Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

sfel

New member
Nie żałuję tylko się nastawiłem jak paru innych na test otwarty, a jestem zainteresowany czy warto tyle dopłacić i czekać czy brać 50VT50. Pozdrawiam.



P.S.Widziałem i dziękuje Kiki odpowiadam tylko innym.
 
Ostatnia edycja:

sorenson

New member
Mylący jest post 55 tam podajesz Kiki linka do testu niby płatnego i jak ktoś patrzy od końca wątku to jest taka pułapka jak się wejdzie na pierwszy to jest wszystko jasne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będzie test - telewizor jest już zamówiony, ale chyba nie da rady żeby stanęły obok siebie. Chociaż zrobię wszystko żeby tak się stało.
 

kopi

New member
Zużycie prądu 50 VT60

Kiki podaje, że zużycie prądu spadło w porównaniu do poprzednich modeli - ale na stronie Panasonic jest:

50 VT50 średnie zużycie: 195W,
50 VT 60 średnie zużycie: 199W.

To gdzie ten spadek? Chyba raczej wzrost zużycia.
 

bluray

Banned
W kontekście znaczącego zbliżenia reprodukcji do ideału martwię się o celowość drogich ekranów OLED.

Cena 9,5 k za 50" (wyżej link do witryny Panasonic) jest bardzo atrakcyjna jak dla Hi-End TV.

No i czekam na Sama F8500.

Procedura testowa bardzo mi odpowiada.
Wielkie dzięki KIKI.
 

dream4you

New member
Kiki - jest kasa do wyszarpnięcia z mojej kieszeni :)

Panasonic 50vt60
Panasonic 50gt60
ewentualnie
Samsung 51F8500

wszystko zależy od testów i od Ceny jaką mi zaoferujesz ;-)
 

Danus1

New member
W kontekście znaczącego zbliżenia reprodukcji do ideału martwię się o celowość drogich ekranów OLED.

Cena 9,5 k za 50" (wyżej link do witryny Panasonic) jest bardzo atrakcyjna jak dla Hi-End TV.

No i czekam na Sama F8500.

Procedura testowa bardzo mi odpowiada.
Wielkie dzięki KIKI.
Sklep Panasonica ma cenę z kosmosu. Poczekajcie aż telewizor pojawi się w sklepie stacjonarnym, zobaczycie ile zaoszczędzicie:)
 

Danus1

New member
Jeśli proporcjonalnie jak przy ST60 50" to "zaledwie" 1000zł. Pozostaje czekać a nie gdybać ;)
Ja nie gdybam, lecz znam cenę rozliczeniową sprzedaży jednej z sieciówek AGD RTV, doliczając do tego marże sklepu, będzie poniżej 8000 tyś.
Ja biorę VT jak tylko pojawi się w sieci Mix electronics, tam będę miał najtaniej:).
 

koalaxp

New member
czy ktoś kupował w tym sklepie chodzi o "mediaexpert.pl" czy jest to sklep godny polecenia? - dziwne, że już mają na magazynach telewizory 50VT60 i 50DT60 z wysyłką natychmiastową do tego wysoki rabat po wpisaniu kodu.
 
Do góry