Panasonic seria LX600

ortax360

New member
Widzisz wszystko zalezy od czasu poswięconego na por do innego modelu .Co na początku wydaje sie super po pewnym czasie i por. moze sie zmienic ..

LX500 zostawiłem tylko dla lepszej moim zdaniem czerni nie wpada tak w jasno niebieski ( zaznaczan lx600 por z lx500)

Por. Pansonica lx600 do innych lcd(np sony v2000 )
Panasonic lx600 to w tej chwili jeden z najlepszych lcd na rynku wybieraiac między Sam N71 a LX600 wybrałbym LX600 .
Dlaczego :
Bo ma swietna matrycę , korekte gamma na vga ,
Swietnie oddaje odcienie szarosci i kolor, ma super dzwięk z 6 głosników , swietnie działa w 720p .
Ale najlepiej - zawsze samemu por. na tym samym sygnale pozmieniac ustawienia potestowac ,bobawic sie i wtedy wybrac .

Co do LX500 lcd bardzo dobre ma wszystkie zalety lx600 poz. oczywiscie matrycą i 2 wejsciem hdmi.

Co wybrac n71 czy lx500 ?
Ja wybieram lx500 .

Jedno wiem na 100% Samsung odbiera minimalnie ostrzej na HD niz lx500 .
 

jackuc

New member
ortax360 napisał:
Widzisz wszystko zalezy od czasu poswięconego na por do innego modelu .Co na początku wydaje sie super po pewnym czasie i por. moze sie zmienic ..

LX500 zostawiłem tylko dla lepszej moim zdaniem czerni nie wpada tak w jasno niebieski ( zaznaczan lx600 por z lx500)

Por. Pansonica lx600 do innych lcd(np sony v2000 )
Panasonic lx600 to w tej chwili jeden z najlepszych lcd na rynku wybieraiac między Sam N71 a LX600 wybrałbym LX600 .
Dlaczego :
Bo ma swietna matrycę , korekte gamma na vga ,
Swietnie oddaje odcienie szarosci i kolor, ma super dzwięk z 6 głosników , swietnie działa w 720p .
Ale najlepiej - zawsze samemu por. na tym samym sygnale pozmieniac ustawienia potestowac ,bobawic sie i wtedy wybrac .

Co do LX500 lcd bardzo dobre ma wszystkie zalety lx600 poz. oczywiscie matrycą i 2 wejsciem hdmi.

Co wybrac n71 czy lx500 ?
Ja wybieram lx500 .

Jedno wiem na 100% Samsung odbiera minimalnie ostrzej na HD niz lx500 .

Dzięki za informacje. Myślę, że jestem zdecydowany, ale z zakupem chyba poczekam do stycznia. Teraz chyba szał zakupów świątecznych więc może w styczniu ceny spadną ?
Teraz mam niestety bardzo słabego operatora kablówki i generalnie jest kicha z sygnałem, także też nie czuje ciśnienia na zmianę starego 12 letniego 21" crt :)
 

fila

New member
Panowie nie wiem gdzie wy widzieliście Panasa 26 lx600 bo ja chodze po sklepach i szukam w necie i nigdzie go niema.Czy może ktoś napisać gdzie go można kupić ,musze kupić 26 cali bo taki maksymalnie zmieści mi się w kuchni,najlepiej bym kupił 32 ale niestety jest za duży.Na stronie panasonica też niema tego 26 cali.
 

grzes

New member
fila napisał:
musze kupić 26 cali bo taki maksymalnie zmieści mi się w kuchni,najlepiej bym kupił 32 ale niestety jest za duży.

Dobrze się zastanów nad stawianiem telewizora LCD w kuchni.
Pryśnie kropla oleju przy smażeniu, będzie się coś gotować i zaparuje, albo wyleje się woda i Panas pojedzie na śmietnik, bo wymiana matrycy z robocizną kosztuje więcej, niż nowy Panas w sklepie.
Dobrze to rozważ, żebyś potem nie żałował.

LCD to nie jest telewizor do kuchni. Plazma tak samo. Mówię Ci to nie jako użytkownik, tylko jako elektronik RTV.
 
Ostatnia edycja:

Tomek Koko

New member
Bez reklam
fila napisał:
Panowie nie wiem gdzie wy widzieliście Panasa 26 lx600 bo ja chodze po sklepach i szukam w necie i nigdzie go niema.Czy może ktoś napisać gdzie go można kupić ,musze kupić 26 cali bo taki maksymalnie zmieści mi się w kuchni,najlepiej bym kupił 32 ale niestety jest za duży.Na stronie panasonica też niema tego 26 cali.
Pytałem poprzez mail o 26'' lx 600 i ktos z panasonic Polska mi odpisał ze bedą sprzedawane od stycznia
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
grzes napisał:
Dobrze się zastanów nad stawianiem telewizora LCD w kuchni.
Pryśnie kropla oleju przy smażeniu, będzie się coś gotować i zaparuje, albo wyleje się woda i Panas pojedzie na śmietnik, bo wymiana matrycy z robocizną kosztuje więcej, niż nowy Panas w sklepie.
Dobrze to rozważ, żebyś potem nie żałował.

LCD to nie jest telewizor do kuchni. Plazma tak samo. Mówię Ci to nie jako użytkownik, tylko jako elektronik RTV.
Moja tesciowa ma w kuchni lcd od ponad roku i nic sie nie dzieje. Oczywiscie nie stoi przy kuchence tylko po drugiej stronie kuchni ale zapewneim ze nic złego sie nie dzieje.
 

fila

New member
Mam kuchnie połączoną z jadalnią i panas bedzie wisiał w jadalni wiec nie ma czego sie bac.Na stronie Panasonica to psze w centrum prasowym ale na stronie gdzie sa wszystkie lcd lx niema.A może cos innego wybrac zamiast Panasa 26lx600,co byscie polecili.
 

fila

New member
Witam a moze wybrać 32lx600 tylko czy to nie bedzie zbyt duzy tv .Odległość od tv to jakies 1,5m więc niewiem czy bedzie sie dobrze ogladac z tej odleglosci.
 

Marion

New member
mógłby ktos pokazać zdjęcie jak chodzi LX600 na tv kablowej, najlepiej kilka zdjątek z TVP 1 kanału sportowego np Canal + sport i cos jeszcze...

pzdr dzięki
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Marion napisał:
mógłby ktos pokazać zdjęcie jak chodzi LX600 na tv kablowej, najlepiej kilka zdjątek z TVP 1 kanału sportowego np Canal + sport i cos jeszcze...

pzdr dzięki
Przyłaczam się do prosby i czy ktos wie dlaczego panasonic zatrzymał sie z LCD na 32 ''?
 

ortax360

New member
Witam
Polast C tuner Echostar

Mam zdjęcie z (tvn7) lx500 . zrobione z tel K800.


Jakosc obrazu identyczna jak z lx600 poza oczywiscie matrycą i czarnym.
 

Attachments

  • DSC00054.JPG
    DSC00054.JPG
    27 KB · Wyś: 118
Ostatnia edycja:

jerrry31

New member
"n" przez LX600

Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z "n" poprzez LX500 P. Mam ten Tv od jakiegoś czasu i jestem generalnie bardzo zadowolony (na razie obraz ze zwykłej anteny (bardzo mocny sygnał) + DVD - progressive scan przez componenta.) Chcę kupić "n" i nie wiem czy HD dobrze na nim odbiera. Z tego co gdzieś przeczytałem chyba lepiej sie sprawuje LX600. Mam możliwość zamiany mojego TV na LX600. Proszę o wskazówki dot. jakości HD w obu modelach.
 
Do góry