Panasonic C3

KAPSEL 4

New member
Chorwatów to już z pięć razy czytałem.
Chodzi mi o to jak się to cudo sprawuje np. z N-ką.

Ps.Jaka jest różnica między C3 a CX3 bo ten drugi o 100zł droższy
 

Peter_21

New member
Widziałem dziś w akcji 42CX3, wisiał w MM pod 42VT20 i powiem szczerze że oprócz czerni która w tym przedziale cenowym nie jest rewelacyjna (brak filtra) nie miał się czego wstydzić...wiem że to trochę dziwne porównanie ale obraz na CX3 był troszeczkę ostrzejszy, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie ze mógłby stanąć w szranki z LCD, kolorki w porządku (nie wiem czy to kwestia ustawień ale były cieplejsze niż na VT20), także z niecierpliwością czekam na wyższe modele 2011..
 

matteusz

New member
Dzisiaj zamówiłem przez neta w euro rtv agd za 1750 z wniesieniem do pokoju i ustawieniem na stoliku.

Jak tylko dostane napisze parę słów.

Co do oglądania tv w sklepie widziałem go w media markt za 2100zł obraz był przyzwoity, i trochę lustro z tego panasonica- Ale o tym wiemy wszyscy

Za to w sklepie euro po pierwsze z ratami 30x0% sciema jakich mało (nie podają ceny ubezpieczenia która przy tej ilości rat dla tego tv wynosi 500zl= poprostu smiech i żal bo wszyscy zapewniali że raty są 0%

A jeszcze wcześniej dowiedziałem się i to w sposób taki że sprzedawca mnie prawie sklną jak ja mogę taki badziew kupować za 2000zł- że gdzie tv 50Hz ze to migocze że cyfrowego obrazu nie obejrzy, że pobór prądu jest ogromny- dużo większy od LCD, po tym zaproponował mi jakiegoś LCD Lg za 3400zł, jak powiedziałem ze ogólnie myślałem o panasonicu to powiedział ze mam racje bo Lg nie ma najlepszej elektroniki i wtedy wskazał na jakiegoś panasonica chyba s20 za 2700zł
Ogólnie było zabawnie i "prawie" dałem się przekonać

Dodam tylko że uprzedziłem pana sprzedawcę że oglądam właściwie tylko w nocy, dość długie filmy ze w swoim starym Tv często przełączam na tryb kinowy z mniejszym nasyceniem kolorów bo nie lubie jaskrawych braw :bober:
 

kowal801

New member
Bez reklam
Widziałem ten telewizor w akcji, i stwierdzam ,ze już dawno nie widziałem takiej lipy, ta seria ma słabiutka czerń,ale za ta cenę można przymknąć oko.
 

fazi75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widziałem ten telewizor w akcji, i stwierdzam ,ze już dawno nie widziałem takiej lipy, ta seria ma słabiutka czerń,ale za ta cenę można przymknąć oko.
Twoja odpowiedź bardzo dużo wnosi do tematu, ja posiadam ten tv i uważam, że czerń jest bardzo dobra. Ja natomiast widziałem w sklepie G20 i na tamtych ustawieniach czerń była beznadziejna-więc nie uogólniajmy. Niech w wątku wypowiedzą się osoby, które mają ten tv, testowały różne ustawienia, źródła obrazu itd.
Mam ten telewizor od 2 tygodni, głównie oglądam w nim telewizję DVB-T, obraz bardzo dobry, naturalne kolory i czerń w porównaniu do LCD naprawdę czarna. Dodam tylko, że jest to moja pierwsza plazma, do tej pory posiadałem kilka LCD i w porównaniu z nimi obraz jest "delikatniejszy" nie męczy wzroku. Ja jestem bardzo zadowolony. No i cena jest OK jak za taki display
 

pugalos

New member
Ja posiadam od miesiąca 42c3e mam nkę i po prostu jestem zachwycony ostrością i wyrazistością obrazu na kanałach nki.Za cenę za jaką można go kupić jest po prostu rewelacja.
A czerń również potwierdzę jest bardzo dobra.
 
W

witek_z

Guest
Jeśli wszyscy "pieją" z zachwytu że to dobry telewizor a ja napisałem że nie jest (z powodu braku czerni) to faktycznie robi się zamieszanie.
Generalnie telewizor jest dla emerytów którym wystarczy że coś tam się rusza na ekranie.
 

fazi75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli wszyscy "pieją" z zachwytu że to dobry telewizor a ja napisałem że nie jest (z powodu braku czerni) to faktycznie robi się zamieszanie.
Generalnie telewizor jest dla emerytów którym wystarczy że coś tam się rusza na ekranie.
Ty też kolego bedziesz kiedyś emerytem i też kiedyś kupisz telewizor dla siebie przeznaczony
 
W

witek_z

Guest
redlum, masz rację.
W stosunku do X10 spora różnica. (na niekorzyść C3)
 

don111

Banned
bardzo ciekawy jestem jak dostrzegłeś brak czerni
czerń się ocenia w warunkach zaciemnienia przy ustawionym odpowiednio telewizorze bo inaczej wszystkie plazmy bez filtra tak wyglądają
wątpię że w sklepie przygasili lampy specjalnie i dali pilota w łapę żebyś sobie posprawdzał
zresztą lakoniczny komentarz o jakości tego tv sugeruje że co najwyżej przeszedłeś obok niego w sklepie na wystawie...
 
W

witek_z

Guest
Wystarczy wyłączyć telewizor i wszystko jasne. Od jakości zgaszonego panelu zależy jakośc czerni.
Ktoś się za chwilę z tego co napisałem będzie śmiał, tyle tylko że jakość czerni nie porównuje się wtedy gdy jest też wyświetlany biały.
I nie baw się don111 w Kaszpirowskiego.
W tym TV nie trzeba mieć pilota aby sobie poprzestawiać.
Nakryłem TV płaszczem i wyglądałem jak szpieg z krainy deszczowców, karamba, :D
Panasonic C3 to klasa LG PJ350 i Samsunga najniższe modele.
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
Od jakości zgaszonego panelu zależy jakośc czerni.
Ktoś się za chwilę z tego co napisałem będzie śmiał, tyle tylko że jakość czerni nie porównuje się wtedy gdy jest też wyświetlany biały.
no ja się śmieję :)
siostra ma LG pj350 i tam przy wyłączonym tv jest różowy panel a czerń po włączeniu jest czarna, no bardzo ciemno szara dla czepialskich (Kuro to nie jest)
u mnie panel jest szary pod światło i czerń jest praktycznie ta sama (może ciut lepsza)... skąd wyciągasz takie wnioski, nie mam pojęcia
co do porównywania czerni - to jasna sprawa z tą bielą, tylko to akurat nic nie zmienia w tym kontekście
Panasonic C3 to klasa LG PJ350 i Samsunga najniższe modele.
i bardzo dobrze, LG ma fajny obraz, za taką cenę - rewelacja
od podobnego cenowo Panasonica nikt nie wymaga więcej
 

fazi75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wystarczy wyłączyć telewizor i wszystko jasne. Od jakości zgaszonego panelu zależy jakośc czerni.
Większej bzdury to nie słyszałem:bober: Czyli czerń w telewizorze jest taka jak szarość ekranu wyłączonego telewizora? Czyli przy zakupie najlepiej oglądać telewizor wyłączony:blagam:
 
Do góry