Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów plazmowych - seria ST60.

aldair

New member
Witam ,mam pytanie odnośnie modelu modelu Panasonic TX-P50UT50E czy jest już albo będzie jego następca, bo chciałem go nie ukrywam kupić była cena przystępna 2999zl. ale sprzedawca w mix elektronix powiedział mi zeby poczekać ze wyjdzie jego tegoroczny następca o 200 lub 300 zł. droższy ,więc czekałem ale jak do tej pory to najtańszy model tegoroczny to TX-P50ST60E za 4299zl. więc już nie wiem czy w ogóle będzie następca UT50E może ktoś jest lepiej zorientowany i doradzi mi czy jeszcze poczekać czy raczej juz nic nie wyjdzie nowego poza tymi co juz są?
 

YsH

New member
Pierwsze słyszę o takim, więc pewnie nie. Panasonic też się nim nie chwali. A jeśli Google również nie wiedzą, to znaczy, że taki nigdy nie powstanie ;)
 

r_p_r

New member
Jaki kolor podstawy ma st60? - srebrny czy czarny?

Widziałem te dwa kolory na różnych stronach... Jeśli są dwa, to czy jest to jakoś oznaczone?

Pozdrawiam.
 

aldair

New member
Pierwsze słyszę o takim, więc pewnie nie. Panasonic też się nim nie chwali. A jeśli Google również nie wiedzą, to znaczy, że taki nigdy nie powstanie ;)

Własnie trochę żałuję ze nie kupilem tego ut50 był w cenie dla mnie przystępnej te nowe są powyżej 4k a teraz pytałem o ten model w kilku sklepach to już go nie mają i nie będą mieć bo powiedzieli ze producent ich już nie produkuje są jeszcze ale te wyższe modele st,vt no ale znowu kasa chyba ze model st60 stanieje ale to chyba raczej malo prawdopodobne :-(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic 50ST 60 - dlatego że : ma lepszą czerń, zdecydowanie mądrzejsze rozwiązanie interfejsu, że jest ładniejszy, ma mniejszy pobór energii, ma lepszą blokadę szumów ....
 

zxc2

New member
czy mi sie zdaje czy cały czas nie było jeszcze testu porównawczego (poza 1 zdjęciem) miedzy st60 i pomoc zdetronizowanym przez niego vt50?
 

NormanES

New member
Chyba podobne pytanie sie już przewijało na forum ale nie mogę odnaleźć. Ile mm od tylnej ścianki w st60 odstaje kabel zasilający?
 

rajan.poland

New member
@Up
Czy w takim razie, tak wystający kabel będzie przeszkadzał w montażu ściennym? W sumie telewizor od uchwytu też będzie w odległości od ściany (nie wiem ile).
 

bodek42

New member
Witam! Długo się już zastanawiam jaki model kupić chce plazme 50 3D-nie koniecznie musi być mam dwa modele na oku które spełniają moje kryteria też finansowe czyli do 4,5tys te modele to Panasonic TX-P50G30E oraz TX-P50ST60e, jakieś komentarze a moze sugestie co do innych modeli? z góry dzieki
 
Do góry