Panasonic seria TX-P42G30

wujek dobro

New member
Czy ma ktoś informacje jak w przypadku G30 jest z odtwarzaniem formatu MKV oraz odczytem dysków w formacie NTFS? G20 nie miał takich możliwości. Pozdrawiam
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Czy ma ktoś informacje jak w przypadku G30 jest z odtwarzaniem formatu MKV oraz odczytem dysków w formacie NTFS? G20 nie miał takich możliwości. Pozdrawiam

Instrukcja podaje możliwosc otwarzania MKV oraz DIVXHd z kart sd oraz dysków przenośnych od 160gb do 3tb:roll: z funkcjonalnością odpalania tych kodeków moze być różnie jeden zaskoczy drugi niciewo:mrgreen: link do strony http://tda.panasonic-europe-service.com/docs/2z4d8f2910z3z30558z706cz706466z22zf8229989b0f5b12ebc72c896fa4084f1451ec877/tsn2/data/EU/TXP42G30E/OI/851387/TQB0E2123P.pdf
 
Ostatnia edycja:

wujek dobro

New member
Dzięki za info. A w temacie NTFS jest Ci coś wiadomo? Generalnie problem znany z poprzednich modeli tzn. brak obsługi dysków w formacie NTFS. Jednak nawet jeśli ciągle nie będzie w G30 obsługi tego formatu to myślę, że jakość obrazu do ceny G30 (3150zł) ma się w tym przypadku rewelacyjnie i warto zainwestować jeszcze parę stówek w odtwarzacz, który przeczyta NTFS.
 

snowman82

New member
niech ktos napisze cos o serii G30E bo jestem na etapie kupna 42 i nie wiem czy to bedzie dobry wybor czy za te cene mozna kupic jakis inny model panasa byc moze lepszy i wiekszy gdyz mam do wydania ok 3000.
 

amperior

New member
Czy G30 jest dużo lepszy od G20? Bo z patrzenia w specyfikację nie mogę już dojść tołku. Chciałem kupić g20 50" i nie wiem czy warto dopłacić i poczekać na g30? Czy różnice są bardzo radykalne?
 

sej34

Member
Czy G30 jest dużo lepszy od G20? Bo z patrzenia w specyfikację nie mogę już dojść tołku. Chciałem kupić g20 50" i nie wiem czy warto dopłacić i poczekać na g30? Czy różnice są bardzo radykalne?[/QUOTE
lepiej poczekać na g30.zawsze to nowszy model i całkiem nowa matryca wiec róznica będzie.czytałem test gt30 i bardzo chwalą ta nową matryce.
 

Zenobiusz70

New member
Witam . Wreszcie mam już Plazmę ! Po przesiadce z mojego LG CRT 29 cali jestem pod wielkim wrażeniem . Odbiór wspaniały a w szczególności kanały HD rewelacja. Jak bardziej zagłębię się w ustawienia dam znać jak wypadły dalsze testy.
 

wujek dobro

New member
Witam . Wreszcie mam już Plazmę ! Po przesiadce z mojego LG CRT 29 cali jestem pod wielkim wrażeniem . Odbiór wspaniały a w szczególności kanały HD rewelacja. Jak bardziej zagłębię się w ustawienia dam znać jak wypadły dalsze testy.


Czy mógłbyś dać znać jak G30 radzi sobie z odtwarzaniem filmów z dysku przenośnego sformatowanego w systemie NTFS? Dzięki
 

Cichy123

New member
Dzisiaj widzialem GT30 stojacy obok VT20 w Saturnie.
Ladniejszy, smuklejszy, ramki calkiem cienkie, TV jest plytszy od wersji zeszlorocznej.
Jesli chodzi o czern to trudno bylo wybrac ktora jest ciemniejsza, raz lepiej wypadal VT20 raz GT30 - sygnal HD reklamowka Panasonica.
Nie wiem jak byly telewizory skalibrowane, ale jesli chodzi o kolory, to VT20 wypadal duzo lepiej, mial pelniejsze kolory, zywsze, wyrazne cienie, kolory bardziej naturalne. GT30 byl za lekką mgiełką-jasniejszy.
Moze to tylko kwestia kalibracji...

GT30 ma wentylatory z tylu, a myslalem ze bedzie passiv cool...
 

kryss

New member
G30- wreszcie nowy design, obudowa smukła ramka już nie taka brutalna, obrotowa stopka, dwa wentyle z tyłu więc nici z ciszy wieczornej ale za to wydaje się chłodniejszy od G20, menu bardziej ludzkie i łatwiej znaleźć co potrrzeba, czyta NTFS, czyta divx mkv mp4 innych nie sprawdzałem, co do obrazu to bez rewelacji względęm zeszłego roku ale też nie bawiłem sie w głębsze porównania. Ceny sympatyczne. Jak ktoś chciał g20 to polecam nowy model a jak szczypiemy się na kesz to kupno g20 to też dobry wybór szczególnie że ceny są very attractive ;)
 

lcz@interia

New member
Ja właśnie nie widzę tej różnicy w cenie. Na skapcu/ceneo jest różnica między G20 a G30 poniżej 100zł. Ceny G20 trzymają się bardzo dobrze. Piszę o rozmiarze 42, który sam mam na oku.
Ale jeśli poprawili te 3 rzeczy: jasność, pobór energii i wygląd nie psując przy tym obrazu to przy tej różnicy w cenie kupię G30.
Wentylatory mnie nie zniechęcają, obok i tak będzie stała nagrywarka DVD z wentylatorem i dyskiem, która mi dotąd nie przeszkadzała. Chyba G30 jej nie przebije głośnością?
 
Ostatnia edycja:
Do góry