Panasonic LX70 - test, opinie wszystko o serii (TX 32LX70, 26LX70)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic nie produkuje TV LCD większych niż 32" . Próby do większych modeli trwają tylko w Azjii - ale są na matrycach z Tajwanu.
 

snowdwarf

New member
witam

dagie napisał:
Gratuluję! Opisz wrażenia bo też jestem zainteresowany tym modelem:)
cóż wrazenia są wspaniałe - chociaż może nie jestem najlepszym testerem sprzętu - po kilku(nastu) latach na starym philipsie CRT i po miesiącu bez tv (sic) każdy telewizor by chyba wyglądał o niebo lepiej od poprzednika...
póki co obraz mam podpięty pod zwykłą antenę - wczorajszy mecz oglądałem z prawdziwą przyjemnością i nie chodzi o wynik :D...
sam wygląd odbiornika tv (czytaj: design) - bardzo dobry, nawet ramka srebrna nie przeszkadza - a czarny pole z napisem "panasonic" podoba mi się obardziej od srebrnego w LM...
pilot - mógłby być ładniejszy i lepiej wykonany (sprawia wrażenie takiego z lat 90tych) - ale w sumie na pilota się nie patrzy tylko na tv
ważne dla mnie jest to że obwódka dookoła ekranu (czarna) jest matowa, rozważałem też samsunga, ale tam obwódki były błyszczące, odbijało się w nich światło...
dziś jeśli pozwoli czas - podepne komputer i sprawdzę jak działa jako monitor...
co do dzwięku - nie powala może ale w sumie nie spodziewałem się żeby miało być fantastycznie - dla mnie jako dzwięk z tv wystarczy (od czego kino domowe)
pozdrawiam
 

snowdwarf

New member
ortax360 napisał:
Witam

Do snowdwarf .

Nie wiesz czy mają lx700 ?

Pozdrawiam

nie wiem szczerze mówiąc nie pytałem - ale na sklepie nie widziałem, dostali z tego co wiem 4 sztuki LX70P - jedną sztukę ustawili na stojaku (koło min. LM70), trzy stały jeszcze w pudłach z czego ja jedną od razu porwałem...
proponuje zadzwonić 32 231 2789...
pozdrawiam
 

snowdwarf

New member
witam

juras32 napisał:
Kto zna aktualną cenę
LCD
PANASONIC TX-32LX70F
pozdr

PANASONIC TX-32LX70P
proponuje sprawdzić np. na skapiec.pl

ja kupiłem za 3689 zł w gliwicach (panasonic)
można wyrwać już za 3499 zł...
pozdrawiam
 

juras32

Member
I chyba i ja sie skuszę na tego panasa,ale tak gdzieś w połowie czerwca wcześniej nie bedzie gotówki.No i może wtedy ciut z ceny zejdą jeszcze.
A miało być tak do 3tyszł i nic więcej na 32lcd.Ale jak zaczołem czytac te forum to cena trochę wzrosła.Dzieki forum człowiek dowiedział się trochę o technice lcd oraz co najaważniejsze o nowych prodkuktach wprowadzanych na nasz rynek i do tego już po cześci przetestowanych przez użytkowników.
pozdr
 

tenchiromero

New member
Witam mam pytanie czy ten sprzęt jest ok? czy jest 100 hz Panasonic 32" LCD Viera TX-32LM70P a czy np. TX-32LX70P jest lepszy?? Pozdrawiam
 

ortax360

New member
Witam .

TX-32LM70P nie jest 100hz.

32LX70 - MA 100HZ- jest modelem techniczne lepszym .

N.1 To 32lx700 /lxd700 (100HZ)Topowy model na Europe Panasonica
N.2 32LX70F/P/LXD70 (100HZ)
N.3 32LM70F/P/(MD70 i TUNER CYFROWY)
n.4 32LE7F/P

Pozdrawiam.
 

juras32

Member
CZYM SIę RóżNIą Panasonic TX 32LX70F OD TEGO Z KONCóWKą P.
JAK WCZESNIEJ PYTAłEM O CENę
TX 32LX70F PODANO ZE COś OKOłO 3500Zł BODAJżE ALE PODANY BYł TEN TX 32LX70P.
POZDR
 

zbigg

New member
juras32 napisał:
CZYM SIę RóżNIą Panasonic TX 32LX70F OD TEGO Z KONCóWKą P.
JAK WCZESNIEJ PYTAłEM O CENę
TX 32LX70F PODANO ZE COś OKOłO 3500Zł BODAJżE ALE PODANY BYł TEN TX 32LX70P.
POZDR
"F"- import indywidualny "P"- import Panasonik Polska
 

tenchiromero

New member
..........................................................................................
[quote=ortax360]Witam .
TX-32LM70P nie jest 100hz.
32LX70 - MA 100HZ- jest modelem techniczne lepszym .
N.1 To 32lx700 /lxd700 (100HZ)Topowy model na Europe Panasonica
N.2 32LX70F/P/LXD70 (100HZ)
N.3 32LM70F/P/(MD70 i TUNER CYFROWY)
n.4 32LE7F/P
Pozdrawiam.[/quote]
.........................................................................................

Wielkie dzięki
ortax360 i pewnie zakupie sobie tego 32lx700 albo 32LX70F mam nadzieję że się wyrobie z kasą. A może jeszcze poczekać z zakupem ?? tak bardzo mi się nie śpieszy.
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Witam

Smiało mozesz kupic lx70f/p lub dołozyc i wziac lx700 (lepszy dzwiek , wyglad,wejscie na karte sd i jedno hdmi wiecej ).

Nowe Panasonici 100hz pokazały pazurki i sa w tej chwili najlepszym wyborem z lcd do 32 cali - mają matryce praktycznie pozbawioną katów a co za tym idzie nie ma przebarwien i rozjasniania sie obrazu.


Ceny bardzo atrakcyjne - lx70 3500zł a lx700 4200zł .

Wtej cenie nie ma co szukac nic lepszego sie nie znajdzie .

Jedyny konkurent , ale znacznie drozszy to lcd Hitach 32ld9700.

Pozdrawiam
 

Paweł Dziuba

New member
Paweł Dziuba napisał:
Mam nadzieję że powyżej nie poruszyłem tematu tabu ;) :-? :confused: :rolleyes: .
Kiki , Inni ( sprzedawcy ) zorientowani w temacie - proszę o szczere i merytoryczne odpowiedź na powyższe pytania .
Pozdrawiam Wszystkich .

Czyli jednak tabu ;) :p - i to na wolnym , publicznym , prywatnym ;) forum ?:confused: :rolleyes: . Kiepsko Mi się to widzi ,:hmm: .

P. S . Odnośnie powyższego - patrz Mój wpis na str. 16 !

POZDRAWIAM WSZYSTKICH !
 
Ostatnia edycja:

juras32

Member
Ja oprócz panasa mam na uwadze jeszcze Samsung LE37S71Bjest trochę większy ale czy jest lepszy od panasa to szczerze nie wiem.
pozdr
 

lolek

New member
juras32 napisał:
Ja oprócz panasa mam na uwadze jeszcze Samsung LE37S71Bjest trochę większy ale czy jest lepszy od panasa to szczerze nie wiem.
pozdr

Ten samsung to zupełnie inna,o wiele niższa klasa. Moim zdaniem jedyną jego zaletą w porównaniu do Panasonica jest większa przekątna, poza tym pod każdym względem jest gorszy.
Pozdrawiam.
 

Korniszon

New member
ortax360 - skąd wziąłeś taką cen 4.200 za Panasonica LX700?
Na stronie Panasonica Polska jest cena LX 5.199.00zł.
 

Lech

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

Lech

New member
Bez reklam
rybka.w napisał:

Tak te przykłady dają do myślenia. Kilka dni temu widziałem 32" tv za 1600 zł. A te lepsze 100hz mimo że w pewnym sensie to tzw. nowość to już na starcie kosztują 1000zł mniej. Prawdopodobnie w najbliższych miesiącach polecą ceny tak jak to miało miejsce w monitorach lcd. Morał z tego taki, że planując zakup trzeba trochę pogrzebać, lub kto ma czas poczekać z zakupem.
 
Do góry