Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

andrzejaws

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki YsH
Czyli należy samemu wydrukować instrukcję, będzie łatwiej poznać szczegóły użytkowania tv.
 
Ostatnia edycja:

cureman

Active member
Bez reklam
Chce kupic w Maju vt 60 65 cali tylko nie wiem czy znajde do 13 tys? Po ile chodzi w sklepach 65 cali,bo na stronie Panasa zawsze jest drogo.
 

fluid

Banned
Do kogo i wogole po co kierujesz montujesz tego typu pytanie ?! - zeby zaistniec w watku ;> ....... kazdy z tu obecnych na temat cen wie tyle co i reszta - czyli google - model ,ceneo, skapiec itp . po za tym malo gdzie dost jest poki co versja 65" uwzgl. ze widnieje w sklepie Panasonica za 17 tys .Sam o tym wiesz doskonale a wyskakujesz jak jakis nieogarniety z 13 stoma tysiacami ...

Nie wiesz czy znajdziesz do 13 ? jak nie znajdziesz to moze do 14 Ci sie uda .

Zapomnij o dost tego modelu w kwocie 13 tys na starcie . W co Ty wogole grasz - wiesz jak wyglada akcja operacja z cenami, cala reszta , dostepnoscia itp i tak dziwnie pytasz .... Od czego masz google , liczysz na to ze ktos sie rzucic na wyszukiwarke i za chwile odp na twe glupkowate pytanie - smiech normalnie .
 
Ostatnia edycja:

Jacek144

New member
Chce kupic w Maju vt 60 65 cali tylko nie wiem czy znajde do 13 tys? Po ile chodzi w sklepach 65 cali,bo na stronie Panasa zawsze jest drogo.
Nie wstydź ci zadawać takie pytania? Nie kup tego telewizora ,bo będziesz pytać jak to to się włącza.
A polskie znaki to co? No chyba że z zagranicy piszesz, a jeśli tak to po co pytasz ile w Polsce kosztuje?
 

cureman

Active member
Bez reklam
Do kogo i wogole po co kierujesz montujesz tego typu pytanie ?! - zeby zaistniec w watku ;> ....... kazdy z tu obecnych na temat cen wie tyle co i reszta - czyli google - model ,ceneo, skapiec itp . po za tym malo gdzie dost jest poki co versja 65" uwzgl. ze widnieje w sklepie Panasonica za 17 tys .Sam o tym wiesz doskonale a wyskakujesz jak jakis nieogarniety z 13 stoma tysiacami ...

Nie wiesz czy znajdziesz do 13 ? jak nie znajdziesz to moze do 14 Ci sie uda .

Zapomnij o dost tego modelu w kwocie 13 tys na starcie . W co Ty wogole grasz - wiesz jak wyglada akcja operacja z cenami, cala reszta , dostepnoscia itp i tak dziwnie pytasz .... Od czego masz google , liczysz na to ze ktos sie rzucic na wyszukiwarke i za chwile odp na twe glupkowate pytanie - smiech normalnie .
Pytam bo nie mieszkam w Polsce ot co ! W Niemczech jest na stronie Panasonika za 3799 ale w sklepach zawsze jest taniej o 300 euro.Vt 50 65 byl na starcie po 3999 euro.13 tys to jakos 3200euro myslalem ze w tym roku bedzie taniej ( takie chodzily plotki) Po co te nerwy ?.Pozdrawiam.
 

fluid

Banned
Bo się tak dziwnie dopytujesz ... znasz schemat działania - google vt65 i ogień a nie , że ktoś ma za Ciebie to zrobic ...

Za 13 tys to pewnie będzie dost. z końcem roku , może odrobinę wcześniej - chyba raczej , jakoś tak ;) .

Sam mam w planie zakup czegos tam ale nie zrobię tego jak tylko się pojawi bo raz - że się nie opyla na starcie , 2 to to że za chwilę okres wakacyjny który spedzam aktywnie dlat. tego typu zakup odkładam na jesień, zimę :d .Pzdr i sorry za tą spinkę .
 
Ostatnia edycja:

fluid

Banned
z czasem ekran w końcu wypali się w miejscu tego xxxx logo o ile wcześniej nie wybuchnie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kopi

New member
nie za bardzo wiem o co ci chodzi człowieku z tym uciekającym postem, ale frustratem nie jestem, a raczej kimś cieszącym się z życia! Dodatkowo zapewniam cię chłopcze, że stać mnie na bardzo dobry telewizor - ale z powodu swoich wysokich wymagań w stosunku do tego urządzenia, jeszcze się nie zdecydowałem na konkretny model!

I jeszcze jedno: mam.... powidoki a psychologiem to ty na pewno nigdy nie będziesz!:smile:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mav

New member
No i u mnie zagościł P50VT60. Na razie się wygrzewa na niższych parametrach.
Z rzeczy, które od razu zauważyłem to szum wentylatorów. Jestem wyczulony na takie odgłosy i przy niższych poziomach głośności po prostu mi to przeszkadza.
Jak się już pobawię i nacieszę to dam znać czy warto wydawać tyle kasy na ten model.
 

mav

New member
Brat ma vt50 i tam nie słyszę wentylatorów. Prawdopodobnie u mnie słychać bo telewizor wisi na ścianie i dźwięk wentylatorów się od niej odbija. Poziom głośności np. teraz to 10 i dość mocno słyszę szum generowany przez system chłodzenia.
 

mapet

New member
Dzień dobry
Kolego mav może troszeczkę opowiesz o pierwszych wrażeniach i spostrzeżeniach na temat modelu VT60 jako jeden z pierwszych użytkowników interesuje mnie szczególnie jakość obrazu ,wygląd , obsługa plików z pena mkv , divix itp. oraz czy znacznie się różni na korzyść od modelu VT50 pytam dla tego bo jestem bardzo zainteresowany tym modelem
Pozdrawiam i z góry dziękuje
 

effe11

New member
Witam,

Telewizor posiada 2 tunery. Czy jest możliwość nagrywania np jednego programu na CI+ UPC i oglądania innego? Czy można zaprogramować, aby telewizor zaczął nagrywać program w przyszłości? I czy nagrywa również jak jest wyłączony?

Pozdrawiam.
 
Do góry