Panasonic TX-L47DT50 -test otwarty. Najładniejszy telewizor w historii firmy.

tomciu23

New member
poprawk Ci albo Tobie

Masz rację. Każdy wybierze sam. A czy mógłbyś sprawdzić jak jest u Ciebie z tymi kątami?? Na jakiej wysokości masz tv? U mnie jak siedzę na kanapie wzrok mam na wysokości górnej ramki i uwierz mi na słowo ze jak wstanę i zrobię dwa kroki w lewo kiedy wychodze z pokoju to jak spojrzę w ekran to jest dużo jaśniejszy. I wtedy wystarczy że zniżę głowę z powrotem do poziomu górnej ramki i jest juz ok. Pytam ponieważ może tak ma być a ja doszukuję się dziury w całym
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten telewizor ma extra kąty boczne ale narażony jest na kąty pionowe.
Dlatego musi być na specjalnym uchwycie i po kłopocie.
 

tomciu23

New member
Ten telewizor ma extra kąty boczne ale narażony jest na kąty pionowe.
Dlatego musi być na specjalnym uchwycie i po kłopocie.

No i po sprawie. Tak właśnie myślałem ale wolałem zapytać.Wcześniejsze matryce IPS Alpha lepiej radziły sobie w takich warunkach (może to przez ten filtr Clear Panel Pro w DT50)
Dzięki Kiki za odpowiedź.

pozdrawiam
 

solidsnake

New member
witam serdecznie tv potrzebuje głównie do konsoli ps3 i filmów hd z dysku 3,5 cala .
czy mogę śmiało w ciemno brać 55cali za 6ooo pln?
dzięki i pozdrawiam
 

tomciu23

New member
witam serdecznie tv potrzebuje głównie do konsoli ps3 i filmów hd z dysku 3,5 cala .
czy mogę śmiało w ciemno brać 55cali za 6ooo pln?
dzięki i pozdrawiam

W ciemno nic nie bierz (no chyba ze w sklepie internetowym z mozliwoscia zwrotu) U mnie po tygodniu od zakupu mam juz dwa uszkodzone sub piksele (niestety kupowalem w sklepie stacjonarnym i juz nie moge zwrocic).
 

kafar7

New member
Witam
Kupiłem w sobotę Panasonica TX-L47DT50E i muszę powiedzieć że jestem trochę rozczarowany.
Oto moje żale:
Poprzednio miałem Philipsa 37 cali z 2007 roku HD ready, całkiem średni telewizor, ale kanały HD pokazywał super a kanały SD nieźle a niektóre całkiem przyzwoicie.
Mój nowy Panasonic niektóre kanały HD pokazuje fantastycznie, a niektóre zaledwie dobrze, a kanały SD przeciętnie lub słabo.
Nadmienię że mam dekoder UPC i ciągnę sygnał przez dobry kabel HDMI.
Zastanawiam się czym jest to spowodowane, może mając większy telewizor aż o 10 cali widzę wszystkie niedoskonałości wyraźniej.
A może trafił mi się kiepski egzemplarz.
 
J

johny860527

Guest
Taki jest właśnie urok kupowania większego tv,do słabszego sygnału.Nic nie poradzisz,winę ponosi tylko nadawca telewizji.
 

radzik128

New member
to że jest napisane HD to nie znaczy że sygnał jest taki może być skalowny do jakości niby tego sygnału a prawdziwe HD od razu widać
 

rs75

New member
Czy warto dopłacać do WT50 ? Różnica około 1000zł, nie wiem czy to ma sens. Jakie są podstawowe różnice między tymi modelami ?
Co oznacza w oznaczeniach literka "e" na końcu ?

dziękuję za informacje.
 

manek1973

New member
Witam wszystkich. Właśnie kupiłem TX-L47DT50E i zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie. W instrukcji obsługi jest napisane, ze telewizor nagrywa na HDD podpięte pod telewizor przez USB, a później można odtworzyć już nagrane programy. Taki sposób nagrywania w ogóle mnie nie interesuje, gdyż mam dekoder "n" na którym wszystko nagrywam. Interesuje mnie coś innego, tzn: czy mogę na HDD sformatowany w exFAT zapisać z komputera film w formacie czytanym przez ten telewizor, a następnie podłączyć go poprzez USB do telewizora i oglądać. Chodzi mi o filmy o wadze pomiędzy 10 a 20GB.
 

python636

New member
Ten TV podobno czyta wszystko tak więc i Twój film przeczyta pewnie :)
Miłego oglądania ...
A jak z podświetleniem matrycy u Was w tych modelach - występują miejsca jaśniejsze i ciemniejsze ???
U mnie jest to zauważalne.
 

kraszak

New member
Witam wszystkich:)

Jestem obecnie posiadaczem Panasonic-ka TX-L42ET5E i w sumie jestem z niego bardzo zadowolony, ale żałuje, że nie kopiłem sobie czegoś większego i zamierzam go sprzedać. Mam teraz dylemat co sobie kupić, a moje typy to Samsung UE46ES7000 i właśnie ten Panasonic TX-L47DT50 co mi doradzicie?
Z góry dziękuje za wasze sugestie i pozdrawiam.

Karol
 

kafar7

New member
Mam tego Panasa TX-L47DT50 od 3 tygodni i wkurza mnie to że w ciemnych partiach nic nie widać, tzn zalane całkowicie - czarna plama. Próbowałem różnych ustawień ale niewiele pomaga.
Co radzicie ??
 

kraszak

New member
To mi teraz dałeś do myślenia. Może to po prosu z Twoim egzemplarzem tak jest.
Mam jeszcze jedno pytanie czy korzysta ktoś z was z modułu CAM w gnieździe CI?
 

manek1973

New member
Pożyczyłem dysk i wszystko śmiga. Nie czyta iso.
Jeśli chodzi o podświetlenie matrycy to widać, że jest nierówne, ale tylko czasami i nie przeszkadza mi to.
 

Xander

New member
To mi teraz dałeś do myślenia. Może to po prosu z Twoim egzemplarzem tak jest.
Mam jeszcze jedno pytanie czy korzysta ktoś z was z modułu CAM w gnieździe CI?

Korzysta.
Obecnie używam Astona 2.26, wcześniej siedział CI+ Cyfry i też działał bez zarzutów.
Moduł Polsatu tez działa.
 

kafar7

New member
Witam

Wczoraj próbowałem podłączyć mojego panasonica do AMPLITUNERA KINA DOMOWEGO YAMAHA RX-V 373 przez kabel HDMI, ale się nie udało. Próbowałem różnych wyjść HDMI
Czy ktoś może mi pomóc Help !!!!!
 
Do góry