Oledy philips vs LG

robotxx

New member
On kosztuje 14.000 zł i po aktualizacji ma się bardzo dobrze.
Jeden z najlepszych telewizorów w historii.
https://www.mediaexpert.pl/telewizo...ni-led-4k-120-android-ambi4-tv-bow-wilkins-21
Najlepiej poczytać opinie tych co kupili !

Nie no 14k to nie dam :) w jakiejs promo wzielem tego qn85 65 cali z zwrotami od samsunga za 4300zl... a qn91 za 5500 ... philips x3...cenia sie :)

I tak majac porownanie z oledami , sa to fenomenalne TV jak na LED-y :) pierwsze takie lcd ktore daja naprawde rade i do jasnych pomieszczen nawet bym sie nie wachal ich brac kosztem oledow .
 
Ostatnia edycja:

sebagit

New member
Są dostępne dla niebieskich członków forum w specjalnych cenach i dodatkowo z pakietem. Ceny poszły w górę z uwagi na ogromny wzrost kosztów - prąd, gaz, Polski Ład.
Philipsy mają większe możliwości.

A mogę prosić o cennik 48 cali LG seria C i Philips 806? Nie jestem niebieski, ale... Biało czerwony 😁
 

Sobol87

New member
Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie 706 i Dolby Vision w grach, obecnie jest to tylko 60hz co mnie trochę zasmuciło po podłączeniu tv i konsoli ponieważ kupując telewizor byłem przekonany że 120hz jest dostępne "z urzędu" że tak powiem. Może ktoś wie coś na ten temat więcej bo z tego co czytałem LG odblokowało 120hz po jakimś czasie czy tak też może być z Philipsem, czy nastawić się na odbiór 60 klatek i zapomniec o 120hz?
 
Ostatnia edycja:

sebagit

New member
Nie chce Ciebie smucić, ale gier w 120 klatkach na obecnych konsolach zbyt wiele nie zobaczymy. Są problemy ze stabilnymi 60.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Sobol87

New member
Jasne zdaje sobie sprawę ale na chwilę obecną chciałbym wiedzieć czy będzie jakaś aktualizacja etc bo na papierze jest 120hz ale mam ograniczenie do 60 Hz gdzie znajomy co prawda na lepszym tv LG G1 ma 120 odlblokowane w tej samej grze
 

Sobol87

New member
Tak, port też, wiem że philipsy na ten moment mają problem ale czy będzie coś w tej kwestii robione bo z tego co się orientuję jest to sprawa softwareu.
 

robotxx

New member
Jasne zdaje sobie sprawę ale na chwilę obecną chciałbym wiedzieć czy będzie jakaś aktualizacja etc bo na papierze jest 120hz ale mam ograniczenie do 60 Hz gdzie znajomy co prawda na lepszym tv LG G1 ma 120 odlblokowane w tej samej grze

Niby mają robić updated , na C1 też mam 120 , na 706 60..
 

khad

New member
A czy wiadomo już kiedy będą C2 i G2?
I czy Philips 807 wejdzie do sprzedaży dopiero w wakacje?
Według wstępnych doniesień zarówno Philips jak i oba lg mają mieć (przynajmniej na papierze) poprawiony dźwięk (większą moc w W)...
A jak "gra" płaska seria G?

Czy Philips planuje na ten rok jakiś model z soundbarem B&W?

A może nie czekać i brać 806/856 lub C1 2022 (już podobno z matrycą "evo" vel "oled_EX")?
W 55" C1 jest za ok. 4700, 806/856 za ok. 5590, a G1 za 6099.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będą Philipsy z B&W.
Z Twoich brałbym Oled 806. Masz dla niebieskich w specjalnej cenie z pakietem dodatkowo.
 

robotxx

New member
A czy wiadomo już kiedy będą C2 i G2?
I czy Philips 807 wejdzie do sprzedaży dopiero w wakacje?
Według wstępnych doniesień zarówno Philips jak i oba lg mają mieć (przynajmniej na papierze) poprawiony dźwięk (większą moc w W)...
A jak "gra" płaska seria G?

Czy Philips planuje na ten rok jakiś model z soundbarem B&W?

A może nie czekać i brać 806/856 lub C1 2022 (już podobno z matrycą "evo" vel "oled_EX")?
W 55" C1 jest za ok. 4700, 806/856 za ok. 5590, a G1 za 6099.

Dzwiek w philips jest naprawde ok bo jest nawet troche basu , LG zarowno seria C jak i G to dla mnie taka sama porazka jak samsungi - graja plasko - wysokie tony , zero basu . Philipsa 50W 2+1 sprawdza sie duzo lepiej iz te 40/60 W LG czy tam samsunga . Gdzies widzialem w recenzjach ze dzwiek porownywalny... nie wiem kto to robil ale jest spora roznica
 

khad

New member
Dzwiek w philips jest naprawde ok bo jest nawet troche basu , LG zarowno seria C jak i G to dla mnie taka sama porazka jak samsungi - graja plasko - wysokie tony , zero basu . Philipsa 50W 2+1 sprawdza sie duzo lepiej iz te 40/60 W LG czy tam samsunga . Gdzies widzialem w recenzjach ze dzwiek porownywalny... nie wiem kto to robil ale jest spora roznica


Dzięki, a jak na tle dźwięku wypadają inne oledy - np. Sony i Panasonic? Czy pozostali producenci (oprócz Philipsa) poszli na kompromis w tym temacie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za inne musisz zapłacić dużo więcej , i płacisz tylko za markę.
Ceny masz specjalne dla niebieskich członków forum. Napisz proszę na PW dostaniesz ofertę specjalną z pakietem.
 

khad

New member
Czy to prawda, że w G1 (tak jak w C1) są reklamy i nie można tego wyłączyć?
Czy w oledach pozostałych marek (np. Philips, Sony) też jest taki problem?

A tak przy okazji - czy te obrazy różnych malarzy, które są prezentowane na materiałach marketingowych dot. serii G są tam wgrane i można je sobie od tak odpalić i poczuć się jak w galerii? Jak często się zmieniają (bo chyba muszą, żeby nie wypalić jakiegoś motywu na matrycy oled)?
 
Do góry