Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

andrzejaws

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam pytanie co do zawarości otrzymywanego wyposażenia razem z TX-P50VT60.
Instrukcja e-Pomoc -233stron jest wbudowana w tv oraz do pobrania ze strony Panasonic.
Czy w formie papierowej otrzymuje się instrukcję obsługi e-Pomoc.
 

man

New member
Podwójny tuner

Witam,
Czy TV posiada podwójne tunery DVB-C i DVB-T, bo z instrukcji obsługi wynikałoby jakby tylko DVB-S był podwójny.
Pzdr
Marcin
 

YsH

New member
Nic nowego nie mam do napisania. Jak zdobędę dobry materiał blu-ray to napiszę wrażenia.
Chociaż jest jedna nowa denerwująca cecha. Telewizor często wypuszcza sygnał inicjujący przez HDMI i ampli włącza/przełącza się na TV. Gdy ustawiłem by tak się nie działo to nie wraca dźwięk przez ARC. Może jakoś to rozwiążę później.
 

player231

New member
Po tygodniu użytkowania 55VT60 mogę napisać tylko jedno, najlepszy mój zakup od lat:) Jeśli chodzi o obraz to dla mnie najlepszy jaki do tej pory było mi dane oglądać, mój poprzedni tv Sony 47HX920 wygrywa tylko jako monitor. Telewizor w dzień sprawuje się dobrze i niemam problemów z oglądaniem, zasłaniam rolete (jedną z trzech, pokój mam od południa) tak aby nie padało słońce na ekran i ogląda się bardzo komfortowo, a gdy przychodzi wieczór to już jest nokaut. Oglądając pierwszy raz film na tym tv moja druga Połówka powiedziała że widzi głębie jak by leciał film 3d. Padło pytanie o buczenie i ja je słysze, ale tylko przy przeglądaniu stron www z bardzo jasnym tłem np. wp.pl Trudno mi w danej chwili znaleźć minusy, może po dłuższym użytkowaniu coś wyjdzie, a na daną chwile polecam gorąco każdemu ten TV. Kiki pytanie do Ciebie jaki ten TV ma luminofor?
 

andrzejaws

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam player231,
Proszę odpowiedz, czy instrukcja e-Pomoc -233 stron w formie papierowej jest na wyposażeniu .
Dopytuje się przed kupnem, bo chciałem mieć czas na wydrukowanie i poznanie zawartości, przecież jest tam dużo szczegółowych informacji.
 
Do góry