Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów plazmowych - seria ST60.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów plazmowych - seria ST60.
015_P1500042.JPG

Seria ST 60
Modele w rozmiarach: 42-calowy,50-calowy,55-calowy,65 calowy

016_P1500043.JPG


017_P1500044.JPG



  • VIERA Connect Full Hd3D Neo Plasma 2500 Hz(FFD) - high speed panel
  • My Home Screen,
  • Swipe & Share 2.0,
  • Media Player
  • Infinite Black Pro
  • 12288 Gradation steps,
  • Web Content Optimizer
  • 1080p Full HD Resolution, Full 3D HD, THX 3D
  • Touch Pen x 1
  • Okulary 1 szt aktywne
  • V-R Audio Surround 2,1 (20W)
  • PAT
  • HDMI x 3
  • USB 2.0
v2_50S60_01-700.jpg


v2_50S60_03-700.jpg


v2_50S60_04-700.jpg


v2_50S60_02-700.jpg


v2_TC-P65S60_1-700.jpg


v2_TC-P65S60_3-700.jpg
 

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
Swietnie wykonane ale tez duze te plazmy, szkoda ze nie ma czegos troche mniejszego, nie kazdy ma tak duzy pokoj zeby machnac sobie 50' na sciane ;]
 

slimak

New member
Bez reklam
42" - optymalna odległość przy HD, to 1,6m, czyli nawet w przyczepie kempingowj nie powinno być problemów z prawidłowym ustawieniem. ;-)
 

amoorek78

New member
I co poprawiono w ST60 w stosunku do ST50 ?

Nadal występuje ta żaluzja (przyciemnianie obrazu) jak się patrzy na TV z gry lub z dołu ?
 

Doveling

New member
Czy już wiadomo kiedy i po ile będą w Polsce. Czy różni się mocno parametrami od ST50?

Chciałbym ponowić pytanie Panaskanica. A jeśli nie ma dat oficjalnych, to czy ktoś mógłby podać swoje przypuszczenia, bazując na doświadczeniu z poprzednich lat (głównie zależy mi na pytaniu "kiedy", cena też mnie interesuje, ale już mniej)? Nie jestem specjalistą od rynku tv, stąd moje pytanie.

Moje zainteresowanie spowodowane jest tym, że w marcu miałem kupować 50ST50 i nagle w tym tygodniu, chyba we wszystkich monitorowanych przeze mnie sklepach, ten telewizor zniknął z magazynów. Nie mam pojęcia czy chwilowo, czy trwale. Dowiedziałem się teraz o nowych plazmach Panasa i jestem w lekkim marazmie, z którego chwilowo nie wiem jak wybrnąć. ;-)
 

kuras90

New member
z tego co pamiętam, to seria ST50 pojawiła się na polskim rynku na przełomie marca i kwietnia, ale mogę się mylić.
A cena pewnie na starcie będzie ok 3,8 - 4 tys. za 42 cale.
 

Drunk

New member
Bez reklam
Chciałbym ponowić pytanie Panaskanica. A jeśli nie ma dat oficjalnych, to czy ktoś mógłby podać swoje przypuszczenia, bazując na doświadczeniu z poprzednich lat (głównie zależy mi na pytaniu "kiedy", cena też mnie interesuje, ale już mniej)? Nie jestem specjalistą od rynku tv, stąd moje pytanie.

Moje zainteresowanie spowodowane jest tym, że w marcu miałem kupować 50ST50 i nagle w tym tygodniu, chyba we wszystkich monitorowanych przeze mnie sklepach, ten telewizor zniknął z magazynów. Nie mam pojęcia czy chwilowo, czy trwale. Dowiedziałem się teraz o nowych plazmach Panasa i jestem w lekkim marazmie, z którego chwilowo nie wiem jak wybrnąć. ;-)

Ja na Twoim miejscu zainteresowałbym się VT50, 50" za 5k można już wyrwać. Cierpliwość popłaca, ja cierpliwy nie byłem i przepłaciłem, chociaż z drugiej strony przeprowadziłem się na "własne" i nie miałem żadnego TV.
 

Doveling

New member
Ja na Twoim miejscu zainteresowałbym się VT50, 50" za 5k można już wyrwać. Cierpliwość popłaca, ja cierpliwy nie byłem i przepłaciłem, chociaż z drugiej strony przeprowadziłem się na "własne" i nie miałem żadnego TV.

Również się przeprowadzam, dlatego miałem w planach zakup 50ST50... VT50 chętnie, ale jednak budżet mam w okolicach 4 tys.
 

slimak

New member
Bez reklam
Ponieważ jak co roku nowa seria jest produkowana na zmodyfikowanej linii montażowej poprzedniego modelu, oznacza to, że ST50 jest już dostępny tylko z zapasów magazynowych.
 
Do góry