Panasonic seria v10 wszystko na temat serii V10

wmak

New member
Czy istnieje jakiś soft umożliwiający po wybraniu kraju POLSKA dostęp i zaprogramowanie wszystkich tunerów telewizora - DVB-S, DVB-C, DVB-T i TV-analog oraz korzystanie z polskojęzycznych serwisów internetowych?
Próbowałem pytać tutaj obok w wątku :

na forum/panasonic/101972-felerny-tx-p50v10e-jak-programowac
(nowy tu jestem, automat nie pozwolił tego wkleić jako linku)

ale żadnej konkretnej odpowiedzi nie dostałem.
Pozdrawiam,
Wmak
 
Ostatnia edycja:

LEVISS

Member
czy jest nowy soft oprocz 2.016 bo to juz leciwy/i pytanie czy w viera cast odeszlo wam tez pare serwisow jak mozna zaktualizowac soft zeby bylo wiecej serwisow na viera cast czy jest mozliwosc /pozdrawiam
 

Husky_HD

New member
Sprawdziłem, jak z serwisami jest u mnie - mam ich 19 (w tym ustawienia).
Nowszego softu dawno już nie szukałem i wątpię aby był i aby Panasonic go jeszcze wypuścił.
 

LEVISS

Member
witam koledzy dziala u was prawidlowo ipla .bo u mnie nie moge np wlaczyczadnego filmu czy programu dochodze do momentu otwarcia np kategorie wchodze w seriale chce wlaczyc np hotel 52 i tu lipa nie mozna wlaczyc zadnego z odcinkow.pozdrawiam prosze spojrzcie czy u was cos sie tez dzieje zycze milego weekendu
 

LEVISS

Member
przywracalem ustawienia fabryczne z ustawien co sa ogolnie dostepne z pilota czyli przywroc ustawienia fabryczne.bo wchodzac do menu serwisowego nie wiem jak przywrocic ustawienia fabryczne co mam nacisnac
?
 

LEVISS

Member
> Problemy techniczne
> witam serdecznie posiadam tv plazme panasonic tx50v10 od paru dni nie moge uruchomic wasz servis ipla to znaczy wszystko jest ok do momenru gdy wybioer kategorie np seriale otwiera sie lista seriali wybieram np ktorys z seriali i dalej sie juz nie otwiera nadmieniam ze jeszcze pare dni temu bylo dobrze telewizor juz pare razy przywracalem do ustawien fabrycznych lecz to nic niestety nie dalo.bardzo prosze o pomoc z gory serdeczne dzieki
>

Informujemy, że na odbiornikach Panasonic IPLA jest dostęna na odbiornikach wyprodukowanych po 2011 roku.
------------
Zespół IPLA
Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

pomoc@ipla.pl
ipla.tv

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878
Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON
 

LEVISS

Member
digitalus poszedlem za twoja rada i tak odpisali/czy naprawde moze mi ktos odpisac co ma ten model plazmy czy u niego tez umarla smiercia naturalna ipla.bo cos mi sie nie chce wierzyc ze zostala wylaczona i nie wspierana dalej/napisali chyba zeby mnie zbyc
 

LEVISS

Member
no niemozliwe ze nikogo nie ma co ma ten model czyzby naprawde 4 letnie tv wyrzucalo sie na smietnik i kupowalo nowszy model
 

pierwszyy

Member
weź tu człowieku kup tv ze smartem... niedługo w sporej większości starszych tv przestanie działać youtube (youtube przechodzi na html5 i flasha już nie będzie wspierać), za parę/kilka lat standardem pewnie stanie się kodek H.265 i też właściciele starszych tv zostaną pozostawienie na lodzie... albo jeszcze inne historie
 

LEVISS

Member
no niemozliwe ze nikogo nie ma co ma ten model czyzby naprawde 4 letnie tv wyrzucalo sie na smietnik i kupowalo nowszy model
 
Do góry