Panasonic 2010 z DVB-S, problem z dekodowaniem.

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Wykluczam raczej uszkodzenie sprzętu, kwestia przesłania praw dostępu do karty. Po dwóch dniach będziesz musiał jednak zgłosić się do punktu serwisowego. Na forum "n" trochę huczało o długim przesyłaniu praw dostępu, niektórym nawet do miesiąca.
 

ziutek1971

New member
tx-p42gt20 działa z ncam hd

Witam. Dziś otrzymalem moduł ncam hd z Krakowa, który wcześniej wysłałem w celu sprawdzienia oraz aktywacji karty. Włożyłem, włączylem telewizor no i......zadziałało wszystko łyka!!! Teraz sobie ręcznie przenoszę kanały na nr takie jakie sobie życzę, poniewiaż kanaly są porozrzucanie.
 

oohayo

New member
Witam,

Czy mając dostęp do cyfry+ z modułu CAM (gt30) dźwięk DD5.1 będzie wspierany i przesyłany do amplitunera?
Czy nagrywanie kanałów (pauzowanie, przewijanie) na zew. hdd podczepiony do TV dla kanałów via moduł CAM jest możliwy?

pozdrawiam,
 

prezes440

New member
Chce kupić moduł CI do TX-P50GT30E, w związku z tym pytanie czy na tym modelu już wszystko śmiga bez problemu? I jaki ewentualnie kupić moduł, oryginalny cyfry+ czy Astona?
 

sako1

New member
Również jestem zainteresowany kupnem modułu nCAM do telewizora TX-P50GT30E, w związku z czym proszę o udzielenie informacji czy ten moduł współpracuje bez problemu z wymienionym modelem TV.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Pozdrawiam !
 

Rowitt777

Member
TVP 2 HD Cyfra plus

Witam wszystkich.
Czy u was też macie problem z znalezieniem TVP 2 HD ?
Posiadam cyfre plus do tego moduł aston. Tuner w telewizorze nie wyszukał programu TVP 2 HD.
Powinno być na 12265 V ID:3106. Wszystkie inne programy znajduje tylko nie tego ID 3106.
Próbowałem automatycznie i ręcznie.
Znowu problem z Panasonic ?
Telewizor: 50VT20E.
Dzięki z góry za info.
 

jacku6

New member
Witam wszystkich.
Czy u was też macie problem z znalezieniem TVP 2 HD ?
Posiadam cyfre plus do tego moduł aston. Tuner w telewizorze nie wyszukał programu TVP 2 HD.
Powinno być na 12265 V ID:3106. Wszystkie inne programy znajduje tylko nie tego ID 3106.
Próbowałem automatycznie i ręcznie.
Znowu problem z Panasonic ?
Telewizor: 50VT20E.
Dzięki z góry za info.

hej, ja mam panasonica 50 vt50 i modul astona, tez nie znalazl tvp 2hd ale temu ze ten kanal w ogole nie ma przypisanego ID, skad wziales to:3106? wg strony satkurier jest brak ID i prostsze tunery nie znajduja go, to co ty podajesz znaduja chyba tunery po wpisaniu PIDow itd, narazie ten kanal jest w fazie testow na tym transponderze za pare dni powinno byc z ID i bedzie ok, tak zrozumialem od fachowcow;)
 

Rowitt777

Member
hej, ja mam panasonica 50 vt50 i modul astona, tez nie znalazl tvp 2hd ale temu ze ten kanal w ogole nie ma przypisanego ID, skad wziales to:3106? wg strony satkurier jest brak ID i prostsze tunery nie znajduja go, to co ty podajesz znaduja chyba tunery po wpisaniu PIDow itd, narazie ten kanal jest w fazie testow na tym transponderze za pare dni powinno byc z ID i bedzie ok, tak zrozumialem od fachowcow;)
Ja to wyczytałem na stronie :kingofsat.net/.
Może faktycznie , tu juz podali to ID,
a dopiero bedzie śmigał później.
Ale dzieki jacku6 za odpowiedź.
Pozdrawiam.
 

jacku6

New member
Ja to wyczytałem na stronie :kingofsat.net/.
Może faktycznie , tu juz podali to ID,
a dopiero bedzie śmigał później.
Ale dzieki jacku6 za odpowiedź.
Pozdrawiam.


3106 to nie jest ID, ID ma byc tvp2 hd to 3106 to chyba jakas testowa nazwa ktora wyskakuje tylko po podaniu wszystkich parametrow tak jak pisalem PID, SID itd a tuner panasonica tego nie znajduje, do kilku dni wszystko ma smigac jak przeniosa ten kanal z transpondera polsatu na transponder cyfry
 

boco

New member
Panasonic z 2010r z DVB-S Problem z wgraniem nowego oprogramowania

Witam mam problem z wgraniem nowego oprogramowania co wypuścił Panasonic, wcześniej jak był problem z transponderem 11411 wgrałem to oprogramowanie Pobierz pal10lda2.zip bezpłatnie z uploading.com pomogło kanały odpaliły pokazało jako wersje f.515 ale to oprogramowanie nie pozwala wgrać nowego moze ktos wie jak sie pozbyc tego oprogramowania f.515 za każdą podpowiedz z góry dziękuję, pozdrawiam.:eek:k:
[URL="http://uploading.com/files/b7mfmce5/pal10lda2.zip"]
http://uploading.com/files/b7mfmce5/pal10lda2.zip
[/URL]
 

boco

New member
Panasonic z 2010r z DVB-S Problem z wgraniem nowego oprogramowania.

Witam wyszły dwa Firmware najnowszy V.2610, znajomy ma taki sam TV i ten sam problem, oprogramowanie próbował wgrać na rożne sposoby pojawia się komunikat błąd 013,oprogramowanie nawet ściągał z stron niemieckich, model TV TX-L37V20E pozdrawiam. :confused:
 

codaco

New member
Wypuścili oprogramowanie, z literą F na początku, które jest uznawane za najnowsze. Moim zdaniem powinni teraz wypuścić takie, które ten błąd naprawi, ale pewnie się tego nie doczekamy, też borykam się z tym problemem.
 

boco

New member
Panasonic z 2010r z DVB-S Problem z wgraniem nowego oprogramowania.

U mnie jest, bieżąca wersja oprogramowania f.515 nowe oprogramowanie 2.515 a wypuszczone zostały już dwa oprogramowania V.2609 i nowe V.2610 a system nie aktualizuje, przed wgraniem oprogramowania aby działały kanały z transpondera 11411 było wszystko ok.:kom:
 

boco

New member
Odpowiedz od Panasonic

Szanowny Panie,<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" />


dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Panasonic.



W tej sytuacji proszę zresetować telewizor do ustawień fabrycznych i wtedy spróbować zaktualizować oprogramowanie.


Jeśli byłby Pan zainteresowany otrzymywaniem newslettera informującego o nowościach firmy Panasonic, prosimy o rejestrację przez naszą stronę internetową http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/2880253/module/myPanasonic/registration/newsletter/enterEmail.html
lub przez Centrum Obsługi Klienta (801 801 887)




Z poważaniem,


Ewa Chojnowska



<?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" />

p.gif



Panasonic Marketing Europe GmbH
(Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością)
Oddział w Polsce

ul. Wołoska 9a
02-583 Warszawa
NIP 107-00-16-099

www.panasonic.pl
801 801 887
TV BYŁ RESETOWANY I DALEJ NIC:confused: JESZCZE RAZ WYŚLE WIADOMOŚĆ
 

codaco

New member
Reset TV nie zmieni wersji do poprzedniej, więc to żadne rozwiązanie. Po raz kolejny firma Panasonic kpi z z użytkowników.
 

boco

New member
Ciekawe czy jak kolega im odpisze ze po resecie też nie można zaktualizować(też mam ten problem) to każą zresetować 2 razy:D
Witam dostałem odpowiedz
Szanowny Panie



dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Panasonic.


Pragniemy poinformować, iż polecamy pobranie najnowszego oprogramowania do danego modelu telewizora ze strony internetowej:


Download Information of VIERA 2010-year Models for Europe | Download | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global
Jeszcze raz napisałem.
 
Do góry