Panasonic seria v20 wszystko na temat serii V20

mike1986

New member
w sklepach saturn i mm, niektorzy sprzedawcy to przedstawiciele okreslonej firmy. Beda polecac telewizor od ktorego dostaja prowizje. v20 to na pewno bardzo dobry wybor. nawet jesli zdecydujesz sie konkretny model to sprzedawca tez bedzie polecal dalej, a moze ten:), a moze ten:)
nie sluchac sprzedawcy tylko zabierac telewizor do domu.

nie jestem przedstawicilem zadnej firmy . mam plazme daewoo i panasonica. plazma to optymalny i najlepszy wybor do ogladania telewizji. mozna jedynie zastanowic sie czy wybrac plazme lg,samsung lub panasonic.nawet tania plazma jest lepsza od drozszego lcd .
przyklad. na tym zdjeciu widze wiecej szczegolow w telewizorze plazmowym. uwazam ze roznica jest wyrazna.
http://www.fotofotki.pl/images/supff93t5y5tpce9e8co.jpg

gdy chcialem kupic plazme to sprzedawca powiedzial tak.. pan bedzie to kupowal?,wyzsza rozdzielczosc ma telefon komorkowy.

nie kupilem w tym sklepie bo nie chcialem sluchac glupot. kupilem przez internet bo bylo taniej i nie musialem sluchac co sprzedawca poleca.
moja odpowiedz dotyczy wypowiedzi.. mike 1986
Przymierzam się do zakupu modelu 50V20. Każdy sprzedawca w każdym sklepie mówi co innego na temat porównania plazmy vs lcd vs led. Każdy proponuje mi inne telewizory. Szczerze mówiąc mam już trochę dość wycieczek po Media Markt i Saturnie.
ten temat caly czas jest aktualny
Naciąganie klientów na podrasowane telewizory

Dzięki, w takim razie wybór padł na p50v20. A tak z ciekawości, nie mogę nigdzie znaleźć wersji 55 cali. Jest u nas dostępna na rynku?
 

kandziak

New member
Witam zastanawiam się nad tv Panasonic 42' plazma / lcd do 3400pln zwróciłem uwagę na TX-P42V20E Panasonic czy to dobry wybór może ktoś poleci coś lepszego w tej samej cenie Marka nie ma znaczenia może być Samsung, LG, Sharp itp. Gdzieś czytałem że ludki od Panasonica sami wieszają tv na ścianie czy ten model który podałem wyżej łapie się pod tę promocje ?
 

don111

Banned
Dzięki za odpowiedź. A takie pytanie - jak kształtują się ceny tego modelu od momentu wypuszczenia na rynek? Od jutra będzie można przez weekend nabyć 50V20 w Saturnie po promocyjnej cenie 4690 zł. Szczerze mówiąc nie znalazłem ciekawszej oferty na internecie, a jak wiadomo - Saturn akurat do tanich nie należy. Oferta wydaje się zatem ciekawa. Problem w tym, że z telewizora zacznę na dobre korzystać dopiero za 3-4 miesiące. I pytanie, czy za te 4 miesiące ceny tego modelu spadną poniżej 4700 zł czy kupować jutro? Jak myślicie? :bober:
50V20 kosztowała >6 tys. jak wchodziła na rynek, za 4 miesiące tego tv już nie będzie bo wchodzą nowe modele
możesz zaczekać i zobaczyć co zaproponują (i to nie tylko Panasonic)
 

mergerita

New member
Cena w Saturnie

Aktualna cena (z dnia dzisiejszego) w Saturnie w Jankach k/Warszaway to 5350zł. Jakaś kiepska ta promocja. Także daleko jeszcze do ceny 4690.
 

darjejek

New member
Witam Wszystkich Serdecznie.

Sprawa dotyczy 42v20e. Na jednorodnej bieli występują u mnie plamy o przewadze odcieni różowego koloru. Są one na całej powierzechni, ale nierównomiernie. Widoczne są podczas ogladania szczególnie sportów zimowych, ale także na gładkich powierzchniach o odcieniach jasnej szarości. Nie są bardzo intensywne, nie mniej jednak widoczne.
Dotyczy to różnych źródel sygnalu, oraz na każdym okablowaniu. Nie można ich wyeliminować kalibracją.
Czy to naturalne dla tego modelu ?

Pzd.
 

hcl4

New member
Witam Wszystkich Serdecznie.

Sprawa dotyczy 42v20e. Na jednorodnej bieli występują u mnie plamy o przewadze odcieni różowego koloru. Są one na całej powierzechni, ale nierównomiernie. Widoczne są podczas ogladania szczególnie sportów zimowych, ale także na gładkich powierzchniach o odcieniach jasnej szarości. Nie są bardzo intensywne, nie mniej jednak widoczne.
Dotyczy to różnych źródel sygnalu, oraz na każdym okablowaniu. Nie można ich wyeliminować kalibracją.
Czy to naturalne dla tego modelu ?

Pzd.
Nic takiego (przynajmniej u mnie) nie występuje.
 

don111

Banned
Witam Wszystkich Serdecznie.

Sprawa dotyczy 42v20e. Na jednorodnej bieli występują u mnie plamy o przewadze odcieni różowego koloru. Są one na całej powierzechni, ale nierównomiernie. Widoczne są podczas ogladania szczególnie sportów zimowych, ale także na gładkich powierzchniach o odcieniach jasnej szarości. Nie są bardzo intensywne, nie mniej jednak widoczne.
Dotyczy to różnych źródel sygnalu, oraz na każdym okablowaniu. Nie można ich wyeliminować kalibracją.
Czy to naturalne dla tego modelu ?

Pzd.
plazma nie ma problemów z nierównomiernym podświetleniem, może masz LCD Panasonic v20 ? :)
jeśli jednak plazma to dzwoń do serwisu, bo to nie jest normalne
 

darjejek

New member
Witam.

Może sprecyzuję pytanie, bo faktycznie plamka od plamki jest różna. No i w pełni świadomy jestem jaki mam model telewizora.

Czy biel tła, np biel testowa (cały biały ekran), tło białe w Windows (przy podłaczeniu kompa) ma być idealnie jednorodna ? Bo u mnie przechodzi ona na całej powierzchni ekranu w kolory różu i zieleni (niebieski?). Nie jest to bardzo intensywne i jest to statyczne (brak pulsowania czy zmiany barw), nie mniej jednak tak jak napisałem widoczne na odcieniach bieli wpadającej w szarość.

Nie chodzi mi też o problemy tonalne tylko wyłącznie o barwę.

Jeszcze raz zaznaczam ! Nie jest to intensywna tęcza barw, ale jest to widoczne gołym okiem.


Pzd.
 

motobartcompany

New member
To zapewne filtr który niestety nie jest idealnej grubości. Stąd te wizualnie widoczne plamy. Ja u siebie tego nie dostrzegam. Ale czytając zagraniczne fora były posty podobne do twoich.
 

codaco

New member
Witam.

Podłączyłem ostatnio dysk HDD, nagrywanie, odtwarzanie, programowanie itd działa świetnie. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, odkąd dysk jest podłączony na wyłącznym TV w uśpieniu np. po godzinie potrafi "cyknąć" i włącza dysk. Żadne nagranie nie jest zaprogramowane więc nie ma potrzeby aby dysk się załączał a mimo to raz na jakiś czas dysk się uruchamia.
Czy może ktoś się z tym spotkał i wie jak to wyłączyć i w ogóle w jakim celu ten dysk się włącza?
 

jaco777

New member
Witam.

Podłączyłem ostatnio dysk HDD, nagrywanie, odtwarzanie, programowanie itd działa świetnie. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, odkąd dysk jest podłączony na wyłącznym TV w uśpieniu np. po godzinie potrafi "cyknąć" i włącza dysk. Żadne nagranie nie jest zaprogramowane więc nie ma potrzeby aby dysk się załączał a mimo to raz na jakiś czas dysk się uruchamia.
Czy może ktoś się z tym spotkał i wie jak to wyłączyć i w ogóle w jakim celu ten dysk się włącza?

Wyłącz automatyczną aktualizację oprogramowania telewizora.
 

codaco

New member
Kolejny problem :)

Od czwartku zeszłego tygodnia przestał działać Eurosport2 HD (brak uprawnień), karta Cyfra+ w module Cyfra+, sprawdziłem w innym tunerze SAT i wszystko działa z tą kartą i modułem, pozostałe kanały HD bez problemu a ten na tym TV nie chce ruszyć. Wiem, że z serią V10 były problemy z kanałami HD ale w V20 do tej pory wszystko hulało bezproblemowo a tutaj taki zonk. Czy u kogoś wystąpił ostatnio taki problem z Eurosport 2 HD?
 

zibii07

Member
Witam ja mam takie pytanko co do modelu vt20 jak najlepiej ustawic panasonica46vt20?? czy istnieje jakas kalibracja??
i jescze jedno pytanko jak posiadam kablowke i do niej dekoder to czy musze podpinac kabel do dekodera czy odrazu do tv bo panasonic ma jakies dekodery wewnetrzne??
 

szymonola

New member
Witam.Mam niestety to samo na module cam cyfry i vt20-brak eurosport 2 hd.
Pozdrawiam.
QUOTE=codaco;639550]Kolejny problem :)

Od czwartku zeszłego tygodnia przestał działać Eurosport2 HD (brak uprawnień), karta Cyfra+ w module Cyfra+, sprawdziłem w innym tunerze SAT i wszystko działa z tą kartą i modułem, pozostałe kanały HD bez problemu a ten na tym TV nie chce ruszyć. Wiem, że z serią V10 były problemy z kanałami HD ale w V20 do tej pory wszystko hulało bezproblemowo a tutaj taki zonk. Czy u kogoś wystąpił ostatnio taki problem z Eurosport 2 HD?[/QUOTE]
 
Do góry