ONKYO TX-NR828, TX-NR838 czy może nowy model TX-RZ800

Snikers89

New member
Bez reklam
Nie obraza mnie tylko nie potrzebne zawracanie gitary. Moze bedzie lepiej niech twoj kumpel sie wszystkim zajmie i bedzie po klopocie. Ja sobie sam zamowie jak dostane kase za moj amplituner na weekend i bedzie bez kombinowania. Mniej zamieszania i marmowania mojego czasu. Ale bylo milo 😀
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Boger nikogo nie oskarża i nie ma o co się obrażać.
Ja wysłałem kiedyś dużo więcej kasy, a gościa sprawdzał prawnik, była siedziba, były dokumenty firmy, skan dowodu itp.
Było bardzo sympatycznie, a okazało się, że była to Poznańska mafia która przerobiła ludzi na ponad banke, a jak wpłacałem to centralnie powiedziałem, że na kilometr czuć tu wałek, z tą świadomością wpłaciłem więc nie płacze. Tyle w temacie.
Mi lotto ten ampli, ale 4100zl to dobra cena.
Pytanie ile wyjdzie faktycznie, dochodzi koszt przewalutowania, czy flaszka dla Snikersa i zrobi się zaraz 4400, czyli praktycznie tyle ile stoi w sklepie.
Ja mam adres w UK więc mi obojętne, ale jak kilka osób bierze to czemu nie.

Snikers, nie obrażaj się. Ja bynajmniej nie kieruje swoich słów do Ciebie, ale forum czyta wiele osób i warto pewne tematy poruszyć. Na przyszłość.
Ty zwyczajnie dostałes rykoszetem, mimo chęci i życzliwosci, ale trzeba zrozumieć druga stronę :)
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Rozumiem ale jak mnie prosicie o cos to staram sie pomoc. Mnie tez nie raz wydymano ale nie zrazam sie. Tak czy siak jak macie znajomych w UK to po co gitare mi zawracacie. Ja powiedzialem mi ta lata ta 100f z wami czy nie. Ja sprzedaje na weekend ampka i nie bede czekal az wszyscy sie zdecyduja. Wydedukuja w jaki sposob itp. Ale nigdy mi nikt nie przypiol latki zlodzieja i mi sie to nie podoba. Taka moja opinia. Od checi przyslugi to do owej opini. Sorry to ja wole sam sobie kupic i miec czyste sumienie.😊
 

Boger

New member
Snikers - pieprzysz od rzeczy. Nie mam zamiaru tłumaczyć się i przepraszać za to, że nie mam ochoty obcej osobie wysyłać kasy. Nikt Cię złodziejem nie nazwał - z tego co pamiętam to Ty to napisałeś. Jak to mówią "uderz w stół..."

Na Twoim miejscu wisiałoby mi kto odbierze sprzęt. Przy mojej propozycji z Twojej strony pozostało tylko podanie numerów naszych zamówień i temat z głowy, a 100f w kieszeni.

Tym oto sposobem czar sympatycznego kolegi z forum prysł. Wybacz, ale swoim zachowaniem tylko potwierdziłeś prawidłowość mojej decyzji.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Snikers - pieprzysz od rzeczy. Nie mam zamiaru tłumaczyć się i przepraszać za to, że nie mam ochoty obcej osobie wysyłać kasy. Nikt Cię złodziejem nie nazwał - z tego co pamiętam to Ty to napisałeś. Jak to mówią "uderz w stół..."

Na Twoim miejscu wisiałoby mi kto odbierze sprzęt. Przy mojej propozycji z Twojej strony pozostało tylko podanie numerów naszych zamówień i temat z głowy, a 100f w kieszeni.

Tym oto sposobem czar sympatycznego kolegi z forum prysł. Wybacz, ale swoim zachowaniem tylko potwierdziłeś prawidłowość mojej decyzji.

Sorry gosciu ale mam szeroko i gleboko twoja opinie. Napisalem niech twoj kolega zalatwi to co ja i klopot z glowy. A co ty sobie myslisz ze ja mam 5 lat ze czytac ze zrozumieniem nie potrafie? dobrze mowisz "uderz ty sie w stól".
Jakie zamowienie ? dodajesz do koszyka amplituner podajesz ilosc, wpisujesz kod promocyjny i przechodzi do platnosci. masz do wyboru karta debetowa lub credytowa, paypal lub check. I teraz najlepsze nie ma nigdzie zasranego numeru zamowienia przed platnoscia. Dostaniesz go dopiero po platnosci. Fakt mozna podac inny adres wysylki ale wszystkie pojda na ten adres a 2 i tak wszystkie musza byc zaplacone razem... nie kumasz ?? to nie zasrana Polska ze wszyscy sie bawia w przelewy...
Zreszta po co ja sie produkuje.... znasz deala, znasz sklep, numer telefonu czy email to chyba nie jest wielki wysilek dla ciebie madralo.
Niech chlopaki tobie kase wysla i ty zalatw ze swoim kumplem wszystko bo poki co to ty za duzo krecisz i kombinujesz co mi sie wydaje podejrzane....
 
Ostatnia edycja:

Boger

New member
Twoje zachowanie jest dla mnie co najmniej niezrozumiałe. Obraziłeś się jak dziecko bo nie potrafisz zrozumieć, że ktoś może nie mieć ochoty przelewać Ci sporych pieniędzy. Dla mnie nie byłoby to problemem.

Jeżeli ze względu na sposób procesowania zamówienia, sposób zaproponowany przeze mnie jest niemożliwy do do przepchnięcia to trudno. Wystarczyło to po prostu napisać.

Na Twoje insynuacje nawet nie będę odpisywał bo są one lekko śmieszne. Gdybym chciał kogoś naciągnąć na jakieś pieniądze to tym bardziej bym namawiał, bo pieniądze miały przejść przeze mnie :)

Podsumowując - ja wypisuję się z tematu. Reszta zrobi jak uważa. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Twoje zachowanie jest dla mnie co najmniej niezrozumiałe. Obraziłeś się jak dziecko bo nie potrafisz zrozumieć, że ktoś może nie mieć ochoty przelewać Ci sporych pieniędzy. Dla mnie nie byłoby to problemem.

Jeżeli ze względu na sposób procesowania zamówienia, sposób zaproponowany przeze mnie jest niemożliwy do do przepchnięcia to trudno. Wystarczyło to po prostu napisać.

Na Twoje insynuacje nawet nie będę odpisywał bo są one lekko śmieszne. Gdybym chciał kogoś naciągnąć na jakieś pieniądze to tym bardziej bym namawiał, bo pieniądze miały przejść przeze mnie :)

Podsumowując - ja wypisuję się z tematu. Reszta zrobi jak uważa. Powodzenia.

Nie zrozumiale ? ty zaczeles temat kupna, to ty chciales zebym dogadal sie w twojej sprawie, niestety nie poszlo na twoj 0 VAT ( widocznie moze mieli z tym problem albo poprostu sie w to nie bawia) wyszla druga opcja. Nie ja krece z ksiegowymi, jak dla mnie to jeden telefon z do ksiegowej i po wszystko wiem co musze. Zreszta ja sie wypisalem juz kilka godzin temu.
Tutaj dostales info z rana ze sie nie da:
I tu cię zmartwię ,P Tysonowi musi zgadzać adres z konta lub z paypala z adresem do wysyłki : )

Podsumuwujac nie ufamy sobie najwidoczniej z prostej przyczyny - polak odrazu widzi jume w kazdej sytuacji.... nawet jak ktos ma dobre checi. Nastepnym razem nie marnuj komus czasu.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Nie zrozumiale ? ty zaczeles temat kupna, to ty chciales zebym dogadal sie w twojej sprawie, niestety nie poszlo na twoj 0 VAT ( widocznie moze mieli z tym problem albo poprostu sie w to nie bawia) wyszla druga opcja. Nie ja krece z ksiegowymi, jak dla mnie to jeden telefon z do ksiegowej i po wszystko wiem co musze. Zreszta ja sie wypisalem juz kilka godzin temu.
Tutaj dostales info z rana ze sie nie da:


Podsumuwujac nie ufamy sobie najwidoczniej z prostej przyczyny - polak odrazu widzi jume w kazdej sytuacji.... nawet jak ktos ma dobre checi. Nastepnym razem nie marnuj komus czasu.

A komu zmarnowałem bo nie złapałem ?
 

RAF1977

Banned
O kurcze a tak dobrze się temat zapowiadał.
Całe zakupy w Tesco i Lidlu czytałem go od początku.
Mieszkam w UK i też chciałem się dołączyć do zakupu.
Faktycznie w Polsce zakupy trochę inaczej wyglądają. Kupowałem kolumny we Wrocławiu niedawno i przesyłałem do UK .
Tam był numer zamówienia i przelew.
Tutaj wszystko idzie bardziej z automatu.
Nie ma zamówienia dopóki się nie zapłaci.
Czyli raczej nie ma opcji wspólnego zamówienia ze zniżką a wysyłka na różne adresy?

Ja bym chciał oczywiście wysyłkę na swój adres i fakturę na swoje dane.

Może można by podać dane temu menagerowi, kto będzie kupował z mailem i on by jakiś kupon tym osobom na maila wysłał a każdy by swój kupon wpisał sobie przy składaniu zamówienia i to by mu obniżyło cenę.
Ja jestem gotowy na zakup w każdej chwili.
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Faktury bylyby na dane kazdego bo sie dogadalem z menadzerem ze podjade do Carlisle w Szkocji i na miejscu wszystkie faktury wydrukuja. Tak czy siak bylo minelo.
 

RAF1977

Banned
Ja dopiero co kupiłem yamahe rx v779 ale sie wkrecilem i chcę mieć 7.2.4 i właśnie wpadłem na temat tego marantza sr7010

To dziwny ta obniżka, bo to niby tyle by zapłacili za twój.
Raz by zapłacili 250 raz 400?

Ps.
Co myślisz o moim pomyśle z kuponami wysylanymi na maila?
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Tyle by dali rabatu jakbym dal im swoj amp i kupil od nich nowy. AV7702 MK2 kosztuje u nich 1700f a sr7010 899f. Wiec na drozszy zakup daja wiekszy rabat w offercie Trade in.
 
Do góry