Panasonic TX-37LZD800

JarBKJar

New member
Witam wszystkich,to mój pierwszy post,chociaż wchodzę na stronę od ponad roku.HDTV jest bardzo fajna.Jestem zainteresowany TX_37LZD800, głównie do PS3 i Xbox-360.Mam więc pytanie,kiedy będzie test tego tv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wieczorem wyjąłem . Test będzie jutro przeprowadzony.
Zmartwiłem się mocno czernią i odbiciami od "szklanej" matrycy.
 

alyjen

New member
kiki zwróć uwagę czy to niewyłączalne wyostrzanie krawędzi nie powoduje problemów w grach, na zachodzie sporo osób pisało że wszelkie schodki związane ze sposobem generowania grafiki przez konsole/komputer przez ten feature są jeszcze bardziej uwydatnione
 

JarBKJar

New member
Test TX-37LZD800

Witam.Kiki, kiedy pojawi się na forum test TX-37LZD800?Jestem już prawie zdecydowany na zakup tego tv.Zastanowiam się tylko,czy może poczekać na Sony KDL-W4500.Tv głównie do konsol(PS3 i Xbox360) i SD.Co byś mi doradził? Pozdrawiam.
 

ortax360

New member
Witam

Czekaj na W4500:D .

Jak chcesz kupic teraz to smiało wez w4000 jest bardzo dobrym lcd lepszym od Panasonica .

Sam czekam na w4500 bedzie (prawdopodobnie) extra odbiornikiem w dobrej cenie .

O lcd Panasonika dawno juz zapomniałem - problem z czernią , ubogie menu , mała przekatna ekranu max 37 cali, brak regulacji podswietlenia . Jedno trzezba przyznac Panasonic ma bardzo dobry układ 100hz . Cyba nawet nr 1 . Jednak 100hz to nie wszystko .

Pozdarwiam
 
Ostatnia edycja:

ROMAN W

New member
to jakaś kpina z tym testem lzd800 od 10 lipca do dziś go nie ma a miał być na drugi dzień proszę o dotrzymywanie słów i terminów chyba że w Polsce to już wszyscy kłamcy i oszuści pozdrawiam.
 

JarBKJar

New member
Test TX-37LZD800

ROMAN W napisał:
to jakaś kpina z tym testem lzd800 od 10 lipca do dziś go nie ma a miał być na drugi dzień proszę o dotrzymywanie słów i terminów chyba że w Polsce to już wszyscy kłamcy i oszuści pozdrawiam.
Mocne słowa:) Zgadzam się jednak z treścią wypowiedzi szanownego przedmówcy.Kiki, co ty na to? Czy warto czekać na Sony KDL-W4500(SD,Ps3,Xbox360)?
 

JarBKJar

New member
Test TX-37LZD800

hoodlum napisał:
Tu jest temat Panasoniców - Soniakami podniecajcie się w odpowiednim miejscu.
Nikt się nie podnieca,tylko mam wątpliwości co do trafności wyboru.Zapowiedziany test może by je rozwiał.Swoją drogą wątpliwości są podstawą rozwoju,więc nie jest wstydem je mieć.Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na test.
 

JarBKJar

New member
Test TX-37LZD800

Przeczytałem podane testy.Dzięki hoodlum.Rzeczywiście są interesujące.Tym niecierpliwiej czekam na test Kikiego.Pozdrawiam.
 

KOJOT80

New member
Przyłączam się do przedmówców. Od 10 lipca czekamy na test 37LZD800 a miał być następnego dnia. :(
To musi być wyjątkowy tv skoro nawet przy teście przysparza takich problemów ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
-sorry pół zrobiłem dziś , pół jutro . Będzie jutro wieczorem.
Poprzedni się rosypał - źle zrobione zdjęcia .
pozdrawiam cierpliwych.

004_P1010312.JPG


011_P1010321.JPG


042_P1010367.JPG
 

JarBKJar

New member
Test TX-37LZD800

Cześć jtpapai.Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem tego tv,to może podzieliłbyś się wrażeniami:) Głównie interesuje mnie współpraca z konsolami(Ps3,Xbox360) i jakość obrazu w dynamicznych programach(sport) w odbiorze sygnału SD.O HD nie pytam,pewnie bajka:)
 

jtpapai

New member
JarBKJar napisał:
Cześć jtpapai.Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem tego tv,to może podzieliłbyś się wrażeniami:) Głównie interesuje mnie współpraca z konsolami(Ps3,Xbox360) i jakość obrazu w dynamicznych programach(sport) w odbiorze sygnału SD.O HD nie pytam,pewnie bajka:)

O konsoli nic nie mogę powiedziec, sygnał mam SD z UPC a cyfrowy i HD UPC MediaBox Philips z nagrywarką. Oglądam z ok. 2,5m-3m SD oceniam dobrze a na niektórych kanałach bardzo dobrze. Cyfrófka odbiera b.dobrze natoniast kanały HD Porównywalne do blueray (można oglądać z 0,5m) i to bez kitu. Obraz z DVD przeskalowany do 1080 bardzo dobrze. Sceny dynamiczne w SD i HD bez żadnego smużenia i przeskoków (podobno on ma najlepszy z obecnych układów 100 HZ). Zdjęcia oglądane bezpośrednio z karty SD poprostu zwalają z nóg. Obraz z laptopa oczywiście 10 na 10 Czeń w dzień moim zdaniem ideał natomiast w ciemnym pokoju przy wygaszonym świetle 7 na 10. Trzeba uważać z regulacja ostrości ja mam na 50% bo przerysowywuje. Przy przełaczaniu programów i przy włączonym nieaktywnym kanale AV widać delikatnie nierównomierne podświetlenie matrycy. Dzwięk normalny, i surround dobry, niezła dynamika 8 na 10
 
Ostatnia edycja:
Do góry