Panasonic C3

stey

New member
Dzisiaj w media markt model cx3 wygladał strasznie wyprany. Ma znaczenie właśnie to światło walące po oczach dookoła? Bo jak to w domu tak będzie wyglądać to porażka.
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Ostatnia edycja:

stey

New member
Tylko, że ten c3 (dokładnie cx3, ale to chyba to samo) prezentował się gorzej od u30. Rozumiem, że w domu oby dwa TV będą wyglądały lepiej?
U30 nie ma przypadkiem tej powłoki antyrefleksyjnej przez co lepiej się prezentował przy tak fatalnym świetle?
Przyznam szczerze, że u30 wyglądał całkiem super przy takim świetle. Może panowie w media specjalnie kiepsko ustawili c3 żeby droższy model lepiej kontrastował jakością.
 

profeska

New member
witam,
kupilem go wczoraj i mam mieszane uczucia. dodam ze mam rowniez panasonica g10 46" i samsunga lcd b550. Dobija mnie ta szarosc w tym c3. faktycznie ustawienia reczne nic nie pomagaja. odbicia rowniez duze ale bardziej irytujaca jest ta szarosc. Kolory prze to staja sie lekko matowe. tak jakby ktos zdjal saturacje. Kupilem ten sprzt z mysla o konsoli ps3 i porownujac z samsungiem b550 to moze i lepiej ze jest bardziej jasny bo przynajmniej widac cos w ciemnych partiach gry ;)) ( bo np w tym samsungu to robi sie czarno i guzik widac) ale ogolnie chyba lepiej dodac troche kasy i kupic cos innego. za ta kase to calkiem calkiem ale ledwo podciagam pod to "calkiem" :)
 

profeska

New member
acha.....bo nie napisalem porownujac tego z c3 do g10 to wogole inna bajka. zeby nie bylo ze roznice sa male. sa bardzo duze na korzysc ocywiscie g10. Musialem to napisac zeby przestrzec przed opiniami na ceneo ze "niby super kolory" itd.
pozdrawiam
 

digitalus

Banned
Na stronie nr 6 tego tematu widac cos innego czyli jakosc obrazu jest dobra a nawet bardzo dobra.
Pewnie ogladales telewizor tylko w sklepie.To normalne w takich warunkach plazma prezentuje sie zdecydowanie gorzej.Masowy klient ma kupic lcd.
Mam panasonica ale poprzedni model i jakosc obrazu jest wzorowa. Napisze wiecej plazma daewoo dp32f1 ma lepsza jakosc obrazu sd niz najwyzszy model samsunga czyli "lew" salonowy:) takie jest moje zdanie. W sklepie telewizji nie bede ogladal. W domu plazma prezentuje sie lepiej taka informacje mozna bylo przeczytac na stronie sony.Oczywiscie zgadzam sie bo jest to prawda.
Jesli zaproponujesz mi wymiane tzn telewizor led czyli "lew salonowy" to powiem dziekuje bardzo wole plazme daewoo.
http://s2.ifotos.pl/img/panasonic_hnsrwse.jpg
 

Attachments

  • dpp32f1.jpg
    dpp32f1.jpg
    44 KB · Wyś: 780
Ostatnia edycja:

profeska

New member
Nie. Jak pisalem kupilem ten telewizor i testowalem go w domu. Nie wiem o jakiej jakosci bardzo dobrej piszesz ale to chyba pomylka. Dla mnie obraz przecietny.
 

bogaty

New member
Bez reklam
witam,
kupilem go wczoraj i mam mieszane uczucia. dodam ze mam rowniez panasonica g10 46" i samsunga lcd b550. Dobija mnie ta szarosc w tym c3. faktycznie ustawienia reczne nic nie pomagaja. odbicia rowniez duze ale bardziej irytujaca jest ta szarosc. Kolory prze to staja sie lekko matowe. tak jakby ktos zdjal saturacje. Kupilem ten sprzt z mysla o konsoli ps3 i porownujac z samsungiem b550 to moze i lepiej ze jest bardziej jasny bo przynajmniej widac cos w ciemnych partiach gry ;)) ( bo np w tym samsungu to robi sie czarno i guzik widac) ale ogolnie chyba lepiej dodac troche kasy i kupic cos innego. za ta kase to calkiem calkiem ale ledwo podciagam pod to "calkiem" :)
Samsung ma dużo opcji kalibracyjnych, jest tam min opcja czerń hdmi która ci nieco rozjaśni wszystko, gamma w ustawieniach szczegółowych możesz też wyłączyć w PS3 opcję RGB range zmienić z full na limited.Akurat ostatnio bawiłem się jednym samem i dało się go skalibrować pod konsolę idelanie, widoczny każdy szczegół w ciemnych partiach gry.Mojego X10 także skalibrowąłem pod X360 po roku szukania dobrych ustawień, rezultat taki, włączam Forzę 3 która nie ma opcji jasności, widać każdy szczegół, kolorki nasycone, wszystko wygląda 100% naturalnie.Co istotne biel się poprawiła, mimo że mam nastawy na balans bieli ciepły.
 

pinochet

New member
Czy ten TV wysle dźwięk w DTS i DD po kablu optycznym? Mam z tym problem. Gdy podłącze X360 po HDMI, a TV do ampli mam dźwięk stereo zaś gdy podłącze bezpośrednio to mam 5.1 . Najgorzej z filmami z pc również stereo.
 
Do góry