Panasonic 40/48/55 AS640 - opinie, testy, wrażenia - wszystko na temat serii AS 640

grzes_k

New member
Swoją drogą zastanawiam się jak to przechodzi fazę testów.

Bo właściwymi testerami są użytkownicy.
Presja czasu (musi być nowość w nowym roku), mnogość softu, sprzętu współpracujących z tym urządzeniem pochodzących od różnych producentów przy jednoczesnej łatwości aktualizacji firmware'u - tylko koszty i strata czasu.
A to wszystko w połączeniu z oczekiwaniami klientów na wszelkie nowinki.
Po prostu XXI wiek!
 

SandPetrus

New member
a ja mialem pecha bo mi sie dzis pixel wypalil, jutro bede dzwonil do serwisu i zobaczymy jak sprawa sie rozegra. dam znac.
To rzeczywiście kiepsko, ale może sprawdź, czy to nie jest jakieś przypadkiem zabrudzenie - różne owady często wciskają się do środka. Niby technologia LCD znana długie lata, a jednak nie szło wyplenić do końca wszystkich wad.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
To rzeczywiście kiepsko, ale może sprawdź, czy to nie jest jakieś przypadkiem zabrudzenie - różne owady często wciskają się do środka. Niby technologia LCD znana długie lata, a jednak nie szło wyplenić do końca wszystkich wad.

sprawdzilem wszystko, jest to bad pixel i po sprawie, mi wyskoczyl po kilkunastu dniach innym po kilku latach a kolejnym wcale nie ma reguly, w przyszlym tyg. jest liga mistrzow wiec tv zostaje w domu ale juz w nastepnym leci na serwis. mam kilka kontaktow w poznaniu wiec nawet jakby byl problem bo "mala szkodliwosc" to powinno sie udac.
 

konstant

New member
sprawdzilem wszystko, jest to bad pixel i po sprawie, mi wyskoczyl po kilkunastu dniach innym po kilku latach a kolejnym wcale nie ma reguly, w przyszlym tyg. jest liga mistrzow wiec tv zostaje w domu ale juz w nastepnym leci na serwis. mam kilka kontaktow w poznaniu wiec nawet jakby byl problem bo "mala szkodliwosc" to powinno sie udac.
Tylko jeden bad kwalifikuje TV do serwisu?
 

firekage

New member
Bez reklam
To zależy od umiejscowienia. Niemniej kolega miał wyjątkowego pecha, że akurat po kilkunastu dniach stało się to. Jeśli serwis odrzuci reklamację, to następnie udałbym się do sklepu i domagał wymiany/naprawy z tytułu niezgodności towaru z umową.
Z tym może również mieć problem z racji dopuszczalnej ilości bad pixeli/sub pixeli wg. klasy matrycy itd...
 
Do góry