Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

koalaxp

New member
dzisiaj jest z nowym kodem za 6894,72 zł, pytanie do "YsH" czy potwierdzili Ci, że mają w magazynie i wyślą tą nową 50VT60E???
 

koalaxp

New member
to szkoda, że zmienili rabat na pewno więcej osób by kupiło, ja sam chciałem dziś max jutro zamówić u nich ten telewizor, poczekam może chociaż jeszcze dziś wrócą do starego rabatu i pozwolą nam go kupić.
 

YsH

New member
Mam 8) Jutro otwieram.
ImageUploadedByTapatalk1366067413.068189.jpg
 
Ostatnia edycja:

mav

New member
Kurczę. Mogę tylko pozazdrościć.
Czekam na informację jak z jakością obrazu i czy pojawia się problem 50Hz.
 

YsH

New member
Rozpakowany, tymczasowo ustawiony na stojaku. Czekam na wieszak ścienny.
Co mogę napisać? Jest śliczny :) Obraz żyletka. Wieczorem bajka. Teraz, w słoneczny dzień widzę okno w odbiciu gdy jest wyłączony, ale wystarczy włączyć i obraz jest na tyle jasny (normal), że da się oglądać. Zaznaczę, że nie opuściłem rolet i nie mam jeszcze zasłon. W trybie dynamicznym mógłbym właściwie oglądać w takich warunkach.
3D działa całkiem fajnie. Choć idealnie usiąść na wprost wg mnie.
Znajomi pomogli mi go wyjąć z pudła, otworzyliśmy piwka i włączyłem konsolę. Niemal 4 godziny wyświetlania numeru okrążenia na podzielonych ekranach nie zostawiły żadnych powidoków. Szukałem specjalnie.
Jedna wkurzająca wada - taka ładna aplikacja YouTube jest BEZUŻYTECZNA przez brak pre-buforowania i nieustanne zacinanie się na materiałach HD :(
 
Do góry