Panasonic seria LX600

PatrykD

New member
Tryb serwisowy - jak?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i informacje. Czekam na ujawnienie sekretnych drzwi do trybu serwisowego. Jak zareagował CATS po zmniejszeniu "backlight" ? Ortax360 - miałeś wątpliwości co do działania tej regulacji - jak teraz się sprawuje? Sorki za te - może upie...we pytania - ale wciąż nie ma w moim mieście ani jednego egzemplarza - wiem tylko tyle ile wyczytam na tym forum.
Pozdrowionka dla wszystkich!

P.S. Jak sądzicie? Co będzie z cenami w okresie przedświątecznym?
 

piotrwzk

New member
rad napisał:
do piotrwzk
zauwazylem ze masz zestaw panas lx600p + "n".
czy korzystasz z PIP'a i jak to rozwiazałeś (w lx600 nie obsługuje HDMI)
pozdr.

Nie korzystam z PIP gdyz on tylko pozwala na podgladanie innego zródła sygnału a ja korzystam tylko z HDMI.


Czy ktoś może napisać jak włączyć menu serwisowe w lx600?
 

cesare

New member
PHILIPS 32PF7331 vs PANASONIC 32LX600P

Witam!

Chcialbym zakupic wreszcie jakis TV LCD i zatrzymalem sie nad
modelami Philips 32PF7331 oraz Panasonic 32LX600P.

Czy jest sens w doplacie okolo 700 zl na rzecz Panasnica ??
Prosze o pomoc jesli to mozliwe.

Odleglosc z jakiej bedzie ogladany obraz z TV to okolo 3m

POZDRAWIAM !!!
 

ortax360

New member
W ustawieniach dzwieku :
Bas na max
sopr. na min .
na przednim panelu lcd naciskamy i trzymamy program(-) teraz naciskamy na pilocie Index . najlepiej na wejsciu av .
CATS działa tak samo czyli w lx500 jest bardziej widoczne działanie.
I jeszce jedno lx600 w por do lx500 działa słabiej na wejsciu vga mniejsza ostrosc . Po componencie to samoco lx500 .
Zostawiłem sobie jednak LX500 a rodzicom dałem lx600 dla nich brak katów w lcd jest najwazniejszy .
 
Ostatnia edycja:

piotrwzk

New member
Dzieki za menu serwisowe.

Zmienilem tez na 350 ale duzej roznicy niema. Rozpracowales do czego sluza pozostale parametry? Pierwszyz nich pozwala chyba na upgrade softu TV. Ciekaw jestem czy bedzie w najblizszym czasie jakis nowy soft. Czy dla lx500 pojawily sie jakies nowe softy?
 

ravel

Banned
Właśnie dzisiaj zakupiłem swój pierwszy telewizor LCD. Wybór padł na 32LX500 .
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.
Mam pytanie do posiadaczy LX600 i LX500. Jakie byście polecili (jakie stosujecie) optymalne ustawienia obrazu dla kablówki i DVD?
Pozdrawiam
 

skubi

New member
LX600P i odtwarzanie filmów z SD?

Wiem że w LX500F podgląd jest na całym ekranie, podobno w LX500P można go też powiększyć, ale chyba za cenę "pikselozy"(nie jestem pewien).

Ale może ktoś z posiadaczy LX600P powie jak jest w tym modelu. Może ktoś wrzuci tu fotkę obrazu odtwarzanego z w LX600P po powiększeniu na cały ekran (o ile to możliwe). (Zastanawiam się czy warto inwestować w 2GB SD jedynie w celu nagrywania z TV.)

I tak przy okazji: może wiecie jakie kodeki są potrzebne by takie filmiki oglądać na PC?
 

Zak_PL

New member
Chcialbym zadac tutaj pytanko a nie chce zakladac nowego tematu, chodzi mi glownie o opinie Ortax360. Jestem ciekawy czy warto doplacac 500zl do Samsunga 32n71b, czyt lepszy jest Panasonic 32lx500. Zalozylem ze seria Samsunga 71/72b jest gorsza od Samsunga 32n71b i Panasonica 32lx500, chyba nikt mnie za to nie zaszlachtuje:???: . Chodzi glownie o podlaczenie do Xboxa360 kablem VGA. Wiem ze lepsze wypsazenie ma 32n71b, ale chodzi oczywiscie o jakosc obrazu.
 

ravel

Banned
Ortax360 napisz w którym miejscu w serwisówce LX500 jest informacja o czasie pracy. To bardzo ważna dla mnie informacja.
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jeśli chodzi o współpracę z komputerem to Samsung jest o niebo lepszy.
Jeśli chodzi o współpracę z Xboxem - różnice są mniejsze ale też na korzyść Samsunga. W kablówce , płynności z palu - lepszy jest Panasonic.
W HD obydwa są znakomite.
pozdrawiam
 

ortax360

New member
Ustawiamy kanał 99- wchodzimy w serwis dojezdzamy do ostatniej opcji w serwis 1 i naciskamy HOLD na pilocie , przeskakuiemy do konca opcji w serwis2 .Na koncu jest czs pracy lcd
 

Zak_PL

New member
kiki napisał:
witam
jeśli chodzi o współpracę z komputerem to Samsung jest o niebo lepszy.
Jeśli chodzi o współpracę z Xboxem - różnice są mniejsze ale też na korzyść Samsunga. W kablówce , płynności z palu - lepszy jest Panasonic.
W HD obydwa są znakomite.
pozdrawiam

Dzieki Kiki za odpowiedz, oczywiscie porownywales tutaj samsunga 32n71b z samsungiem lx500??? Pytam tak w celu upewnienia;) A jesli chodzi o Panasonica lx500 wzgledem Samsunga le32n71b to co moglbys powiedziec o tych dwoch modelach??? Czy warto doplacic te 500zl do Samsunga 32n71b?

Przepraszam ze tak rzadko odpisuje ale mam utrudniony dostep do netu.
 
Ostatnia edycja:

rad

New member
Witam,
Sprawa sie wyjasnila, wybralem 32lx600
Obraz z PAL na zwyklej antenie pokojowej, bez zadnego wzmacniacza sygnału - żyleta. Tu jestem baaaaardzo mile zaskoczony.
Od pierwszego uruchomienia wystepuje jednak mały problem. Telewizor "syczy" nie jest to uciążliwe w dzień, natomiast juz wieczorem tak. Kiedy poziom dzwieku jest nieco ciszej, wtedy daje sie uslyszec to "świergotanie".
Po przesiadce z CRT do slabej czerni juz sie prawie przyzwyczailem natomist "syczenie" przyprawia mnie o koszmary nocne. Pan z infolinii Panasonica sugerował że jest to zjawisko normalne i zawsze jakis tam dzwiek bedzie dochodzil z TV , ale w moim przypadku chyba poziom ten został przekroczony. Jakbym miał lodowke na ścianie.
Prosba do posiadaczy takiegoż lcd, czy u was takze coś takiego występuje??
A może jest to zjawisko normalne dla LCD...
 

skubi

New member
Rad, u mnie LX600 nie syczy. Ucha nie przykładałem, ale z 2 metrów cisza, a mieszkam na zadupiu gdzie cicho jest niezmiernie.
Obraz z kablówki jest super. Czerni nie mam nic do zarzucenia (przedtem miałem 10 letni Philips) i kablówka wyglądała na nim gorzej niż na tym panasie. (mam jeszcze do niego DMR-EH65 i divixy śmigają, a napisy wcale nie są za małe)
 

Iwan

New member
Jestem nowa na tym forum. Chciałabym zapytać o to podłączenie komputera. W czym jest problem? Niemal zdecydowałam się na ten telewizorek, zastanawiają mnie jednak niejasne oceny współpracy tego LCD z kompem i co z tym syczeniem?
Pozdrawiam :confused:
 
Ostatnia edycja:

Iwan

New member
I jeszcze czytałam gdzieś na forum, że można podłączyć kompa pod HDMI. Czy ktoś sprawdzał czy wtedy też będą problemy?
Pozdrawiam:cry:
 

Pidgeon

New member
Już kiedyś się o to pytałem,ale bez odzewu,więc powtarzam:czy komuś udało się zawiesić lx500 na ścianie a jeśli tak to konkretnie na czym bo z tego co się dowiedziałem ma jakieś całkowicie niestandartowe otwory?
 
Do góry