Panasonic seria v20 wszystko na temat serii V20

sorenson

New member
Witam.Mam niestety to samo na module cam cyfry i vt20-brak eurosport 2 hd.
Pozdrawiam.
QUOTE=codaco;639550]Kolejny problem :)

Od czwartku zeszłego tygodnia przestał działać Eurosport2 HD (brak uprawnień), karta Cyfra+ w module Cyfra+, sprawdziłem w innym tunerze SAT i wszystko działa z tą kartą i modułem, pozostałe kanały HD bez problemu a ten na tym TV nie chce ruszyć. Wiem, że z serią V10 były problemy z kanałami HD ale w V20 do tej pory wszystko hulało bezproblemowo a tutaj taki zonk. Czy u kogoś wystąpił ostatnio taki problem z Eurosport 2 HD?
Przed chwila sprawdzałem Leci bundesliga i Eurosport 2 HD działa. Karta od splitera w module Astona.
 

szymonola

New member
Modul aston to nie modul cyfry na ktorym nie dziala eurosport 2 hd od zeszlego tygodnia.Ten sam modul cyfry w fergusonie hf8900 hd pomyka az milo-oczywiscie mowie o eurosporcie 2 hd.
W panasie vt20 mam brak uprawnien i kanal zakodowany,a bylo pare dni temu ok
 
Ostatnia edycja:

codaco

New member
Mam dokładnie to samo też posiadam 8900 ;) i na nim działa. Pytanie co znowu zmieniła cyfra że na panasonicu przestało i czy za chwilę nie będzie tak z pozostałymi kanałami hd.
 

Barcel7

New member
Brak Eurosportu 2 HD na module Cyfry+Cam HD

Od kilku dni brak jest kanału Eurosport 2 HD na module Cyfry+HD !!! Wszystkie inne kanały chodzą. Czy ktoś zna powód? Jak ten kanał odzyskać! Czy ktoś ma lub miał ten sam problem? Proszę o informacje !!!
 

codaco

New member
Barcel7 - właśnie o tym rozmawiamy, poczytaj nasze poprzednie wpisy
o problemach z Eurosport 2 HD.
Panowie, zgłaszajcie problem do Cyfry+, jak dzwoniłem tam we wtorek, 5.04.2011, to powiedzieli, że nie wiedzą o co chodzi. Dodatkowo powiedzieli, że tylko ja to zgłaszam, jak będzie Nas więcej to może się zajmą problemem.
 
Ostatnia edycja:

zibii07

Member
Panowie mam takie pytanko co kupic do panasonica vt20 aby mozna było zgrywac sobie filmiki na dysk.jakias nagrywarke dvd z twardym dyskiem czy moze zwykły odtwarzacz dvd z dyskiem???
 

mirekpa

New member
Witam. Planuje zakup dekodera zewnętrznego do cyfry. Obecnie posiadam moduł Astona w dekoderze wewnętrznym i porównując jakość obrazu do dekodera Philips 7201 PVR wydaje mi się minimalnie lepszy na Philipsie. Dlatego idąc tym tropem chciałbym zakupic cos z wyższej półki. Zależy mi tylko na lepszej jakości obrazu i dźwięku. Mam na oku zakup dekodera Technisat Digicorder HD S2 160GB za okazyjną cenę z tym że nie ma on ( tzn. nie ma nic w opisie dekodera ) wyjścia z sygnałem 60Hz. Obecnie czasami zauważam zbyt małą płynność obrazu na sygnale 50 Hz , a podobno ten telewizor lepiej radzi sobie z sygnałem 60Hz. Chociaż nie wiem czy jakikolwiek dekoder obrabia sygnał z 50hz na 60 Hz i jak to się ma potem do płynności obrazu. Więc pytanie do was jaki dekoder zakupić aby poprawić jakość i płynnośc obrazu.
 

codaco

New member
Pelikan
Robiłem ostatnio test z astonem wersja 2.25, wszystko dekodował poprawnie zarówno sd jak i hd, ale był jeden problem, nie dekodował dodatkowej ścieżki audio na c+hd i c+filmHD. Obraz wyświetlał ale tv podawał komunikat "kanał zakodowany" i nie było dźwięku, także filmy w wersji oryginalnej niestety nie do obejrzenia, tylko polski lektor pozostaje. Udało mi się dostać nie sprzedawany już dzisiaj moduł Diablo i na nim wszystko śmiga prawidłowo łącznie z wyborem ścieżki oryginalnej i Eurosport 2 HD ;). Nie polecano mi nowego modułu Diablo II bo podobno pali karty.
 
Ostatnia edycja:

codaco

New member
Pelikan - tak to ten moduł.
Szymonola - moduł zgłasza się jako underwold 2.11
Zauważyłem że raz na jakiś czas na tym diablo zaczyna ciąć
obraz, pomaga wtedy albo wyjecie, wlozenie modułu, albo wyłączenie
włączenie tv. Na razie za krótko go mam aby namierzyć od czego to zależy.
Raz zaczął ciąć po 30 min od włączenia, a później dopiero po 5 godzinach.
 

zibii07

Member
Panowie mam takie pytanko jak podłaczam antene do vt20 z tal analogowa to dbv-t to nie wyszukuje mi zadnefo programu a przeciez powinien przetworzyc tel analogowa w nadawanie cyfrowe tak??
 

tryba

New member
witam,
przejrzałem instrukcję obsługi i nie znalazłem opisu w jaki sposób można ustawić, żeby telewizor po włączeniu ustawiał się na źródło sygnału z którego korzystał przy wyłączaniu... da się coś takiego zrobić? A może jest jakiś inny sposób, żeby po uruchomieniu od razu ustawiał się na hdmi (dekoder), a nie pokazywał przez 2sek co słychać na RF (analogu), po czym automatycznie przechodził do hdmi? model V20
pozdrawiam
tryba
 
Do góry