !!!! bo przydal by sie osoba niedecydowanym ale wiadomo lepiej isc do sklepu i sprawdzic ale w sklepach narazie tylko 42,47 ale pojawiaja sie inne marki w dobrych cenach.PS.Czy ktos wie czy wsz.modele ET60 beda mialy te same matryce az do 55' bo zeby nie byla jak w Philipsie ze sa inne.
 

kebziunt

New member
Wifi już ustawiłem działa elegancko (problemem był słaby sygnał i musiałem troche router przestawić).
3 D też już odpaliłem i działa bardzo przyjemnie.
Także jestem już prawie całkowicie zadowolony :). Zauważyłem jednak jedną rzecz, która mnie nie pokoi. Bok telewizora od strony wejsc USB,HDMI itp czasami mocno mi sie grzeje. Ogólnie jest on ciepły ale czasami nagrzewa się dużo mocniej, wtedy nawet ekran w tym miejscu jest gorący.
Niestety nie wiem od czego, ponieważ to się nie dzieje zawsze. Raz przez 5 godzin działania tv jest tylko trochę ciepły w tym miejscu, czasem po godzinie jest gorący.
(myśle że jakaś funkcja (tylko która ?) powoduje mocniejsze obciążenie jakiegoś procesora i wtedy bardziej się grzeje, może jest tam jakiś głośnik),
Czy ktoś zaobserwował coś takiego ? i czy jest się czym przejmować ?
 

marcin8626

New member
tez juz mam 42et60e i jestem zadowolony, dzwiek sobie ustawilem, basy są, obraz SD i HD ok, konwersacja z 2D na 3D taka sobie, ale jak juz film z 3D to bajka. i mam pytanie, czy okulary polatyzacyjne LG beda dobrze dzialaly z panasem ? LG latwiej kupić niż panasa
 

cicik

New member
... Zauważyłem jednak jedną rzecz, która mnie nie pokoi. Bok telewizora od strony wejsc USB,HDMI itp czasami mocno mi sie grzeje. Ogólnie jest on ciepły ale czasami nagrzewa się dużo mocniej, wtedy nawet ekran w tym miejscu jest gorący.
Niestety nie wiem od czego, ponieważ to się nie dzieje zawsze. Raz przez 5 godzin działania tv jest tylko trochę ciepły w tym miejscu, czasem po godzinie jest gorący.
(myśle że jakaś funkcja (tylko która ?) powoduje mocniejsze obciążenie jakiegoś procesora i wtedy bardziej się grzeje, może jest tam jakiś głośnik),
Czy ktoś zaobserwował coś takiego ? i czy jest się czym przejmować ?

mam to samo ... :/
 

Riv11

New member
Bez reklam
tez juz mam 42et60e i jestem zadowolony, dzwiek sobie ustawilem, basy są, obraz SD i HD ok, konwersacja z 2D na 3D taka sobie, ale jak juz film z 3D to bajka. i mam pytanie, czy okulary polatyzacyjne LG beda dobrze dzialaly z panasem ? LG latwiej kupić niż panasa

Będą działały bez problemu.
 

kebziunt

New member
Nie widzę problemu jeżeli to normalne :). W tv wszystko działa i jestem zadowolony.
Chciałem tylko wiedzieć czy przypadkiem, to tylko nie u mnie.
Ewentualnie z ciekawości chciałbym wiedzieć jaka funkcja powoduje to "grzanie".
 

peza

New member
u mnie też się grzeje ale co z tego, w końcu tv przechodzi ileś tam testów itp więc no problem. jakie macie ustawienia tv? dynamiczne kino itp?? kto robił ustawienia zaawansowane i może podać konfigurancję? będę wdzięczny
 

Przemo 666

New member
Byłem dziś w euro rtv, model tx-l47et60 prezentuje się całkiem nieźle. Cena 3999zł. Pytanie: czy warto dołożyć 700zł i wziąć tx-l47dt50?
 
Do góry