Onkyo TX NR 646

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To dziwne ze w onkyo direct i pure direct to lipa.
Na marasiu stereo slucham tylko iwylacznie w tym trybie. Pure direct odlacza tez suba.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jaka lipa, rewelacja jest. Ja tylko słucham na DIRECT (Pure Audio), czasami załączam stereo, ale to już zależy od konkretnego kawałka.
Kwestia skrzynek jak widać czy kawałków, na Marasiu ten sam schemat, na jednych gra tak, na innych tak.
W wzmaku też beż żadnych podbić bass/treble, wsio na "0", bez podbić.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Skrzynek i też kawałków, bo na wielu, czy to na Spotify, Tidalu trafiają się "wychudzone" nuty i to nie gra na wzmaku, końcówkach, ampli i innych skrzynkach i też załączam stereo, a jak słucham elektronicznej muzyki to załączam Dolby Surround lub THX music i tutaj już jest grubo.
 

norbert1983

Member
Witam wszystkich mam pytanie odnośnie amplitunera onkyo 646 czy można dodać dodatkowe dwa głośniki i rozbudować kino do 7.1.2. Obecnie mam 5.1.2 z góry dziękuję.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
U mnie heco 900 na onkyo 656 nie grały cudy musiałem kombinować, teraz na rz810 jest suuuper i na dodatek słucham w pure stereo.
 

yorgo13

New member
I jeszcze jedno pytanie, czy ktoś wie dlaczego dźwięk z YouTube z telewizora jest sporo cichszy niż np z telewizji nc+ czy radia. Nawet poziom głośności w amplitunerze przy sygnale z internetu w telewizorze kończy się na 30. Natomiast na całej reszcie innych sygnałów ma chyba na skali 80 jednostek? W ogóle musiałem zmienić kabel HDMI na nowszy bo na starym nie było dźwięku zwrotnego z telewizora (ARC) tylko przez nc+
 

yorgo13

New member
Dzisiaj podpiąłem wszystko jeszcze raz i niestety głośność że wszystkich sygnałów jest jakby ograniczona do 30 jednostek. Wyświetla max ale jest to niecała połowa na skali poziomu głośności. Nie wiem o co chodzi. Może ktoś miał już taki przypadek.
 

pudel_hc

New member
Problem z ARC

Witam. Posiadam amplituner NR-646 już ponad rok i wszystko działało dobrze, aż do tej pory. Nagle nie mam dźwięku z telewizora Sony KDL 75w855c po HDMI ARC tzn. z YouTube, KODI, filmy z dysku i nc+ i xbox one. Wszystko mam podłączone do TV i jak chcę to włączam kino i samo się przełączało na kino, a teraz cisza. Podłączyłem kablem optycznym tv z kinem, ale muszę ręcznie przełączać. ARC nie działa. Spróbowałam z innym kablem ale nie pomogło(może był za tani). Ma może ktoś taki problem? Czy to w kinie coś padło czy w TV czy kabel HDMI?
 

yorgo13

New member
Powiedzcie jak wygląda proces aktualizacji oprogramowania. Rozpocząłem i po ściągnięciu przez wifi danych(co było widać w procentach) amplituner się wyłączył. Żadna dioda nie świeci. I już tak z godzinę. Co Wy na to - tak ma być?
 

Rafal7

Banned
Godzina to dużo za dużo. To trwa kilka minut.
Z pilota da się włączyć amplituner?
Ja zawsze robiłem po USB aktualizacje.
 
Do góry