Panasonic 2010 z DVB-S, problem z dekodowaniem.

boco

New member
Odpowiedz od Panasonic

Szanowny Panie



dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Panasonic.



Pragniemy Pana poinformować, iż problem ten wynika z faktu, iż posiada Pan już najnowsze oprogramowanie w danym modelu telewizora i d
dlatego pojawia się błąd podczas aktualizacji.

:x
 

sorenson

New member
Ja wczoraj rozmawiałem z Panasonikiem i pytałem o ten upgrate wiedzą o problemie i nad nim pracują ma być aktualizacja z karty która usunie tą f ale jeszcze jej nie ma. Z tego co mi Pan powiedział to nie jestem pierwszą osobą która dzwoniła.
 

boco

New member
Panasonic dezaktywacja f

Model TX-L37V20E z 2010r. Witam chce się pozbyć,usunąć oprogramowanie f.515 co był wgrywany by odpaliły kanały HD z transpondera 11411 C+ , aby powrócić do samego 2.515, może ktoś wie jak usunąć lub ma jakieś oprogramowanie by zdezaktywować ta f kę, pisałem kilka razy do panasonica odpisali ze nie da rady usunąć, ile razy coś pisałem wszystko na nie, aby się pozbyć klienta , za pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam. Dodaje stronę z nowymi oprogramowaniami do tv panasonic. :blagam:

Download Information of VIERA for Oceania | Download | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global
 

sorenson

New member
Usunięcie f.515

Soft f.515 da się usunąć i wgrać 2.515 ale robi to serwis. I nie zmienia płyty. Mają specjalną wersję softu 2.515 inną niż ta na stronie. Softu niestety nie mam, robiono to dzisiaj u mnie i procedurę widziałem. Najpierw zaniżenie do 2.515 i później na to aktualizacja do 2.516 i przestawienie bitu w menu serwisowym. Teraz mam soft 2.516 i kanały z transpondera cyfry chodzą ciekawe cz też się zaktualizuje. Trzeba cisnąć Panasa i da się to zrobić.
 

boco

New member
Literka f.15

Soft f.515 da się usunąć i wgrać 2.515 ale robi to serwis. I nie zmienia płyty. Mają specjalną wersję softu 2.515 inną niż ta na stronie. Softu niestety nie mam, robiono to dzisiaj u mnie i procedurę widziałem. Najpierw zaniżenie do 2.515 i później na to aktualizacja do 2.516 i przestawienie bitu w menu serwisowym. Teraz mam soft 2.516 i kanały z transpondera cyfry chodzą ciekawe cz też się zaktualizuje. Trzeba cisnąć Panasa i da się to zrobić.
Witam, jaki posiadasz model tv i z którego roku. :szukaj:
 

boco

New member
literka f.515

TX-P50V20E z 2010r.
Dla mojego modelu nie ma aktualizacji obecnie ale f mi usunęli.
Witam, mam ten sam problem, chce się pozbyć f.515 posiadam TX-l37V20E, jaki koszt jest tej naprawy i czy masz tel do tego serwisanta. Uzyskałeś coś po usunięciu, aktualizowałeś oprogramowanie może internet się poszerzył, za podpowiedz dziękuje życzę Wesołych Świąt.

Download Information of VIERA 2010-year Models for Europe | Download | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global
 

sorenson

New member
Witam, mam ten sam problem, chce się pozbyć f.515 posiadam TX-l37V20E, jaki koszt jest tej naprawy i czy masz tel do tego serwisanta. Uzyskałeś coś po usunięciu, aktualizowałeś oprogramowanie może internet się poszerzył, za podpowiedz dziękuje życzę Wesołych Świąt.

Download Information of VIERA 2010-year Models for Europe | Download | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global
Ja jestem podczas dlugiego okresu walki z Panasonikiem z wadą fabryczną i to było zrobione w ramach kolejnej próby usunięcia tej wady. Za darmo. Dla mojej wersji na razie nie zauważyłem żadnych aktualizacji. Rowniez Wesolych Świąt.
 

z234

New member
witam!
ja tez mam odzyskany soft 2.515 jednak podstawowy problem mojego tv nie zostal rozwiązany. Mam model txp42gw20 i od samego poczatku pikselowany kanaly hd. Poczatkowo temat poszedl w zapomnienie gdyz korzystalem z dekodera zewnetrzengo. Pozniej wgralem nieszczesne f.515. a pozniej skonczyla sia gwarancja....
Serwis wgral ponownie soft 2.515 oraz jakas nakladke.
Zmienilem CP na TNK.
Nadal pikseluja mi kanaly 11449H - sporadycznie, ale jednak.
Serwis nie potrafi nic juz wiecej z tym zrobic...
czy ktos mam moze jakas rade?
pozdrawiam
ps. nastepny tv z dvbs - LG
 

tomik696

New member
kolego nie wiem czy czytałeś co wcze
śniej pisali ludzie posiadajacy modele v20. To wina błędnie umiejscowionego tunera i będzie pixelował. Mi osobiście w ramach gwarancji wymienili v 20 na vt50
 
Ostatnia edycja:

codaco

New member
kolego nie wiem czy czytałeś co wczes
śniej pisali ludzie posiadajacy modele v20 to wina błednie umiejscowionego tunera i bedzie pixelował mi osobiscie wymienili v 20 na v50

Dokładnie tak, ja również po roku walki z serwisem i tą usterką, wywalczyłem w końcu VT50 i problemy z rwaniem "ustąpiły" ;).
 

sorenson

New member
Mam pytanie ile mieliście napraw? i czy gwarancja sie juz skonczyla czy wszystkie naprawy byly na gwarancji? I jak wyglada ta wymiana na vt50 dostale sie calkowicie nowy nie otwierany karton? Kto to przywozi serwis czy kurier i ktoi zabiera stary tv?
Duzo pism do Panasonica? Ja juz od marca walcze i nadal nie działa?
 

codaco

New member
Mam pytanie ile mieliście napraw? i czy gwarancja sie juz skonczyla czy wszystkie naprawy byly na gwarancji? I jak wyglada ta wymiana na vt50 dostale sie calkowicie nowy nie otwierany karton? Kto to przywozi serwis czy kurier i ktoi zabiera stary tv?
Duzo pism do Panasonica? Ja juz od marca walcze i nadal nie działa?
Miałem 5 napraw, wg gwarancji wtedy dopiero przysługuje wymiana. Wysłałem pismo, że nie zgadzam się na kolejne naprawy i żądam wymiany na nowy lub sprawę będę kierował do sądu, potem sporo telefonów do dziłau wymiany (chcieli mi wcisnąć serie ST która w ogóle nie ma tuner DVB-s, ale się nie zgodziłęm). Naprawy i wymianę miałem w czasie trwania gwarancji. VT50 przyjechał nowy oryginalnie zapakowany, dodatkowo dostałem dokument wymiany na podstawie którego gwarancja jest liczona od nowa. Nowy TV wysyłany jest z magazynu Panasonic Polska, przywozi go kurier, stary TV zabiera lokalny serwis.
 

codaco

New member
Mam pytanie ile mieliście napraw? i czy gwarancja sie juz skonczyla czy wszystkie naprawy byly na gwarancji? I jak wyglada ta wymiana na vt50 dostale sie calkowicie nowy nie otwierany karton? Kto to przywozi serwis czy kurier i ktoi zabiera stary tv?
Duzo pism do Panasonica? Ja juz od marca walcze i nadal nie działa?
Miałem 5 napraw, wg gwarancji wtedy dopiero przysługuje wymiana. Wysłałem pismo, że nie zgadzam się na kolejne naprawy i żądam wymiany na nowy lub sprawę będę kierował do sądu, potem sporo telefonów do działu wymiany (chcieli mi wcisnąć serie ST która w ogóle nie ma tuner DVB-s, ale się nie zgodziłem). Naprawy i wymianę miałem w czasie trwania gwarancji. VT50 przyjechał nowy oryginalnie zapakowany, dodatkowo dostałem dokument wymiany na podstawie którego gwarancja jest liczona od nowa. Nowy TV wysyłany jest z magazynu Panasonic Polska, przywozi go kurier, stary TV zabiera lokalny serwis.
 

sorenson

New member
Panowie 13 miesięcy czekania( skonczyla się gwarancja podczas drugiej nie udanej naprawy) i w końcu wymiana na 50vt50. Długo ale Panasonic się postarał.
 
Do góry