Panasonic seria PV80 i PV8

otan

New member
Bez reklam
Tak się składa że ja też mam model PX i mam na obudowie te jak Ty nazywasz ble ble informacje techniczne na temat żywotności panela, czasu reakcji matrycy, 100Hz i wielu innych funkcjach. Widocznie trafiłeś na wybrakowany model, skoro nie masz tych naklejek na obudowie. :( Mało kto zmienia co 5 lat TV tylko ze względu na nowinki techniczne. Ja swojego 9 letniego CRT zamieniłem wyłącznie ze względów gabarytowych.
Marka i renoma Panasonica zobowiązuje do większej powściągliwości w wyrażaniu opini o zwykłych chwytach marketingowych.
 

piteron

Active member
Bez reklam
może i jest wybrakowany
czyli będzie działał 99 tyś godzin,dla mnie i tak wystarczy
a co do wymiany,to nie chodzi o nowinki,tylko o trwałość,nie ma co porównywać co było kiedyś a co jest teraz,teraz jakoś średnio producentowi zalerzy na produkcji trwałych urządzeń
 

RheeTCT

New member
Bo jak sam stwierdziłeś częściej się sprzęt wymienia.Z tymi 5 latami eksploatacji to może trochę przesada,ale jakieś 7-8 pewnie tak.W każdym razie mamy spory zapas,he,he.
 

Tietr41

New member
Witam! W poprzedni piątek tj. 4 lipca zakupilem PX80 w sklepie internetowym mania24. w cenie 2947. Wczoraj cena spadla o 2 zeta. Po sprzet wybralem sie osobiscie - 100 km , ale sie oplacalo , obsluga konkretna i mila. Dobry kontakt rowniez tel. i przez komunikator.
 

darcun

New member
Bez reklam
Pewnie telewizor pochodzi ze zwrotu klienta,który w domu odkleił te informacje z obudowy Tv. Inaczej być nie może.
 

sanchopan

Banned
darcun napisał:
Pewnie telewizor pochodzi ze zwrotu klienta,który w domu odkleił te informacje z obudowy Tv. Inaczej być nie może.

Niekoniecznie: zależy czy naklejają w fabryce czy nie.
Bo jak nakleja sprzedawca, to po prostu... nie nakleił.:hmm:
W fabryce wątpię, żeby naklejali...:-D
 

dzus

New member
jeśli naklejki przykleja sprzedawca to by znaczyło ,że telewizorek nie był na żadnej wystawie sklepowej bo takie naklejki są po to żeby przykuć uwagę
potencjalnych kupujących :) czyli tych co patrzą na parametry a nie na obraz.:grin:
 

piteron

Active member
Bez reklam
teraz z tematu czy czerń jest czarna przejdziemy do tematu czy naklejki przykleja producent dystrybutor czy sprzedawca w sklepie
więc informuję
te naklejki nie na kazdy rynek były przyklejane,na żadnym TV widzianym w GB takowych nie było
co prawda była inna

sorka za jakość ,ale tylko takie foto posiadam jak naklejka jeszcze była:cool:,i jest to tak jak wygladał TV zaraz po wyjęcie z pudełka(prawy dolny róg)

darcun napisał:
Pewnie telewizor pochodzi ze zwrotu klienta,który w domu odkleił te informacje z obudowy Tv. Inaczej być nie może.
no w sumie pewności nie mam,ale patrząc na zawartość magazynu,to sporo tych zwrotów by musiało być,co świadczy że kupiliśmy bardzo taki sobie model TV
 
Ostatnia edycja:

darcun

New member
Bez reklam
Jest teraz sezon ogórkowy,więc można pisać na każdy temat.

Niech się wypowiedzą sprzedawcy,czy to oni naklejają te informacje na obudowach telewizorów.W/g mnie jest to robione w trakcie montażu w fabryce.
Na tym forum udzielają się sprzedawcy,więc niech oni szepną słówko,kto to robi.
Śmiało Panowie!:hmm:
 

otan

New member
Bez reklam
Naklejki są montowane na ramce TV przez fabrykę.
Wcisneli Ci jakiegoś poreklamacyjnego szrota.

Panasonic jako jedyny z producentów TV oferuje matryce o żywotności 100.000h i z tego należy się tylko cieszyć a nie doszukiwać dziury w całym. Pioneer podaje np. 60.000h.
 

piteron

Active member
Bez reklam
hmmm
to w takim razie trzeba teraz rozpatrzyć czy moja naklejka(natabene tez tam były jakies chwalebne bla bla) jest inna od tych które Panasonic przykleja w fabryce,i czy świadczyć to może że TV z taką naklejką jest poreklamacyjnym szrotem,czy może tylko te kolorowe duże są naklejane na rynki gdzie jak ktoś juz stwierdził sprzęt kupuje się na podstawie takich właśnie gadżetów
ja sprzęt odbierałem osobiście,i z tego co widziałem to w magazynie stało samych PX około 300 sztuk,a skoro miały to być poreklamacyjne szroty ,to świadczyć to może tylko o jednym,że sporo tego trafia na reklamację,a biorąc pod uwagę długość sprzedarzy tego modelu na rynku,to przestańmy chwalić tą linię bo jest to tylko i wyłącznie bubel;):D
jest tez inna możliwość że sprzedawca sciągnął od producenta jakąś wadliwą serię,ale nie chce mi się wierzyć ,że Panasonic wypuszczając nowy produkt na rynek pozwolił by sobie na takie zagrywki,coś czuję że wolał by dane modele zniszczyć niź pchać je na rynek,i brać ewentualna odpowiedzialność z tytułu gwarancji
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Otan, dałbyś już spokój tym 100 tys. godzin. Bo okaże się, że Panasonika wybiera się tylko ze względu na hipotetyczną żywotność panelu, a Pioneera ze względu na czerń (juz mniej hipotetyczną).

ArtS :)
 

krzysiekpg

New member
mam juz swojego panasa 3miechy i jestem bardzo zadowolony jak narazie odpukac nic sie nie dzieje. ale teraz moje pytanko probowalem podlaczyc dvd do tv za pomoca componenta i nie dziala zwykly scart i odrazu byl obraz. nie jest to dla mnie bardzo wazne ale pytam z ciekawosci czemu component nie dziala??
 

piteron

Active member
Bez reklam
pytanie dosyć dziwnie zadane
ale skoro chodzi o automatyczne przełaczanie na kanał AV to po componencie tego nie uzyskasz,nie jest wysyłany w tym połączeniu sygnał sterujący,pozostaje tylko Euro lub HDMI
 

kovisoy

New member
Naklejki , naklejki
Najważniejsze że czerń jest czarna

Smacznego -;)
 

Attachments

  • kk1.jpg
    kk1.jpg
    252,9 KB · Wyś: 330
Do góry