Panasonic seria v10 wszystko na temat serii V10

w_piotr

New member
To z pewnością cena za model 42 calowy.
W MM i Saturnie mniej więcej właśnie tyle on kosztuje...i to i tak po obniżce bo w październiku widziałem za 6799 zł.
Dodam, że ja kupiłem 4 dni temu za 4849 zł :D
 

Prezes-1

New member
Cena jest za TX-P42V10E sory ze tak późno odpisuje ale walczylem z podlaczeniem sat N i sie mnie normalnie udało :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

zajka

New member
Tylko po co kupować w MM. Szkoda kasy. Dodatkowo jak kupuję się z internetu to jest opcja zwrotu do 10 dni. Kolejna sprawa to klasa modelu. Z tego co dowiedziałem się podczas prezentacji - jest na rynku klasa A i klasa B. Być może, ale to być może zaznaczam, że kolega który wcześniej na forum opisywał temat krzywej ramki miał model klasy B.
 

johnnybravo

New member
Witam. To mój pierwszy post. Czy można cofnąć aktualizację softu w 50v10e z wersji 2.012 do 2.011 ponieważ okroiło mi menu, albo skąd pobrać soft 2.013
 

Krisu.

New member
zajka napisał:
Tylko po co kupować w MM. Szkoda kasy. Dodatkowo jak kupuję się z internetu to jest opcja zwrotu do 10 dni. Kolejna sprawa to klasa modelu. Z tego co dowiedziałem się podczas prezentacji - jest na rynku klasa A i klasa B. Być może, ale to być może zaznaczam, że kolega który wcześniej na forum opisywał temat krzywej ramki miał model klasy B.


Witam

Czy przypadkiem klasa A i B to nie klasy energetyczne danego urządzenia.

Proszę rozwiń temat prezentacji i klas :)
 

zajka

New member
Ja się na tym nie znam. To nie chodzi o klasy energooszczędności jak w lodówkach i pralkach. Po precyzyjne wyjaśnienie tematu zgłaszał bym się do kikiego, ja się po prostu na tym nie znam i nie chcę się wypowiadać. Taką informację usłyszałem na prezentacji.
 

Fatal1ty

New member
Słuchajcie mam do Was jeszcze jedno pytanie, może dość głupie ale intryguje mnie.
Odpakowująć TV wszystko było perfekcyjnie zapakowane, wszystkie folie zamknięte, podstawa śrubki itp. natomiast TV nie miał naklejek tej dużej w prawym górnym rogu i z dołu po lewej stronie - miał tylko ten paseczek po prawej stronie u dołu.

Dodam że soft był wgrany 2013 i w menu servisowym był 0.00 godzin pracy.

Wiecie gdzie sprawdzić datę produkcji?
 
Ostatnia edycja:

paniol

New member
Czy można cofnąć aktualizację softu w 50v10e z wersji 2.012 do 2.011 ponieważ okroiło mi menu, albo skąd pobrać soft 2.013

Skąd Wy ten soft bierzecie, mój paniol podłączony do internetu na próbę zaktualizowania 2011 mówi, że brak jest dostępnych aktualizacji.

Te wyższe to może jakieś alfy albo bety są?
 

johnnybravo

New member
paniol napisał:
Skąd Wy ten soft bierzecie, mój paniol podłączony do internetu na próbę zaktualizowania 2011 mówi, że brak jest dostępnych aktualizacji.

Te wyższe to może jakieś alfy albo bety są?
Soft był ściągnięty z czeskiej strony panasonica
 

Krisu.

New member
klasa A i B

zajka napisał:
Ja się na tym nie znam. To nie chodzi o klasy energooszczędności jak w lodówkach i pralkach. Po precyzyjne wyjaśnienie tematu zgłaszał bym się do kikiego, ja się po prostu na tym nie znam i nie chcę się wypowiadać. Taką informację usłyszałem na prezentacji.

Witam

Napisałem do Kikego o wyjaśnienie tematu w ndcie znalazłem prawdopodobne wyjaśnianie.

tu cytat

"HITACHI-WIELKA DOSTAWA TELEWIZOROW LCD I PLAZMA OD 26 DO 55“!
CENY TO OK. 40% Z SUGEROWANEJ CENY RYNKOWEJ!
W najbliższych dniach otrzymamy wielka dostawę telewizorów lcd i plazma marki Hitachi do 55“, a w tym różne wielkości i modele- w sumie ok. 200 telewizorów.
Sprzęt z całej dostawy to ok. 70% returny klasy A i B (sprawny) i ok. 30 % normalne returny C klasy ( może być używany, uszkodzony lub nowy).
Listy z modelami i cennikiem dostępne droga emailowa.
Zainteresowanych proszę o kontakt."

Czyżby klasa A i B to towar z "DRUGIEJ REKI" :pzwroty ze sklepów.:p
Jeśli ktoś zna w/w temat proszę to opisać.

pozdrawiam Kris.
p.s.

za kilka dni kupuję
Plazma TX-P42V10E i Pioneer BDP-320 oj będzie się działo :):):):)
 

darek1602

New member
Fatal1ty napisał:
Słuchajcie mam do Was jeszcze jedno pytanie, może dość głupie ale intryguje mnie.
Odpakowująć TV wszystko było perfekcyjnie zapakowane, wszystkie folie zamknięte, podstawa śrubki itp. natomiast TV nie miał naklejek tej dużej w prawym górnym rogu i z dołu po lewej stronie - miał tylko ten paseczek po prawej stronie u dołu.

Dodam że soft był wgrany 2013 i w menu servisowym był 0.00 godzin pracy.

Wiecie gdzie sprawdzić datę produkcji?


Witam.
Mój TX-P50V10E przyjechał w identycznym stanie jak napisane jest powyżej.Soft 2013 i 0 godzin pracy również. Póki co nie zauważyłem nic niepokojącego, ale chętnie podłączę się do pytania Fatal1ty.
 

zajka

New member
Z tego co ja wiem to klasa A jest pełnowartościowym normalnym produktem, który zjechał z fabryki. Domyślam się, że klasa B to produkty z jakiś zwrotów, albo np. z wymienioną jakąś częścią. Klasa C to pewnie produkt niepełnowartościowy. Oczywiści to tylko domysły. Softu nie ma na polskiej stronie, trzeba ściągać z czech. Ja nie wgrywałem, TV przyjechał z 2013 od razu.
 

Fatal1ty

New member
Witam.
Mój TX-P50V10E przyjechał w identycznym stanie jak napisane jest powyżej.Soft 2013 i 0 godzin pracy również. Póki co nie zauważyłem nic niepokojącego, ale chętnie podłączę się do pytania Fatal1ty.

a to spokojnie... widocznie w nowszych seriach tak robią.
 

darek1602

New member
Mariioo_63 napisał:
Niestety nie działają. Próbowałem tak jak radził "segen" nic się nie zmieniło.
Mam CAM Cyfry+
Testowałem również CAM Aston 2.22 - nie działał.(tzn były wszystkie kanały prócz tych HD gdzie zmieniono FEC na 3/4 6 października, czyli canał+ film hd ; canal+ sport hd; Eurosport hd; National Geografic hd; Animal Planet hd)
Technik z Panasonica próbował przez ok 2 tygodnie i też nie miał tych kanałów.
W Panasonicu skończyło się tym że: "firrma Panasonic nie wspiera dekodera DVB-S w Polsce i nie podejmuje się rozwiązania problemu"


PONIEWAŻ TX-P50V10E ZAKUPIŁEM DZIĘKI TEMU FORUM A W 80% ZDECYDOWAŁO TO, ŻE NIE BĘDĘ MIAŁ DODATKOWEJ SKRZYNKI (CZYTAJ DEKODERA) WIĘC DZIELĘ SIĘ SWOIM DOŚWIADCZENIEM:

ANI CYFRA+ ANI PANASONIC na tą chwilę

:sad: NIE SA ZAINTERESOWANI ROZWIĄZANIEM TEGO PROBLEMU :sad:


czyli wyżej wymienionych kanałów dekoder wewnętrzny DVB-S nie dekoduje (napis kanał zakodowany)


Pozdrawiam wszystki forumowiczów

Witam
Zgadzam się z powyższym. Od kilku dni używam V10E, zakupiłem moduł Aston 2.23, świeża karta Cyfry + z abonamentem grudniowej promocji i niestety, kanały które wymienia Mariioo_63 nie działają. Wczoraj na krótko się pojawiły, ale po przełączeniu na kanał SD i powrocie na HD sytuacja wróciła do "normy".
Trzeba będzie jednak przeprosić się z zewnętrznym dekoderem.
A może ktoś z forumowiczów rozwiązał ten problem i podzieli się doświadczeniami.
Pozdrawiam.
 

anva

New member
Koledzy pomocy
Po wielu tygodniach czytania padło w końcu na 42v10
ale dziś kiedy już do mnie dotarł i rozpakowałem to stwierdziłem że jest
za MAŁY:( niewiele większy od starego crt Philipsa 27-28" i odwiozłem do sklepu.Tam chcieli wymienić na 50"ale ten jest stanowczo za duży.
Tu moja prośba co byście polecili w zamian za tę V w wielkości 46-47"
i o podobnych parametrach,bo jak wiadomo V-ek nie ma tej wielkości.
Proszę jeszcze raz o radę
Pozdro Anva
 

pionaj

New member
anva napisał:
Koledzy pomocy

:( niewiele większy od starego crt Philipsa 27-28"

42-dwucalowy panas niewiele większy od 27 -calowego philipsa
a to dobre to jakiś żart ? :D
ja miałem 3 letniego 29" JVC i po zamianie na 42X10Y stwierdzam że panas jest w stosunku do starego ogromniasty :-D
Idąc Twoim tokiem ,,miarowego myślenia" to 50 calowy jest niewiele większy od 42 calowego więc nie rozumiem skąd ta ,rozpacz, ?
Poczytaj lepiej forum...ludziska kupują 42 calowe i za chwilę żałują że nie kupili 50-siątki :)
a Ci co kupili 50-siątkę są wniebowzięci i wręcz zadowoleni że nie dali sie namówić na 42-kę :-D
 

gonzul

New member
darek1602 napisał:
Witam
Zgadzam się z powyższym. Od kilku dni używam V10E, zakupiłem moduł Aston 2.23, świeża karta Cyfry + z abonamentem grudniowej promocji i niestety, kanały które wymienia Mariioo_63 nie działają. Wczoraj na krótko się pojawiły, ale po przełączeniu na kanał SD i powrocie na HD sytuacja wróciła do "normy".
Trzeba będzie jednak przeprosić się z zewnętrznym dekoderem.
A może ktoś z forumowiczów rozwiązał ten problem i podzieli się doświadczeniami.
Pozdrawiam.

Bardzo szkoda :-( liczylem po cichu ze sie moze jakos da tak zeby działało
a N działa dobrze ???
 

anva

New member
pionaj napisał:
ja miałem 3 letniego 29" JVC i po zamianie na 42X10Y stwierdzam że panas jest w stosunku do starego ogromniasty :-D
"Kolego" jeśli ten post miał za zadanie ośmieszenia mnie to myślę że ci się udało:p ale weź może miarkę (Idąc Twoim tokiem ,,miarowego myślenia")
i zmierz jaka jest wysokość tego twojego crt a tego 42"(nie pomyl z szerokością) i może wtedy zaczniemy się wszyscy śmiać.
Poczytaj lepiej forum...ludziska kupują 42 calowe i za chwilę żałują że nie kupili 50-siątki :)
a Ci co kupili 50-siątkę są wniebowzięci i wręcz zadowoleni że nie dali sie namówić na 42-kę :-D
A czy ja właśnie nie o tym pisałem
 
Do góry