YT problem

pawciowy

New member
Od paru dni nie działa mi YT na 50ST60. Działa menu i wyszukiwanie przy próbie odtworzenia wyświetla komunikat "Wystąpił błąd spróbuj później". Wcześniej aplikacja działa w miarę poprawnie aczkolwiek zdarzały się wyjścia do home screen-u.

W.W.
 

digitalus

Banned
Witam
Probowales przywrocic ustawienia fabryczne w telewizorze?Czasami to pomaga np z tvn player , itp.
Potwierdzenie w przykladach na forum.
 

bartmeces

Member
Witam
Nie działa mi od 2 tyg YT w 42G30 tzn nie ładuje listy i myvideo a wyszukiwarka działa 2x resetowałem ustawienia fabryczne i dalej to samo
 

gol70

New member
Jakas plaga z tym YT...
Na moim P55VT60E od dwoch dni wychodzi YT tuz po czerwonym ekraniku
Wszystko bylo ok do momentu az przemiescilem ikonke YT na inne miejesce.
Odinstalowywwanie i przywracanie YT na stare miejsce nie pomaga.....
 

gol70

New member
Panasonic VT60E YoutTube problem fix
Dla przypomnienia w moim przypadku blad polegal na tym, ze po wybraniu ikonki YT startowal (do calego czerwonego ekranu wlacznie) nastepnie plynnie YT wylaczal sie i nastepowal powrot do programu TV. Nie bylo zadnego komunikatu o bledzie, wszystkie inne aplikacje dzialaja bez problemu.
W moim przypadku pomogla nastepujaca procedura:
- przekonfiguowac ustawienia sieci tak aby TV uzyskal IP z zupelnie innej puli (wazne zeby urzadzenie nadajace IP mialo wylaczony dostep do Internetu)
- sprawdzamy ze TV uzyskal nowy IP
- uruchamiamy YT (powinnismy otrzymac komunikat o problemach z uruchomieniem)
- przywracamy pierwotne ustawienia sieci z dostepem do internetu wlacznie
- YT powinien dzialac :)

Idea procedury polega na tym, zeby wymusic na YT przejscie przez tryb obslugi bledow. Wgooglowalem ze taki stan przywraca inicjalny stan zmiennych i parametrow zapisywanych przez YT w pamieci lokalnej (nieulotnej).
 
Do góry