Panasonic 58gx830 już u mnie w domu!!!

Desverger

New member
W UK seria GX to bestseller cenowy. Wejdź do Curry's albo John Lewis i zapytaj o dobry niedrogi TV 4K - gwarantuję, że odpowiedzią będzie seria GX. OLEDY serii GZ też tam bardzo schodzą. Obie serie są bardzo polecane na avforums.com
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tylko UK jeszcze jako konserwatywna strona podejście do starej marki, trzyma w Europie firmę przy życiu.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
no nie wytrzymie.....



mam philipsa o którym kiedyś pisałem, że po roku czasu od zakupu przestali wspierać aktualizacje, tv 4k a nie ma kodeka hevc ..... nie mogę nawet youtuba zaktualizować a netflixa jak patrze to mnie krew zalewa... wszystko po angielsku, opisy, opcje wybór filmu a w filmie napisów to tragedia... No i ten fantastyczny android... raz na miesiąc z kontaktu musz wyłączać bo tv wariuje albo siedzi w nim poltergieist ..



ale fakt na moim starym już 2 letnim panasonicu nie potrzebuje aktualizacji bo wszystko działa jak należy! obraz lux, netflix działa elegancko, youtube też aktualizowany... Strasznie ta firma kiepska ze starym firefoxem a nie wspaniałym androidem z miliardem aplikacji.... następny tv też chyba będzie panasonic o ile będzie na rynku .. lubie dziadostwo :banned:
 

Tonito

New member
Nie sprzedajemy , bo firma nie robi aktualizacji o czym przekonało się wielu użytkowników. A jak firma się zwinie to zostaniesz bez gwarancji.
Odpuszczamy, za duże ryzyko.
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...lijski-rynek-telewizyjny-opuscil-juz-usa.html


Ty jestesz niesamowity klamca! Naprzyklad dla wszystkie OLED-y 2019 wyszly juz cztery aktualizacje od czasu co sa oferowane na rynku. Straszyc ludzi to potrafisz doskonale ... Jestem zarejestrowany na kilka swiatowych stronach z elektonika, ale na zadnym forum nie widzialem takiego manipulatora!

PANASONIC w Europie zostaje, gwarancje i serwis sa oczywiscie bez zmiany. Zadne ryzyko nie istnieje, tylko ciebie interesuja tylko pieniedze!
Nie masz od PANASONIC-u takie warunki i zysk jak na tych syfach co wciaz polecaz i dlatego codziennie na ta marke plujesz i omawiasz ...

Ale nie boj sie, karma jest za darmo!

P.S. Uzywajcie wlasna glowe i nie czytajczie klamstwa od tego zwyklego handlarza i manipulatora ...

P.P.S. Sorry za zasmiecanie watku ...

Pozdrawiam z Czech wszystkich slusznych i nie zmanipulowanych fanow audio - video w Polsce.
 

janusz

New member
Bez reklam
O to chodzi masz stare TV, tyle, że w Panasonic u nic się nie zmieniło poza coraz tańszymi matrycami. Inne firmy w tym czasie w każdej dziedzinie zrobiły duży skok jakościowy. Nowe o wysokiej jasności matryce, lepsze procesory to lepsza obróbka obrazu i lepiej działający Smart, nowe wersje oprogramowania to nowsze i lepsze aplikacje.
 

Desverger

New member
W Panasonicu tez masz nowe procesory HCX i są one w samej czołówce. A o jakości obrazu ich OLED-ów dyskusja jest zbędna bo to jest top.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Tonito

New member
O to chodzi masz stare TV, tyle, że w Panasonic u nic się nie zmieniło poza coraz tańszymi matrycami. Inne firmy w tym czasie w każdej dziedzinie zrobiły duży skok jakościowy. Nowe o wysokiej jasności matryce, lepsze procesory to lepsza obróbka obrazu i lepiej działający Smart, nowe wersje oprogramowania to nowsze i lepsze aplikacje.


Nie wiem, jesli to byla reakcja na moj post. Mam w domu high End zestaw PANASONIC OLED TX65GZ2000E + Ultra HD Blu Ray player DP-UB9000EGK.

U PANASONIC-u jest zawsze na pierwszym miejscu tylko jakosc obrazu. O jakosci decyduje ilosc Smart aplikacji? Tych aplikacji gdy 1/3 nie dziala prawidlowo juz po zakupieniu, 1/3 dziala z problemami i jest nie atrakcjyjna dla uzytkownikow i ostatnia 1/3 ktora jest atrakcyjna, ale kosztuje sporo kasy?

Smart glupoty zawsze mozna zalatwic externym sprzetem ktory bedzie mial o wiele lepsze parametry i mozliwosci aktualizacji ...

Widzialesz obraz w serii GZ2000? Wiesz co znaczy miec HCX procesor PRO i zrobic jedyny OLED na swiecie No Image Retention! OLED panel z najwyzszsa jasnoscia, najwyzszsym poziomem nitow zblizajacym sie do 1.000?

https://www.youtube.com/watch?v=Gf4R68iicC8

Widzialesz nizszse linie OLED-ow PANASONIC? Jakosc obrazu zaraz po wypakowaniu bez "wirtualnych" kalibracji gratis dla "niebiskich"?

Tutaj naprawde niektorzy ludzie nie maja absoulutnie pojecia o co chodzi bo sa kompletnie zmanipulowani ... :-(
 
Ostatnia edycja:

janusz

New member
Bez reklam
Dobrze piszesz Oledów, LCD niestety został już przez firmę porzucony.
To nie mój wymysł, potwierdzają to opinie i test w tvtest.

Mój wpis nie dotyczył Twojego, zanim go napisałem pojawił się Twój. Pisałem do Caparzo. To co pisałem dotyczy słabej serii gx8xx.
Nowe smarty w szczególności Android 9 nie mają nie działających lub źle działających aplikacji. Nie po to kupuję TV by robić śmietnik i stawiać kilka dodatkowych urządzeń, to XXI wiek, a nie średniowieczne Panasonica.
 
Ostatnia edycja:

janunio

New member
Bez reklam
Trendy są takie:
- koszty produkcji i ceny paneli OLED maleją,
- LCD w klasie premium są i będą za drogie w produkcji.

Panasonic wycofał się z TV 120 Hz już w roku 2019. Obecnie jedynie niemiecki MM i Media Expert jeszcze je oferują.

Dyskutował bym dlaczego po plazmach Panas zwija kolejną grupę produktową.
 

Mariobull23

New member
Hej. Mam pytanie jak się sprawuje tv?
Zastanawiam się czy w trakcie wieczornych seansów odblaski w matrcy są bardzo widoczne?
Druga kwestia czy ktoś może napisać jaki dźwięk jest z seryjnych głośników?
Pozdrawiam!

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 

adrian66

Member
Jestem w posiadaniu tego tv od 4 miesięcy i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony z dokonanego wyboru.Telewizor cechuje się świetnym kontrastem i naprawdę przestrzennym dźwiękiem,a jeśli chodzi o odblaskowa matryce to niema z nią żadnych problemów,ale myślę ze telewizor nie powinien stać na przeciw okna.
 

Zulus

Member
Przypomnę, albo dodam, że ów model posiada matrycę VA, co oznacza, że oglądamy obraz patrząc na wprost. Katy widzenia są praktycznie zerowe xxxxxxxxxxxx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Karol1976

Active member
Bez reklam
Przypomnę, albo dodam, że ów model posiada matrycę VA, co oznacza, że oglądamy obraz patrząc na wprost. Katy widzenia są praktycznie zerowe xxxxxxx!

Jak tobie matryca VA i nie pasuje iż kąty są jak wiadomo przy takich matrycach słabe i nazywasz to
"badziewo " ??? to kup se z matrycą IPS . Jednemu pasuje VA a drugiemu IPS i tutaj nikt nie pisze xxxx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mariobull23

New member
Jestem w posiadaniu tego tv od 4 miesięcy i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony z dokonanego wyboru.Telewizor cechuje się świetnym kontrastem i naprawdę przestrzennym dźwiękiem,a jeśli chodzi o odblaskowa matryce to niema z nią żadnych problemów,ale myślę ze telewizor nie powinien stać na przeciw okna.
Dzięki za komentarz. Ostatnio dochodzę do wniosku że sprawa odblasków będzie bardzo ważna przy wyborze nowego. Dużo oglądam wieczorami ale nie lubię jak tv jest jedynym źródłem światła w pokoju więc de facto za każdym razem widzę siebie [emoji17]

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry