Panasonic seria G20 (TX-P37G20, TX-P42G20, TX-P50G20) test y, opinie etc...

bastek888

New member
Zamieszczam ponizej screen z instrukcji obslugi TV panasonic G2x informacje z działu FAQ: zobaczcie co zrobic moze klient jesli czarn na ekranie jest szara i nam nie pasuje ?

Panasonic napisal krótko: sprzedac TV i kupic LG albo Samsung :hihi:
 

Attachments

  • G25ManualScreenshot.jpg
    G25ManualScreenshot.jpg
    187,8 KB · Wyś: 348

mario_p

Member
Tylko ty mówisz o dobrym sygnale a ja o analogowym UPC i o 2,2m a to duża różnica.Poza tym dzieciaki często oglądają bajki czy to nie bedzie za blisko.Sygnału przez długi czas nie będę zmieniał a innego ustawienia nie mam by zwiększyć odległość.
Hejo, ja mam 42" w sypialni i oglądam z około 2,5m na analogowej UPC, muszę powiedzieć że część programów jest taka sobie ale większość mnie mile zaskoczyła. Na pewno też masz programy gorszej jakości (np. Sportklub) więc na 42" też będzie podobnie.
 

Asher29

New member
Zamieszczam ponizej screen z instrukcji obslugi TV panasonic G2x informacje z działu FAQ: zobaczcie co zrobic moze klient jesli czarn na ekranie jest szara i nam nie pasuje ?

Panasonic napisal krótko: sprzedac TV i kupic LG albo Samsung :hihi:

Aha...
Co zrobic jak silnik twojego Porche straci 1HP...kupic trabanta :hihi:
 

jgx

New member
Bez reklam
Kiki ktory lepszy Panasonic TX-P46GW20 albo Toshiba 46SV685D?
weż się chłopie popłacz tu jeszcze - "kiki który lepszy tv, kiki która fajniejsz dziołcha kiki jak mam za.... sić- IDŻ CHŁOPIE DO POŻĄDNEGO SKLEPU I PORÓWNAJ NA WŁASNE OCZY!!!! WTEDY BĘDZIESZ WIEDZIAŁ CO CHCESZ KUPIĆ!
 

JackS.

New member
Bez reklam
Zamieszczam ponizej screen z instrukcji obslugi TV panasonic G2x informacje z działu FAQ: zobaczcie co zrobic moze klient jesli czarn na ekranie jest szara i nam nie pasuje ?

Panasonic napisal krótko: sprzedac TV i kupic LG albo Samsung :hihi:

To oczywiście żart.
Niepokojący jest natomiast poniższy punkt w FAQ polskiej wersji G20E.

"Stale podświetlone plamki na ekranie.

W wyniku procesu produkcyjnego związanego z tą technologią mogą pojawić się stale podświetlone lub stale nieaktywne piksele. Nie świadczy to o usterce."
 

Serek_1974

New member
weż się chłopie popłacz tu jeszcze - "kiki który lepszy tv, kiki która fajniejsz dziołcha kiki jak mam za.... sić- IDŻ CHŁOPIE DO POŻĄDNEGO SKLEPU I PORÓWNAJ NA WŁASNE OCZY!!!! WTEDY BĘDZIESZ WIEDZIAŁ CO CHCESZ KUPIĆ!
tu niewolno wspmniec o innych markach tv,bo zaraz czlowieka atakuja!
 

tacim

New member
Stało się jestem posiadaczem Panasa 50G20E. Czas pracy 1:44 ( z czego moje 1:40 :)) załaczeń 5 . Tylko pajac w sklepie załaczył mi tryb sklep i za ciorta nie wiem jak to przełączyć albo foruma słabo czytam. Czy bzyczy coś z tyłu słychać ale to zobaczę wieczorkiem. Zdecydowałem się oszczędzać i jadę wsio na pół gwizdka.
 

Foxxx24

New member
A jaka według Ciebie jest czerń co do,której jest taki szum wokół modelu G20 bo ja właśnie też zamierzam kupić ten model:)


Pozdrawiam
 

JackS.

New member
Bez reklam
Dwa telewizory : z lewej Sony 40EX 500 , z prawej Panasonic 42 G20
Żeby nie było wątpliwości - obydwa modele są skalibrowane - jak widać (żeby znów nie było wątpliwości) .

Obydwa są włączone i podana jest czarna plansza.
I znów muszę przeprosić niektórych że Sony śmiał wyprodukować lcd o lepszej czerni niż plazma Panasonica.
010_P1090917.JPG
Mam prośbę do osób posiadających Sony z serii EX500. Czy mogliby włączyć go w ciemnym pokoju bez sygnału na wybranym wejściu HDMI, lub włączonym na wyświetlanie obrazka całkowicie czarnego. Rozumiem, że panel jest całkiem czarny. I dla porównania czy mogliby wyświetlić sobie na nim, w tych samych warunkach, obrazek cały czarny z jednym pikselem zapalonym na biało (100% białego). Czy ekran poza tym pikselem jest nadal tak czarny? Chodzi mi o to, czy Sony nie robi czasami w tym modelu tak, że gdy wykrywa brak aktywnych pikseli na ekranie, to wygasza lampy podświetlające w ogóle.
 

yaneq

New member
Bez reklam
a wy znowu swoje. jak chcecie zobaczyć wielką czerń lub jej brak tak jak kolega pisał wyżej... ale zamiast 1 pixela zróbmy sobie kilka poziomych lub pionowych białych pasów, lub może kwadratowe ramki od środka do zewnątrz...jestem ciekaw wtedy jak to będzie wyglądało. nikt nie ogląda czarnego ekranu... zawsze jest jakiś motyw. prawda jest taka, że panas ma problem za dnia. ale wieczorkiem i w nocy uważam, że wyświetlane obrazy i sama czerń jest ok. a skoro jest ok, nie wiem po co pisać coś innego. ja jestem w 100% zadowolony ze swojej plazmy.

faktycznie to nie chce mi się wchodzić do strefy płatnej i czytać tego testu. nie czuje takiej potrzeby. wiem co piszą zagraniczne portale i to mi wystarczy.
 
Do góry