Panasonic seria v20 wszystko na temat serii V20

Pelikan

New member
wczoraj pobralem aktualizacje firmware dla VT20
Czy ktos wie jakie ona wprowadza zmiany ?
Z tego co zauwazylem to pare nowych rzeczy w Viera Cast
w tym gry. Calkiem fajnie sie gra w szachy na TV :p
 

codaco

New member
Na pierwszy rzut oka poza Viera Cast nic więcej ten soft nie wnosi, pikseloza z tunera DVB-S na polaryzacji H dla kanałów HDTV występuje nadal ;).
 

Barcel7

New member
moduł CAM Cyfrowego Polsatu w TX-P42V20E

Proszę o poradę, wskazówkę w następującej sprawie: mam zainstalowany moduł CAM Polsatu w tym Panasonicu, odbieram kanały z pakietu Familijnego ale niestety bez niektórych kanałów tj.: TVN24, TVN Siedem, TVN TURBO, Style oraz TCM. - pojawia się plansza z napisem: kanał zakodowany. Wszystkie inne kanały chodzą. Po rozmowach z Polsatem - sygnał był kilkakrotnie ponawiany - bez rezultatu. Sprawdzałem działanie modułu na innym telewizorze: wszystkie kanały chodzą!!! DLACZEGO NA PANASIE NIE! PROSZę o wskazówkę. I jeszcze jedno-listę kanałów na nowo ładowałem i nadal bez zmian!
 

codaco

New member
Proszę o poradę, wskazówkę w następującej sprawie: mam zainstalowany moduł CAM Polsatu w tym Panasonicu, odbieram kanały z pakietu Familijnego ale niestety bez niektórych kanałów tj.: TVN24, TVN Siedem, TVN TURBO, Style oraz TCM. - pojawia się plansza z napisem: kanał zakodowany. Wszystkie inne kanały chodzą. Po rozmowach z Polsatem - sygnał był kilkakrotnie ponawiany - bez rezultatu. Sprawdzałem działanie modułu na innym telewizorze: wszystkie kanały chodzą!!! DLACZEGO NA PANASIE NIE! PROSZę o wskazówkę. I jeszcze jedno-listę kanałów na nowo ładowałem i nadal bez zmian!

Temat był poruszany, jeden z kolegów pisał, że Panasonic coś poprawiał, serwis wgrywał mu nowy soft i zmienił ustawienia w TV, to podobno rozwiązało problem z polsatem.
 

angostura

New member
Re

Proszę o poradę, wskazówkę w następującej sprawie: mam zainstalowany moduł CAM Polsatu w tym Panasonicu, odbieram kanały z pakietu Familijnego ale niestety bez niektórych kanałów tj.: TVN24, TVN Siedem, TVN TURBO, Style oraz TCM. - pojawia się plansza z napisem: kanał zakodowany. Wszystkie inne kanały chodzą. Po rozmowach z Polsatem - sygnał był kilkakrotnie ponawiany - bez rezultatu. Sprawdzałem działanie modułu na innym telewizorze: wszystkie kanały chodzą!!! DLACZEGO NA PANASIE NIE! PROSZę o wskazówkę. I jeszcze jedno-listę kanałów na nowo ładowałem i nadal bez zmian!

Ja mam LED-a V20 i mam to samo. Na module astona z cyfrą + nie działał mi TVP HD. Wczoraj zaktualizowałem soft i kanał TVP HD już chodzi. Być może po zmianie softu ruszą TVN-y na module polsatu. Sprawdź! Ja mam moduł polsatu ale obecnie nie opłacam abonamentu i nie mogę sprawdzić.
 

piwalek

New member
Witam
Jakiś czas temu przestał mi działać TVN HD + 1 a ostatnio TVN HD na TNK HD ( moduł ncam HD ).
Skanuję transponder 11449 ale nie znajduje tam TVN HD wcale ( za to Romance HD znalazł :). Pozostałe kanały odbiera ok ( tnie na niektórych hd ale ttm podobno ) .
Może ktoś modułu tnk uzywa w v20 TVN HD działa ? Z jakiego transpondera ew ?

Pozdrawiam
 

piwalek

New member
Witam
Jakiś czas temu przestał mi działać TVN HD + 1 a ostatnio TVN HD na TNK HD ( moduł ncam HD ).
Skanuję transponder 11449 ale nie znajduje tam TVN HD wcale ( za to Romance HD znalazł :). Pozostałe kanały odbiera ok ( tnie na niektórych hd ale ttm podobno ) .
Może ktoś modułu tnk uzywa w v20 TVN HD działa ? Z jakiego transpondera ew ?

Pozdrawiam

Sam sobie odpowiadam 11.508 V :)

Pozdrawiam
 

Samur_aj

New member
Może ktoś polecić sprawdzony zamiennik pilota. W oryginalnym po pół roku powycierała się farba w narożnikach, klawisze się strasznie brudzą a do tego doszedł fakt iż pies chyba pomylił go z kością i wygląda jak wygląda i trzeba zakupić nowy. Oryginał kosztuje ok. 160 zł lecz to nie usunie powyższych problemów poza ostatnim.
 

yhenryk

New member
Pikseloroza na kanałach HD i moduł cam cyfry+HD

Mam 42VT20E z modułem cam cyfry+HD, który w lipcu (pół roku od zakupu) zaczął mi zakłócać obraz na kanałach HD. Zgłosiłem to do serwisu, bo jest na gwarancji i wymienili mi moduł sat oraz kabelki do niego i ekranowanie. Teraz obraz jest OK. Problem jaki mi pozostał to brak dekodowania kanału Eurosport 2 HD tego dla cyfry+.
 

Angelo10

New member
...

Witam wszystkich.
Takie pytanko, czy można ustawić moją V20tkę w taki sposób aby po włączeniu było na HDMI1 ?
Niestety to nie działa w ten sposób że startuje z tego samego kanału na jakim go wyłączyłem ;/
 

don111

Banned
w Panasonicu możesz ustawić wejście z jakiego tv startuje, nie pamiętam czy to się ustawiało w menu serwisowym czy innym menu z trybem hotelowym, poszukaj w wyszukiwarce jak się do obu dostać
 

codaco

New member
Dzisiaj Cyfra dołączyła C+GOL HD i C+Weekend HD, niestety ani w module od cyfry ani w Astonie 2,26 kanały w TV są zakodowane, w zewnętrznym fergusonie na Astonie wszystko śmiga. Moduł cyfry nie obsługuje FEC 5/6 więc tu nie ma się co dziwić ale na Astonie jest problem i już mnie moduł SAT w tym TV zaczyna irytować. Na module Cyfry nie dekodował Eurosport2HD, na module Astona 2.26 nie dekodował kanału History SD, a teraz nowo dodanych w HD.
 

sorenson

New member
Dzisiaj Cyfra dołączyła C+GOL HD i C+Weekend HD, niestety ani w module od cyfry ani w Astonie 2,26 kanały w TV są zakodowane, w zewnętrznym fergusonie na Astonie wszystko śmiga. Moduł cyfry nie obsługuje FEC 5/6 więc tu nie ma się co dziwić ale na Astonie jest problem i już mnie moduł SAT w tym TV zaczyna irytować. Na module Cyfry nie dekodował Eurosport2HD, na module Astona 2.26 nie dekodował kanału History SD, a teraz nowo dodanych w HD.

Ciekawe czy można to reklamować. Też sprawdzałem i to na bank wina modułu SAT w TV bo jak włożyłem moduł Astona z softem 2.23 do Fergusona 8900 to zarówno C+GOL HD i C+Weekend HD śmiga.
 

codaco

New member
Co ciekawe znajmy ma P50V10, który niby nie jest wspierany na Polskę, ale po aktualizacji softu z jakiejś czeskiej strony kanały sat zaczęły mu działać prawidłowo i obecnie uruchomione również ruszyły.
 

codaco

New member
MiniMini HD i pozostałe nie są obecnie kodowane, dlatego widzisz materiały promocyjne. Stawiam, że jak 11 listopada je zakodują to również ich nie odbierzemy na naszych TV. Uważam, że jak najbardziej trzeba to reklamować u Panasonica, im nas będzie więcej tym większa szansa, że coś zrobią. Ciekawe czy jest jakiś moduł na którym działa.
 
Do góry