ONKYO TX-NR828, TX-NR838 czy może nowy model TX-RZ800

Snikers89

New member
Bez reklam
Ja sobie powiedzialem ze tv max bedzie 65 a potem dodatkowo automatyczny ekran i projektor w przyszlosci. Ale to jak kupie chate.
Znajomy ma 200 cali ekran na cala sciane i projektos JVC 4k.... tak to wyglada ze az nie chcialo mi sie wychodzic z tamtad....
Ty przypadkiem glosnikpw Wharfedale nie masz ?
Suba masz gdzies schowanego ? Bo nie zabardzo widac.
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Kumpel ma Wharfedale sw150. Ja mam 3 suba Wharfedale sw250. Tyle ze moj to zamknieta konstrukcja z pilotem. Sw150 troche slabszy i z bass refleksem ale za to dosc tani i jest to dobry kompromis cena do jakosci. 5 gwiazdek w What HIFI.
 

RAF1977

Banned
No ja jestem zadowolony.
Można powiedzieć, że w cenie jednego można kupić 2 w UK.
To wziąłem dwa.
No na pewno, nie ma co równać do skrzyń Snikersa☺
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Ja mam za maly salon na moc tych skrzynek. Mam ustawione na 1/3 mocy teraz.
A co do sw150 to powiem tak ze u kumpla ustawilismy go z Onkyo tx nr 626 to byla porazka. Ale potem ustawilismy na marantzie sr7009 i taki zonk ze az po drina kumpel polecial. Sw150 to swietny kompromis ceny do jakosci.
 

RAF1977

Banned
Kurde temat o sr7010 na av forum uk ma 256 stron, wow.
I jak zadzwonisz do Garrego z PT i powiesz że jesteś z av forum to jest zniżka ☺
Szkoda że wcześniej nie wiedziałem ☺
 
Ostatnia edycja:

Boger

New member
armanig, na https://www.idealav.co.uk wysyłają chyba do PL. Razem z przesyłką wychodzi 877 funtów. Uwzględniając koszt przelewu z Polski będzie niecałe 4600 zł na gotowo. Jakby nie patrzeć to 1000 zł taniej niż import od pośredników z allegro.
 

Boger

New member
Piękny sprzęt, nie ma co żałować ;)

Pytanie trochę z innej beczki - po wstawieniu 7010 w szafkę, zostanie mi nad nim cały 1 cm wolnego miejsca + po 2,25 cm po bokach. Tył zostawię całkowicie otwarty. Czy sprzęt mi się nie ugotuje w takich warunkach? Nie robię raczej wielogodzinnych maratonów, zazwyczaj jak głośniej to film 1-2x w tygodniu a normalnie to bajki w tv ze zwykłą głośnością.

Dałem ciała przy projektowaniu szafki - spojrzałem na niższe modele marantza/denona i nie zwróciłem uwagi, że np. 7010 jest już sporo wyższa (że o Onkyo RZ800/900 nie wspomnę).
 

Henry

Active member
Bez reklam
Może być mało.
One niestety się trochę grzeją.

A co do cen w PL, to może warto byłoby za jakiś czas, po wejściu 7011, pogadać z blackiem o zakupie grupowym wychodzącego 7010 ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry