Panasonic LZD85 - test, opinie, wszystko o serii. (32LZD85, 26LZD85, ...)

goju

New member
Odświeżę trochę temat.

Jaką maksymalną rozdzielczość udało wam się uzyskać na modelu LZD85, podłaczając PC-ta poprzez złacze VGA?
 

HenryMc

New member
Wielkość obrazu w Auto, 16:9 czy Zoom1

Witam.
Nie wiem czy to jest w każdym egzemplarzu tego modelu, ale w moim po przełączeniu z trybu 4:3 na 16:9 lub zoom1 obraz "wychodzi" poza ekran.
Porównując szczegóły obrazu nadawanego panoramicznie, np. z TVN przy ustawieniu rozdz. 4:3 i przełączając na zoom1 lub nawet auto, widzę że prawie 1cm wychodzi poza obszar wyświetlania (za ramy ekranu).
To samo mam przy sygnale z kompa na 1920x1080p - widać 1/3 grubości paska zadań i pulpit jest naokoło obcięty.
Da się to jakoś ustawić czy zgłaszać do serwisu?
 

bimbachi

New member
Wielkość obrazu

zobacz w menu/ustawienia/ powierzchnia obrazu
sam nie wiem po co to jest ale powierzchnia jest różna :confused:

Witam.
Nie wiem czy to jest w każdym egzemplarzu tego modelu, ale w moim po przełączeniu z trybu 4:3 na 16:9 lub zoom1 obraz "wychodzi" poza ekran.
Porównując szczegóły obrazu nadawanego panoramicznie, np. z TVN przy ustawieniu rozdz. 4:3 i przełączając na zoom1 lub nawet auto, widzę że prawie 1cm wychodzi poza obszar wyświetlania (za ramy ekranu).
To samo mam przy sygnale z kompa na 1920x1080p - widać 1/3 grubości paska zadań i pulpit jest naokoło obcięty.
Da się to jakoś ustawić czy zgłaszać do serwisu?
 
Do góry