Panasonic seria S10 wszystko na temat serii S (Tx-p42s10)

golfik

New member
Witam ja włąśnie dzisiaj zakupiłem tv w mixelectronics.pl wcześniej na necie tv byl po 2780 + 45 zł za ściągnięcie na sklep. Dzisiaj rano zobaczyłem ulotkę i od jutra jest tam promocja przez 5 dni gdzie tv kosztuje 2699 zł. plus można przedłuży gwarancję. A co do redcona to rozmawiałem z panią i powiedziała że można gwarancję przedłużyc do 5 lat po konsultacji jednak okazało się że nie można dlatego z tego sklepu zrezygnowałem. Były obawy czy do golfa 3 telewizor wejdzie okazało się że wchodzi jednak trzeba go dac na leżąco i postawic do pionu. Czytałem w instrukcji i jest napisane żę tv nie można przewozic na lęząco.
Pozdrawiam
P.S. muszę wyczaic jak sprawdzic ile godzin chodził tv.
 

mac_tul

New member
golfik napisał:
Witam ja włąśnie dzisiaj zakupiłem tv w mixelectronics.pl wcześniej na necie tv byl po 2780 + 45 zł za ściągnięcie na sklep. Dzisiaj rano zobaczyłem ulotkę i od jutra jest tam promocja przez 5 dni gdzie tv kosztuje 2699 zł. plus można przedłuży gwarancję. A co do redcona to rozmawiałem z panią i powiedziała że można gwarancję przedłużyc do 5 lat po konsultacji jednak okazało się że nie można dlatego z tego sklepu zrezygnowałem. Były obawy czy do golfa 3 telewizor wejdzie okazało się że wchodzi jednak trzeba go dac na leżąco i postawic do pionu. Czytałem w instrukcji i jest napisane żę tv nie można przewozic na lęząco.
Pozdrawiam
P.S. muszę wyczaic jak sprawdzic ile godzin chodził tv.

Dlatego moim zdaniem lepiej dopłacić do kuriera, po co się szarpać i jeszcze uszkodzić telewizor.
 

mac_tul

New member
golfik napisał:
Ja ze sklepu do domu mam 1.5 km i nie sadze żeby kurier bardziej uważał niż ja :)

Ale chodzi mi o transport w pionie, skoro jest wyraźnie napisane na kartonie, żeby ten telewizor przewozić tylko w pionie, to ja bym nie ryzykował przejażdżki z tv w bagażniku.
 

golfik

New member
mac_tul napisał:
Ale chodzi mi o transport w pionie, skoro jest wyraźnie napisane na kartonie, żeby ten telewizor przewozić tylko w pionie, to ja bym nie ryzykował przejażdżki z tv w bagażniku.
ale tv jechał w pionie tylko żeby włożyć do bagażnika był obrócony :)
 

yaneq

New member
Bez reklam
golfik napisał:
ale tv jechał w pionie tylko żeby włożyć do bagażnika był obrócony :)

no to się nie ma czym martwić. szkopuł tkwi w tym, że tv ma szybę i przewóz z poziomie mógłby narazić ją, panel i inne komponenty na uszkodzenie. w pionie nie ma takich naprężeń więc dlatego zalecenia są takie a nie inne.
 

langolier

New member
golfik napisał:
Witam ja włąśnie dzisiaj zakupiłem tv w mixelectronics.pl
Z mixelectronics jest taki problem, że nie każdy sprzęt jest w każdym sklepie. Na ich stronce można sprawdzić gdzie czegoś możesz się spodziewać a gdzie nie uświadczysz. Jak próbowałem podjąć w moim rodzimym rozmowy o sprowadzeniu to panowie z obsługi nie byli zainteresowani - od razu określili jako "trudne i kłopotliwe, na pewno nie przed świętami".

Co do redcoona - naprawdę dobra obsługa, niezły magazyn, dobry kontakt, przyzwoita cena i szybka wysyłka - niestety sprzęt "spoza oficjalnego kanału" i ja także zrezygnowałem z zakupu :| a już miałbym telewizor w domu :(
Połasiłem się na tę 5-letnią gwarancje i zobaczymy co z tego wyjdzie....:roll:
 

golfik

New member
langolier napisał:
Z mixelectronics jest taki problem, że nie każdy sprzęt jest w każdym sklepie. Na ich stronce można sprawdzić gdzie czegoś możesz się spodziewać a gdzie nie uświadczysz. Jak próbowałem podjąć w moim rodzimym rozmowy o sprowadzeniu to panowie z obsługi nie byli zainteresowani - od razu określili jako "trudne i kłopotliwe, na pewno nie przed świętami".

Co do redcoona - naprawdę dobra obsługa, niezły magazyn, dobry kontakt, przyzwoita cena i szybka wysyłka - niestety sprzęt "spoza oficjalnego kanału" i ja także zrezygnowałem z zakupu :| a już miałbym telewizor w domu :(
Połasiłem się na tę 5-letnią gwarancje i zobaczymy co z tego wyjdzie....:roll:

u nas w mieście od dzisiaj jest ten tv w gazetce w promocji w związku z czym jest na sklepie parę sztuk.
 

Gie

Member
Bez reklam
Mógłby ktoś wrzucić jakieś zdjęcia tych "sławnych" rys które pojawiają się na obudowie czarnej wersji. Już 3 sklep anulował moje zamówienie na wersję srebrną. Powód brak tego modelu. Nawet oferowali mi czarny w cenie srebrnego. Wiem że w sklepach internetowych są dostępne ale mi zależy na odbiorze osobistym. Teraz zastanawiam się czy brać czarny czy dalej szukać srebrnego?
 

gorylla

New member
Bez reklam
Gdzieś około połowy wątku takie zdjęcie wrzucił kolega qualin. Musisz poszukać.
Ja teraz nie mam warunków do zrobienia takiej fotki, bo słońce już mi nie zagląda do pokoju (bo nie ma słońca :p ).
 

Gie

Member
Bez reklam
Znalazłem
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=408786#post408786
Za dużo nie widać. Jednak chyba zostanę przy srebrnej.
Zamówiłem srebrny we wtorek w Mixelectronics. Przez dwa dni była cisza. Napisałem maila z pytaniem co się dzieje. Odpowiedzieli że salon w którym chciałem odebrać nie ma tego modelu na stanie i moje zamówienie jest anulowanie. Zaraz po takiej odpowiedzi napisałem do tego salonu. Odpowiedź, mają i to w cenie tylko 50 zł większej niż w internecie :) Podobno kryzys, wszyscy walczą o klienta a tu proszę.
 

pionaj

New member
langolier napisał:
Z mixelectronics jest taki problem, że nie każdy sprzęt jest w każdym sklepie. Na ich stronce można sprawdzić gdzie czegoś możesz się spodziewać a gdzie nie uświadczysz. Jak próbowałem podjąć w moim rodzimym rozmowy o sprowadzeniu to panowie z obsługi nie byli zainteresowani - od razu określili jako "trudne i kłopotliwe, na pewno nie przed świętami".

Z mixele nie ma żadnego problemu :lol:
To co jest do kupienia na ich stronie jeżeli sobie klient życzy będzie dostarczone do wskazanego przez niego punktu sprzedaży cyt.
1. Produkty dostępne - przycisk „do koszyka” w kolorze różowym - są to produkty, które mamy dostępne na magazynie głównym i po złożeniu zamówienia na taki produkt dostarczamy go do wybranego salonu mix electronics.
a.Czas realizacji zamówienia od 2 do 5 dni roboczych
b.Możliwa forma transportu: odbiór w salonie/ kurier

Lista punktów jest na dole strony Mix
a tym panom pseudo-sprzedawcom proszę powiedzieć żeby poważniej traktowali klienta albo pożegnają się z pracą :eek:k:
 

batik87

New member
W moim P50S10E zauważylem ogladajac jakis program z kablowki SD przy zumie, ze przez caly ekran pzechodzi taka cienka kreska, linia pozioma i pionowa... z gory do dolu i czasami odwrotnie, Czy to jest problem sygnalu z kablowki czy plazmy ? :( Pozdrawiam
 

krzichu

New member
mac_tul napisał:
Ale chodzi mi o transport w pionie, skoro jest wyraźnie napisane na kartonie, żeby ten telewizor przewozić tylko w pionie, to ja bym nie ryzykował przejażdżki z tv w bagażniku.

Jak odbierałem swoją plazmę to sprzedawca przewracał karton do góry nogami, na bok i z powrotem i przewoziłem na płasko i jak zapytałem czy się coś nie uszkodzi, to powiedział że to bzdury i fakt tv śmiga żadnych problemów ( odpukać w nie malowane ) .
Miłego oglądania
 

krzichu

New member
Gie napisał:
Mógłby ktoś wrzucić jakieś zdjęcia tych "sławnych" rys które pojawiają się na obudowie czarnej wersji. Już 3 sklep anulował moje zamówienie na wersję srebrną. Powód brak tego modelu. Nawet oferowali mi czarny w cenie srebrnego. Wiem że w sklepach internetowych są dostępne ale mi zależy na odbiorze osobistym. Teraz zastanawiam się czy brać czarny czy dalej szukać srebrnego?

Jak czytam o tych rysach to myślę, że ludziska kupili obraz na ścianę i tylko chodzą z ściereczką i kurze ścierają, a tv jest do oglądania programów i filmów przede wszystkim, nie mówię już o graniu. Się komuś nie podoba rama to niech kupi okleinę firmową i oklei ramę i będzie po kłopocie. Dajcie już spokój, mój stary tv nie ma miejsca gdzie by nie było rysy, a i tak ich z daleka nie widzę bo ich nie oglądam.
Miłego oglądania.:popcorn:
 
Do góry