Panasonic seria v10 wszystko na temat serii V10

tomdvd

New member
nowetrendy.pl
Pięknie wygląda, szczytowa seria z wszystkim na pokładzie w cenie led'a samsunga. Ciekawy jestem pierszych testów i wrażeń. Mam starą serię pv60 i jestem b. zadowolony choć to tylko ready hd. Chcę kupic cos nowego ale naprawde rewolucyjnego. Zrezygnowałem z nowej serii sony, podoba mi sie led samsunga (natychmiastowy opad szczeny-design) ale ten Panas chyba zaswieci lepiej. Zapraszam do dyskucji szczytowej plazmy o calch 40 i dwóch
TX-P42V10E
 

Klisman1987

New member
Z niecierpliwością czekam na ten sprzęt. Zapowiada sie naprawde imponująco. Widać ze panasonic ciężko pracuje na miano lidera w branży elektroniki użytkowej.
 

waldek77

New member
Film z prezentacji V10E

Interesuje mnie model 42V10e, choć jeszcze (na 10%) zastanawiam się nad 42PZ800. Dlatego dobrze byłoby gdyby pojawiły się porównania obu modeli.

Na czeskiej stronie znalazłem filmik z prezentacji modelu V10E. Warto zobaczyć na razie tak, dopóki nie będzie go w sklepach.

avmania.zive.cz/default.aspx?section=21&server=1&article=1661

Jak już obejrzycie, ciekaw jestem co sądzicie o migotaniu (w niektórych momentach).

Inną rzeczą, która mnie zastanawia, to fakt że modele V10 są tańsze od PZ800 o ok. 300 Euro.... (Germany). Boję się domyślać o co chodzi (na pewno dźwięk było 31W, a w nowych 20W).
 

paniol

New member
Witam. To mój pierwszy post na tym forum więc pozdrawiam

wszystkich jego userów. Też czekam z niecierpliwością na 50V10. Ciekawe kiedy będzie go można kupić... Aktualnie (od 5 lat) posiadam Panasa TX-36PD30F/P (pójdzie do sypialni). V10 będę wykorzystywał do N-ki, BD, PS3, DVD. Od razu wątpliwość: serwis Youtube będzie możliwy po podłączeniu sygnału z routera do tv? Robię remont i chciałbym wiedzieć, ile skrętek puścić (do PS3, do N-ki i do TV?) I jaki stolik polecacie do tego 50V10? Musi sie zmieścić central JBL ES25C, ampli Harman Kardon, DVD HarmanKardon, DVD Samsung, N-box, PS3, w przyszłości może jakaś nagrywarka i (lub) odtwarzacz płyt HD.
 

BoDeX

New member
50" wersja V10 na AVForums.com zdobyła miano KURO-KILERA i
referencyjne oceny .... trzeba czekać ! :)
 

Coolmac

Member
Czy ktoś oglądał recenzję V10 na FullHD.gr? Jest tam film Sin city odtwarzany na tym modelu. Momentami jest żółto-zielono - scena bezpośrednio po wychylaniu się kobiety z samochodu; światła szybko poruszających się samochodów itp.
Ten sam fragment filmu można zobaczyć na tej stronie w recenzjach LCD Sharp i LCD JVC i .... nie ma mowy o żadnych przebarwieniach.
Byłem prawie zdecydowany na TX-P42V10 ale teraz mam wątpliwości, jak to co zobaczyłem przekłada się na codzienne użytkowanie? Może przesadzam bo konkluzja recenzji jest taka, że to jeden z najlepszych plazmowych TV.
Czy to znaczy, że wszystkie plazmy tak mają?
 

BoDeX

New member
Jeśli jakość sie potwierdzi, to KURO ma pozamiatane ...

7500 z katalogowej 9 999 to chyba dobrze :) - ale będzie taniej ... to przeciez nowość !!!
 

paniol

New member
Jest lepiej niż dobrze... Nastawiłem się na 10000 zł a tu niespodzianka. Teraz tyle razem z niezłym stolikiem przepuszczę, i jeszcze na płyty zostanie.

Czy ten stolik będzie dobry - Techlink Avatar PTV3BCG ? Proszę użytkowników o ewentualne opinie...

W kwestii TV dzwoniłem do Przedstawiciela Firmy i mam zapewnienie, że tv będzie dostępny pod koniec miesiąca, i że jest to cena brutto.
Przyspieszam remont salonu. Po 15-tym czerwca mam nadzieję, że 50V10 zajmie honorowe miejsce w salonie. Już zaczynam kupować filmy i moje ulubione koncerty.
 

slupek

Member
Ostatnia edycja:

tomdvd

New member
seria v a moduł CI c+

Tak sobie mysle czy możliwe bedzie odbiór c+ po włozeniu do slotu odpowiedniego modułu? Qrcze nie ma bata ze to jest to na co czekałem. Niestety nigdzie nie jest jeszcze fizycznie dostępny.
pozdr,
 

bojki

Member
v10

Witam,

Ile cm musi byc zachowane po bokach i od gory tv, aby zachowac odpowiedni obieg powietrza?
Czy po 5 cm wystarczy?

Pozdrawiam
Piotr
 

lumix10

New member
Tx-p50v10e

mam pytanie do wszystkich zorientowanych...czy jest mozliwosc powieszenia tego panasonica na scianie?czy tez koniecznie stolik trzeba do niego kupowac....z gory dziekuje za odpowiedzi...tak na marginesie we francji w sklepie boulangera jest dostepny w cenie 2100 euro
 
Do góry