Panasonic seria G20 (TX-P37G20, TX-P42G20, TX-P50G20) test y, opinie etc...

kaukaz

New member
Bez reklam
To zdjęcie jest z tego forum, a na konkurencyjnym pojawiło się parę dni później.




?????????????
Przecież napisałem ” Wszystko zależy od regulacji (kalibracji) i tego, co chce pokazać fotografujący” oraz podałem prawdziwe źródło zdjęcia wraz z komentarzem osoby, która to zdjęcie zrobiła.


--------------------------------

Żeby nie było całkiem OT.
P42G20E jest już do kupienia za 3380zł.
Telewizor Panasonic TX-P42G20E - porównanie cen w sklepach internetowych
Slimak masz rację ja po zobaczeniu takiej fotki tez bym się załamał technologią plazmową
jpg.gif
dg17.jpg (117.3 KB)
ktoś by powiedział tragedia i tak jest gdy pada na matrycę snop światła:niewiem:
 
Ostatnia edycja:

kaukaz

New member
Bez reklam
to dobre pytanie .
Odpowiem Ci dokumentem :


to są zdjęcia które obiegły świat i nie budziły zdziwienia ale uznanie dla nowych modeli Pioneera.
Teraz wyobraź sobie że ten z prawej jest Philips - bo ujęcia będą identyczne.
Każdy kto był chociaż na jednym takim pokazie na świecie wie co i jak i się nie dziwi.
Przecież sam wiem równie dobrze jak TY że ten dzisiejszy Pioneer z lewej strony jak stoi sam to nie ma takiej złej czerni.
Ale różnice w porównaniu z nową czernią są właśnie dokładnie takie jak na zdjęciu .
Wiem bo widziałem.

Jedyne co mogę dla Ciebie zrobić to zaprosiłem Cię do siebie .
Pokaże Ci porównanie :
Panas- Toshiba SV
Panas - Sony Ex
Panas - Sharp
Panas - JVC
Panas - Loewe
Panas - Samsung
itd.

I to co w pierwszej wersji czyli np sony 32 EX 402 jak robiłem test - mnie absolutnie zachwyciło
(czyli miałem doczynieniaz jednym telewizorem ) ,
015_P1080645.JPG

009_P1080669.JPG


010_P1080671.JPG


gdy wyciągnąłem Sony 32 EX 500 - zmieniłem zdanie :
001_P1080785.JPG


013_P1080807.JPG


018_P1080812.JPG


bo różnica była widoczna na korzyść 32EX 500.

Tak samo jest z Philipsem . A mam dużą chrapkę na porównanie najlepiej ocenianego LCD na świecie - Toshiba Cell Regza (trochę drogi :x ).
Dopiero będzie sensacja:
010_DSC_9896.jpg


CES 2010 - Toshiba - HDforum
KIKI spojrzy na to i wytłumacz dlaczego teraz te plazmy Panasonica po lewej model2010 nie świecą tak wyrażnie jak to ma na twoich fotkach czy aby kalibrację wykonali przed zrobieniem tego fotosa .Mają rację czytelnicy ja już konczę batalię na ten temat
jpg.gif
dg14.jpg (100.8 KB)
 

veer

New member
jarek70 "Tym pytaniem przynajmniej mnie "zastrzeliłeś" ,jedynie mogę powiedzieć ze tv własnej pamięci nie ma jesli o to chodzi ."

Widzę że pojęcia zielonego nie masz przecież każdy z nowych TV posiada na swoim pokładzie pamięć ( telegazeta, zatrzymanie obrazu odtwarzanie plików multimedialnych itp.) ,nie mówiąc już o TV starszej generacji które wyświetlały telegazetę, jeśli jesteś posiadaczem plazmy Panasonic G20 powinieneś mieć oprócz instrukcji obsługi TV schemat płyty głównej plazmy
Pozdrawiam
 

romz

New member
Czy ilość pamięci coś zmienia? Np. zwiększając ilość pamięci można zyskać na funkcjonalności lub szybkości ?
 

jarek70

New member
jarek70 "Tym pytaniem przynajmniej mnie "zastrzeliłeś" ,jedynie mogę powiedzieć ze tv własnej pamięci nie ma jesli o to chodzi ."

Widzę że pojęcia zielonego nie masz przecież każdy z nowych TV posiada na swoim pokładzie pamięć ( telegazeta, zatrzymanie obrazu odtwarzanie plików multimedialnych itp.) ,nie mówiąc już o TV starszej generacji które wyświetlały telegazetę, jeśli jesteś posiadaczem plazmy Panasonic G20 powinieneś mieć oprócz instrukcji obsługi TV schemat płyty głównej plazmy
Pozdrawiam
Po pierwsze na temat mojego pojęcia nie masz żadnego pojęcia :) , po drugie kolego schemat o którym piszesz nic nie "wnosi "dla użytkownika pdp ,więc jeśli tak bardzo zależy ci na "grzebaniu" w schematach proponuje forum elektroda.pl :) aha..3,5" zewnętrzne hdd widziane są jako magazyn danych czyli zwykly pen drive ,dysku takiego nie zarejestruje sie jako nagrywarki .
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie jest to powłoka antyrefleksowa jak
w plazmie Pioneera. W naslonocznionym pomieszczeniu
lepiej kupić żaluzje
 

yaneq

New member
Bez reklam
potwierdzam to co pisze kiki. osobiście dużo lepiej ogląda mi się tv wieczorem.
nie uważam, żeby były jakieś wielkie refleksy od okna, ale wyświetlając obraz G20 lepiej radzi sobie wieczorem. tzn. ja lepiej wieczorem ten obraz odbieram.
 

python636

New member
Funkcja "obraz i obraz" (PAT)

Czy ktoś się orientuje z użytkowników nowych pdp Panaska co to za funkcja : Funkcja "obraz i obraz" (PAT) ?? Występuje ona w seriach S 20 jak i G 20/
Może już ktoś coś wie na ten temat i wyjaśni co to za udogodnienie ???
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tu jest wiele przeciwności.
Matryce są te same.
Serie S 10 - dość głośno pracowały - G10 cicho.
Jeśli będzie kontynuowane - to zmian może nie być.
 

raito

New member
tez czytalem test - i mniej wiecej takiej oceny sie spodziewalem :) w skrocie to bardzo dobry tv w atrakcyjnej cenie. ciekawi mnie teraz tylko czy obraz bedzie jeszcze lepszy w nowej serii v, szkoda tylko, ze az do maja trzeba poczekac aby to sprawdzic :)
 

JackS.

New member
Bez reklam
Pytanie do osób, które kupiły już któryś z telewizorów z serii G20:
Czy w komplecie z telewizorem jest załączony jego schemat?
 

HDpan

New member
Ciekaw jestem, czy ktoś z posiadaczy G20 sprawdzał funkcję nagrywania nadysk twardy USB (PVR)? Szczególnie interesuje mnie jakość nagrań HD. Z instrukcji G20 (link w tym wątku) wynika, że nagrania mozna odtważac tylko na tym samym dysku i telewizorze - przypomina to uslugę oferowaną przez platformy cyfrowe - ale to by mocno ograniczało jej funkcjonalność. I jeszce pytanie natury ogólnej, czy jest to pierwszy TV z nagrywaniem na dysk twardy USB? Czy jest tu jakaś istotna różnica w stosunku do telewizorów z wbudowanym dyskiem twardym, np. takich jak LG?
 
Do góry