Panasonic PY85

GOLUMN

Member
Zgadzam się ,że te pare złotych za subskrypcję to niewiele w porównaniu z ceną telewizora.Właśnie wróciłem z poczty i zapłaciłem za cały rok.A tak przy okazji ,który lepiej kupić TH-42PY800P czy TH-42PY85P.Widział ktoś na żywo porównanie tych dwóch modeli.Warto dołożyć niemałe pieniądze kópując 800 czy spokojnie pozostać przy 85 i mieć konkretne pieniądze w kieszeni.Jakieś sugestie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
spokojnie pozostań przy PY 85 - tylko pamiętaj o docieraniu Panasonica. Bo zaczęły się problemy z wypalaniem stałych elementów.
 

Ravik

New member
Do GOLUMN i posiadaczy "Płaskie Ekrany I Dobry Dźwięk edycja 2008"

Witam!
Na CD-ROMie dołączonym do "Płaskie Ekrany I Dobry Dźwięk edycja 2008" są ponoć testy ponad 350 urządzeń audio i wideo. Czy możesz napisać czy są to te same testy, które były w czasopiśmie AudioVideo i VideoMix? Są też do nabycia pojedyńczo na ich stronie ?!
Z góry dziękuję za pomoc.:)
Pozdrawiam
 

maxms

New member
Pytanie o wymiary

Witam Wszystkich!!!

W niedługim czasie stane się posiadaczem 46PY80 lub 46PY85. Najpierw jednak czeka mnie remont pokoju więc przy okazji roz... postanowiłem sobie zamontować uchwyt na TV na scianie i tu moja pytanie czy ktoś z użytkowników wie albo może sprawdzić jaki jest rozstaw otworów i w jakiej odległości od krawędzi tych TV znajdują się otwory do przykręcenia uchwytu (wiadomo w poziomie w równej odległości od krawędzi ale w pionie to już może być różnie i głównie chodzi o te w pionie).:cool:
 

canaris

New member
kiki napisał:
spokojnie pozostań przy PY 85 - tylko pamiętaj o docieraniu Panasonica. Bo zaczęły się problemy z wypalaniem stałych elementów.

czyzbym czegoś nie doczytał na forum? jak dotąd nikt nie narzeka na wypalanie sie stąłych elementów.

Kiki rozwiń temat pls
 

leszcz

New member
canaris napisał:
czyzbym czegoś nie doczytał na forum? jak dotąd nikt nie narzeka na wypalanie sie stąłych elementów.

Kiki rozwiń temat pls

mnie się nic nie wypala :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

faktem jest , że przed wyłaczeniem TV zawsze robie na kilka sekund na kanale na którym nic nie ma tzw.snieg
ale nic a nic poza jednym martwym pixelem nie mam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

jedrek_125

New member
No tak , kiki ,,cos chlapnał,, i teraz wszytscy beda wpadac w panike :) jak na razie nie ma zadnych objawow wypalania i wyglada na to ze nie bedzie , bo juz by sie posypaly posty na ten temat .Oczywiscie pozostaje problem ktory dotyka kazdą plazme wrazliwosc na ciagle wyswieylanie jednego obrazu statycznego , ale rozumiem ,ze do reklamy ktos kupuje lcd :)Tak wiec reasumujac nic sie nie wypala spokojnie czekamy na olimpiade :):)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie ma sensu wpadać w panikę, ale potwierdza się moja opinia: lepiej dmuchać na zimne. Eufemistyczne teorie o braku powidoków są lekko przesadzone.

ArtS :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Jedyną "zaletą" takiego pozostawienia telewizora na noc jest fakt posiadania obrazu kontrolnego zawsze pod ręką. :)

ArtS :)
 

Arly

New member
Chromus a jak często ogladasz TVN 24 tzn przez ile godzin dziennie? Pytam bo jestem zdecydowany na ten tv wlasciwie na 99% (1% to LCD Sony W4000) a moj 2 letni synek katuje po kilka godzin dziennie kanal dzieciecy BBC c beebees czy jakos tak, gdzie logo jest na 1/4 ekranu ;)
Aha i czy docierales swoja plazme? Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam
 

chromus

New member
Z racji tego że pracuję :))) to TVN24 oglądam popołudniami, ale jak włączę to cały czas chodzi na zmianę z Comedy Central. W sumie to nie wiem czy docierałem. Ustawiłem ją na takich parametrach jak mi się spodobało i chodzi.
 
Do góry