Panasonic seria PV80 i PV8

Sansei6

Member
Bez reklam
Dokładnie, óki świetnie działa... zawsze kiedyś mozę pozostac jako nr 2 czy któryś tam TV ;)
 

jaro0508

Member
Też miałem Panasa pv80.. 37 cali sprzedalem po 2 latach koledze do dzisiaj ogląda ale bieli tam nie było żadnej.. szarówka. Później już w nowszych modelach było dużo lepiej :)
 

Eskulap

New member
Bieli nie było, jeśli włączyło się tryb oszczędzania energii, ale przy jego wyłączeniu to jasność jest wręcz porażająca.
Maksymalny pobór chwilowy jaki zarejestrowałem przy przejściu z całego czarnego do całego białego ekranu to 354 W. Średnio pobór był na poziomie 135 W - Plazma 42"
 

pantomima

Banned
Obie technologie charakteryzuja : wyjatkowa czern / srednia biel / powidoki .
Niekonczace sie dyskusje w tej materii ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zapraszam - łatwiej jest dokonać dobrej oceny - "kiki w oledzie nie ma bieli!!????" - widząc model niż na podstawie domyślania się.
Są dostępne od ręki - zapraszam na porównanie.
 

pantomima

Banned
A kto powiedzial , że nie ma bieli ?
W pierwszych modelach oledow moze jej nie bylo, ale teraz juz chyba nie brakuje tej bieli ? ;)
 

garym

New member
czy ten model kiedykolwiek się psuje?
Nie wiem czy kupowac nowy telewizor czy lepiej zainwestować w tvboxa z DVBT2? Obecnie mam boxa z DVBT1
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Mój po prawie 2 latach leżenia w kartonie znów odpalony i jest ok. Dokupiłem jeszcze mi boxa i jest multimedialny ;)
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie zepsuje się :) nie mogłem się doczekać poszedłem w oleda, a panas ciągle w dobrej formie w "game roomie", dobrze ,że nie czekałem :)
 

ecolek

New member
Naprawa TH-42PY80 (porty HDMI)

Witam,

Po wielu latach bezproblemowego działania przestały mi w TV Panasonic TH-42PY80 działać porty HDMI - miałem w ten sposób podłączony dekoder DVB-T.

Czy ktoś orientuje się w kosztach naprawy? Warto to naprawiać, czy lepiej kupić nowy TV LED?

pzdr
EC
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiadomo czy to tylko porty czy płyta główna , wówczas zdecydowanie lepiej kupić nowy telewizor.
Pytanie ile masz mac kasy ?
Jakie masz warunki, potrzeby i oczekiwania ?
 
Do góry