onkyo tx-rz800 wrocił z serwisu!!!

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak mi padnie Onkyo, to pierwszy tu na forum napiszę. Rękami i nogami.
Wówczas na 99% uznam, że coś z nimi jest nie tak.
Na tyle sprzetów żadnej awarii i nagle zonk, nie wierzę w takie przypadki.
Dlatego te lamenty trzeba z przymrożeniem oka.
Może się okazać, że taki Marantz (już nie piszę o innych, żeby nie było) jest bardziej awaryjny, ale mniej sprzedanych = mniej opinii. Tego nie wiemy.
Zresztą to tylko sprzęt, bałbym się bardziej aut i serwisów tychże.
Zepsuje się to się zepsuje, serwis i do widzenia, lub żegnaj wg. uznania. Po co drążyć.
 

Rafal7

Banned
Zawsze mozna paleczki od cymbalkow kupic i pograc sobie nimi po obudowie Onkyo :)


To chociaz jakies dzwieki beda sie wydobywaly z tego onkyo... :)


Sorka pieniazek ze cie tak doluje.... ale to juz przesada z tym onkyo. Czesciej pojawia sie informacja o serwisie niz o zakupie.
Masz na myśli takie granie? :D :D :D

DEXATI20170327214816.png
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Nie ma co szufladkować marek. Denon tak samo się może wysypać jak Onkyo czy Pioneer. Teraz wszystko robione masowo na dalekim wschodzie a układów w amplitunerach coraz więcej. Ja kupiłem BD pioneera i wymieniałem 3 razy i każdy nowy był uszkodzony - płyty zacinały sie po paru min. odczytu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Denon jak widać też "badziew"
Wystarczy wpisać w google odpowiednią fraze i wejść na pierwsze lepsze największe fora zagraniczne.

No i co ciekawe, też problemy z hdmi :D
Jeden użytkownik miał problemy z pierwszym Denonem, kupił drugiego topowego i również do serwisu.
Wkurzył się i kupił Pionieera.
Inny na innym modelu znowu z hdmi problem. Jeszcze inny to samo - HDMI.

Także Onkyo i Denon to taki sam "badziew".
Ja proponuję kupić Yamahę ;) bo z tego co widać Denon też będzie w serwisie cały czas.

Mam nadzieję, że kumaci wiedzą, co chce przekazać i jak działa czarny PR.
Bez wiarygodnych statystyk ilość awarii vs ilość sprzedanych taki wpisy są nic nie warte, a Onkyo ma to do siebie, że są bardzo popularne i siłą rzeczy sprzedają się (jak się domyślam) częściej jak konkurencja.

Także, nie wiem jak wy, ale ja się już boję i następny na pewno będzie pod banderą Yamahy, albo NAD'a. Ktoś słyszał na naszym forum o zepsutym sprzęcie tej firmy?
No właśnie, a jak nikt u nas o tym nie pisał, to śmiem twierdzić, że są to najmniej awaryjne sprzęty na rynku światowych.

;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Emotiva nie, czytałem, że komuś się zepsuła. Nawet 2-3 razy. Odpada ;)
Na listę wpisuje jeszcze sprzęt TAD'a. Nikt nie zgłaszał żadnych awarii na forum, także myślę, że są bezawaryjne.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nawet wahadłowce w NASA się psują a kosztują setki miliony dolarów, że nie wspomnę o awarii B2 za 2 miliardy $ :kom:

whiplash, miałeś jakieś problemy z yamahą ?
 

kalin86

New member
Ja nie wiem czego wy oczekujecie? Ze kupicie raz i wam sie nigdy nie popsuje? No trochę nierealne imho. Toz to tylko sprzęt i jak każdy moze zawieść:) ja mam HK - spsul sie pojechał do serwisu i gra dalej jak sie znów popsuje tfu tfu to znów pójdzie i tak za rok czy dwa trzeba będzie wymieniać na nowszy bo niestety ale elektronika szybko sie starzeje :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Drunk

New member
Bez reklam
D&M jak i P&O to masowa taśmowa produkcja więc nie ma co oczekiwać bezawaryjności. Tam nikt nie sprawdza dwa razy czy wszystko jest na swoim miejscu i prawidłowo podłączone, bo szkoda na to czasu skoro ma się od tego przyszłych nabywców.

Co do HK i przejęciu go przez Samsunga, to zapewne będzie sam plastic fantastic.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
D&M jak i P&O to masowa taśmowa produkcja więc nie ma co oczekiwać bezawaryjności. Tam nikt nie sprawdza dwa razy czy wszystko jest na swoim miejscu i prawidłowo podłączone, bo szkoda na to czasu skoro ma się od tego przyszłych nabywców.

Co do HK i przejęciu go przez Samsunga, to zapewne będzie sam plastic fantastic.

Jeśli D&M , Pionkio i Yamaszka to taka masówka zalecam kupić ręcznie składanego Arcama,wtedy doświadczycie na własnej skórze co to dzieło przypadku : )
 

Drunk

New member
Bez reklam
Jeśli D&M , Pionkio i Yamaszka to taka masówka zalecam kupić ręcznie składanego Arcama,wtedy doświadczycie na własnej skórze co to dzieło przypadku : )
Ale za to każdy ręcznie składany klocem nie jest klonem, tylko ma swoją indywidualną "osobowaść" ;)
 
Do góry