Panasonic seria G20 (TX-P37G20, TX-P42G20, TX-P50G20) test y, opinie etc...

MCKorczas

New member
A czy są na nim na dole i góry minimalne czarne ramki ok. 1cm, po bokach trochę większe ok. 1,5 cm.?

Jeśli chodzi o sam panel matrycy owszem są, ale nie aż centymetrowe. Widać na górze i na dole około 4 nieaktywne linie pikseli. Na początku tego wątku jest napisane jak to zminimalizować.
 

Holy

New member
wyświetlanie polskich znaków

Witam
Zakupiłem w zeszłym tygodniu Panasonika tx P42G20E i nie mogę dojść do ładu z polskimi znakami. Przekonwertowałem plik tekstowy na srt jak również przy pomocy Polskiego Ogonka. Część znaków jak "ó", "ę", "ć", jest normalna, ale "ś", "ą" czy "ź" brakuje bądź wyświetlane są w ich miejscach dziwne znaczki. Napisy wyświetlam na Latin2. Czy jest jeszcze coś co mógłbym zrobić żeby pokazywało je dobrze?
 

Dwd89

New member
Witam, podepnę się do tematu :)

Mam kilka pytań odnośnie modelu P50GW20
1: czy takowy posiada tuner DVB-S2
2: Jak wygląda współpraca z modułami np Aston i karta Cyfry +, chce kupić splitter, moduł i podłączyć pod ten TV cyfre +.
3: Czy jest możliwość nagrania obrazu DVB-S2 (HBO) na dysk twardy podłączony do tego TV ?
 

Dwd89

New member
nie widzę opcji edytuj więc...


Czym się różni model P50GW20 od P50GW20E ?? czy ostatnia litera ma jakieś znaczenie ? czy to jakaś inna wersja kolorystyczna ?
 

mgnat1

New member
czy ktoś widział w sklepie TX-P37G20?

a może ktoś zna importera, który mógłby sprowadzić plazmę G20 w rozmiarze 37...?

--
pozdrawiam
mg
 

Bodziokrakow

New member
a może ktoś zna importera, który mógłby sprowadzić plazmę G20 w rozmiarze 37...?

--
pozdrawiam
mg
Obawiam się, że najpierw trzeba by znaleźć producenta, który by ją wyprodukował;). O ile wiem, to w rozmiarze 37" Panasonic produkuje tylko serię X oraz C ( i to tylko na Europę).
Edycja: Przepraszam, że odpowiedź się w pewnym stopniu powiela, napisałem w tym samym czasie co KIKI.
 
Ostatnia edycja:

mario_p

Member
Orientujecie się gdzie między Krakowem a Katowicami mogę porównać obudowy srebrną z czarną(granatową) ?
Będziesz miał problem bo w większości są tylko czarne, ja kupiłem srebrny w necie bez porównywania i jest naprawdę super. To nie jest taki jasny kolor srebrny, wygląda naprawdę elegancko.
pozdr.
 

bezet

New member
Witam
Z nudow podlaczylem dysk WD 320G na USB pod G20 i po zarejestrowaniu (wlacznie z formatowaniem) go w TV nie moge na nim nagrywac programow.

I pytania ktore mnie nurtuja:
1. Czy specjalne jakies warunki musi spelniac dysk?
2. Czy mozna nagrywac na nim wszystko (wlacznie z kanalami analogowymi czy tez z obrazem [np. z laptopa] podawanym przez HDMI)?

Z gory dzieki za odpowiedz.
 

Lehos

New member
Witam
Poszukuje instrukcji obsługi P42GW20, lub P42G20 po polsku
kol.jarecki pisał wcześniej że sciągną takową ze "strony" ale jakiej strony już nie napisał.
 

mario_p

Member
ustawiania dla sportu

Hejo, na jakich ustawieniach G20 najlepiej ogląda się Wam sport (piłka, żużel, siatka itp), chodzi mi o to co macie włączona za polepszacze, czy na trybie dynamicznym czy innym. Szukam dobrych ustawień "na sport" dla mnie i dobrze mieć jakieś porównanie. :)
 
Do góry