Opinie na temat LG 26LX1R (26")

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jutro będziemy się z nim mierzyć
porównamy z 26" Panasonic, JVC, Samsung,Sharp
pozdrawiam
 

sunok

New member
Gwarancja międzynarodowa

:D Super. Czekamy na wyniki wnikliwych testów :)
Pozdrawiam.

P.S. Gdzie będzie można zapoznać się z rezultatem tych porównań?
 

bolo1lolo

New member
Proszę o pomoc w wyborze zestawu

ja rowniez przylaczam sie do pytania : "gdzie sa te testy ?!"

na stronie powinno byc przebadanych dobre kilkanascie modeli, a tu nic ;(

mam nadzieje ze jest to kwestia zrzucenia zdjec na serwer i zredagowania tego w spojną całosc.

pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
telewizory dotarły później niż były potwierdzenia
ale SĄ.
Wypakowanie - i pierwsza radość :
szmatka od kurzu , wszystkie przewody
Piękny czarny kolor , również podstawka na wysoki połysk.
Łatwe podłączenie dla przewodów.
Przyciski pod ekranem nie deformuja ładnego wyglądu ekranu.
Podłączenie pod Komponent - i ukazuje sie naszym oczom extra obraz. Niczego mu nie brakuje. Nie widać szumów , dobra płynność nawet z bliska. Pełne kolory . Trzeba dobrze sie wpatrywać aby zauważyć różnice z droższymi kolegami.
Pal - również radość. też dobra płynność ekranu nawet z bliska.Test kolorów - nie zachodzą kolory . W droższych ekranach konkurencyjnych czystsza biel.
Menu - świetnie opracowane i bogate .
Pip z regulowanym rozmiarem i przesuwanie w dowolne miejsce a do tego róznica przenikania Pip.
Szybki dostęp do złącz.
Równooświetlona matryca .
Cena 3429 zł - to dobra cena dla tego Ekranu.
Doszedł groźny konkurent na rynku.
Dokładniejsze wyniki - jutro i pojutrze
pozdrawiam
 

castor

New member
który z czterech 32 LCD

witam
też czekam na te testy z niecierpliwością, bo jeżeli on jest taki dobry jak mówicie to za tą cenę ok 3500 może być dobrym zakupem. jak by ktoś wiedział to niech odpowie mi czym się różnią : model 26LX1 od 26LX2
na stronie LG można porównać te modele , ale jak to zrobiłem to parametry mają takie same :shock: a ceny na X2 nie znam. pozdrawiam
 

kitza

New member
Nowy teścik

I jeszcze jedno pytanko ode mnie:
Czy da sie pod ten tv podłączyć koputer?
Jeśli tak, to jest to to czego szukam :)
Pozdrawiam
 

castor

New member
da się . ten telewizor ma wejścia DVI i S-Video . ma też HDMI ,
2X EuroScart , komponent i wejscie na sluchawki. ściągnij sobie instrukcję po polsku ze strony LG jest w PDF waga ok.28 mega
 

bolo1lolo

New member
Cyfra czy UPC ???

ten lg 26lx2 kosztuje cos kolo 3600 czyli jakies 200 zl i niewiadomo dlaczego ;/

co mnie zaintrygowalo odnosnie tego modelu (lx1 i lx2 ) to ze w specyfikacjach znalazlem cos takiego:
Component (Y,Pb,Pr): BRAK
Component (480i-1080i): TAK
:shock:

o so chosi ?? :shock: moze mi ktos wyjasnic czym te komponenty sie roznia (bo jak do tej pory nigdy sie nie spotkalem z takim komponentem jak Component (480i-1080i) :/ :shock:
 

castor

New member
witam

no może dzisiaj będą obiecane testy tego telewizorka. Czekam, czekam...............a poczytałbym i obejrzałbym fotki i to co sobą przedstawia .
 

castor

New member
masz rację to / w sklepach w specyfikacji/ tak jest napisane . natomias jak ściągnąłem instrukcję ze strony lg to tam jest taki rysunek przedstawiający model X1 jak i X2 i oba na bocznym panelu mają Wejście Component (Y,Pb,Pr )/Audio. i jak to rozumieć :shock: Ale testy nam wszystkie wątpliwości wyjaśnią :D pozdrawiam
 

wozim

New member
Muszę przyznać, że parametry robią wrażenie. Po przeczytaniu, dopisałem go do listy ekranów znajdujących się w kręgu mojego zainteresowania.

Czekam więc na wyniki porównania, bo na papierze wygląda to na Hit.


8)
 

bolo1lolo

New member
dzieki castor :D
zawsze zciagam instrukcje do interesujacego mnie sprzetu, lecz tym razem jakos mi to umknelo ;)

czekam zatem i ja na publikacje testow, bo mam smaka na jakis ekranik ~26" do X360, DVD a z racji ze jestem na garnuszku rodzicow ;p szukam rozwiazan "budzetowych" ciekawe sa takze samsungi (tym bardziej ze microsoft poleca LCD tej firmy do swojej konsoli) choc na ich temat znalazlem tu na forum troche o tym ze lubia chalasowac (nie iwem na czym to blizej polega ale nie robi dobrego wrazenia) a co do LG'ków ze te znowu maja dosc przecietna jakosc obrazu ;/

na zakupy nie zanosi sie w najblizszym czasie, ale lubie wczesniej dokonac analizy rynku :wink:

ps. a moze ktos moglby powiedziec cos na temat samsunga 27T51B ?? bo JEST to model budzetowy :wink: :D ~3000 ma wszystko czego mi trzeba. Wiem ze to nie ten temat, ale moze ktos podzieli sie swoimi uwagami, ewentualnie prosze napisac mi na PW. (z gory dzieki!)

pozdrawiam!
 

pchela

New member
bolo1lolo masz taką samą sytuacje jak ja :] Analizuje rynek, chce dobrać coś pod xbox360/Revo/Ps3 (coś z tego) ale rodzice mi kupią jakis TV dopiero za pół roku :] Może ten LG do tego czasu stanieje bo grania wydaje sie dobry chociaż nie obsłuży 1080i, wydaje sie dobrym wyborem
 
Do góry