Panasonic HDC-SD1 czy HDC-SD5

colln

New member
Czym się różnią (poza kolorem) kamerki Panasonic
AG-HSC1U
AG-HSC1U_vanity.jpg
od
HDC-SD1
hdc-sd1eg-s_43.jpg

PS. Tylko nie dane z camcorderinfo - mają tam sporo pomyłek na temat tej pierwszej.
Szukałem i nie znalazłem w parametrach żadnej róznicy! A jednak w kilku sytuacjach znalazłem opis PRO (jak by była to kamerka z ciut wyższej półki) no ale poza ciemniejszym kolorem i dodawanym w komplecie przenośnym dyskiem umożliwiającym w podróży zgrywanie materiału z karty SD na ten dysk to nic nie widzę? Czy tak?
 

tomkro2

New member
Panasonic HDC-SD1 czy SD5

Zastanawiam się nad zakupem HDC-SD9 proszę o opinie na jej temat.
A może rozważyć nabycie HDC-SD1, HDC-SD5 a może inną w podobnym przedziale cenowym?
 

Papcio

New member
colln napisał:
Czym się różnią (poza kolorem) kamerki Panasonic
AG-HSC1U
od
HDC-SD1

PS. Tylko nie dane z camcorderinfo - mają tam sporo pomyłek na temat tej pierwszej.
Szukałem i nie znalazłem w parametrach żadnej róznicy! A jednak w kilku sytuacjach znalazłem opis PRO (jak by była to kamerka z ciut wyższej półki) no ale poza ciemniejszym kolorem i dodawanym w komplecie przenośnym dyskiem umożliwiającym w podróży zgrywanie materiału z karty SD na ten dysk to nic nie widzę? Czy tak?

ja znalazłem jedna zasadniczą róznicę - cenę ;-) HSC1U jest prawie ponad dwukrotnie droższa ;-)
 

wyter

New member
Mam kamere HDC SD5. Bez wzgledu na to w jakim formacie nagrywam i odtwarzam, 4:3 czy 16:9, zawsze na na ekranie TV lub monitora PC czarny pas na dole i na gorze. TV jest formatu 4:3. Czy mozna jakos na to poradzic zeby format 4:3 dawal pelny obraz na telewizorze?
I jeszcze jedno. Co zrobic zeby przy odtwarzaniu filmu na PC lub po nagraniu go na DVD, byla na ekranie widoczna data i godzina, kiedy film byl nagrywany?
 
Ostatnia edycja:

za3

New member
mozna w usa

malinek napisał:
Hmmm. Dziekuje za odpowiedz.
SD1 jak najbardziej mozna kupić, ale poniżej 2,9 nie widziałem.
Muszę przemyślec sprawę.

ja dzis kupilem w usa za 1227 z przesylka
 
Do góry